O czym chcesz poczytać na blogach?

Shutter island

I think it's time to blow the scene, so everybody get in stock together,ok 3 2 1 lets jam!

Juz mowilem i i tak to nikogo nie obchodzi :P Tylko dla skrotu, wyjechalem zagranice :)
nie opalilem sie bo slonca nie lubie, kompalem sie malo bo nie lubie siebie i wpadalem w komplexy :P Ale duzo widzialem i przeczytalem bardzo dobre ksiazki ( Kod L.daVinci i Shutter Island ( to niestety po angielsku )). Ogolnie sie ciesze :)
Ciesze sie tez dlatego ze biegalem kilka razy , ze sobie robilem zonglerki pilka :P ze sie od czasu do czasu ruszalem i ogolnie jak na moje klimaty (^^) ruszalem sie ponad srednia, wiec troshke swoj plan.

ciekawazycia

Na pizze, a ja na sałatkę. Miło było. Bardzo miło. Tak mało czasu dla siebie mamy.

Dziś załatwiłam paczki i szpital, a wieczorkiem skoczyłam do kina na Shutter Island. Najgorszą rzeczą jaką mogłabym teraz zrobić, to opowiedzieć końcówkę filmu. Tiaa. Jak to zrobię, to już w sumie można filmu nie oglądać, bo straci cały urok. A co tam opowiem wam.

Shagarot's Blog

Minut rozrywki w najlepszym wydaniu. Polecam ten film każdemu, kto nie boi się myśleć podczas seansu filmowego. Szczerze muszę wam wyznać, że chyba zacznę oglądać filmy gdzie występuje DiCaprio, bo naprawdę wiele osób poleca mi do obejrzenia również „Shutter Island”, gdzie Leo gra główną rolę. Film jest podobno wyśmienity, tak więc również mam zamiar po niego sięgnąć.

Jak więc widzicie, u mnie jest już wszystko w porządku. Mam wyborny humor, mój apetyt na dobre kino został zaspokojony (aczkolwiek.

pinkcoffeemonster.blog

Niektórych kolegów z roku. Skąd ta bezsensowna wrażliwość? Żałuję, że nie jestem z tych, którzy są kontrowersyjni, mają wszystko w d. i przy okazji autopromocja jest dla nich czymś zupełnie naturalnym.

Jeszcze krótko o obejrzanym filmie.
Shutter Island z Leonardo DiCaprio. Książę nie lubi filmu o wariatach, a przez swoją niewiedzę zaserwowałem mu taki właśnie film. Ale na szczęście film okazał się przyzwoity i oglądało się go lekko. W sumie dobre kino. Takie na czwórkę plus. Momentami zbyt.