O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Shutter

Between sadness and happiness

, słuchałam intensywnie muzyki , chodziłam na zakupy , do kina , spotykałam się ze znajomymi . Jedyną rzeczą na jaką mogę narzekać było za dużo wolnego czasu . Szczególnie odczuwalny podczas pierwszych trzech dni ferii . Wówczas siadałam przy biurku i zaczęło mi brakować książek ( przez to wydałam na nie 80 zł w przeciągu całych ferii ) . Musze się też pochwalić bo przeczytałam ich aż cztery i ćwierć piątej książki która jest lekturą ,a jak powszechnie wiadomo ja lektur nie preferuje (związane jest to z ułomnością mego mózgu ) . Jak już wcześniej wspominałam podczas ferii byłam w kinie na Dumie i Uprzedzeniu oraz „Shutter –Widmo”. Pierwszy film moje wnętrzności przetrawiły jak kawałeczek chleba , tłumacząc dosadniej gładko jak pupcia niemowlęcia :D. Drugi film czyli „Shutter –Widmo” był totalnym niewypałem , niby horror a zamiast sikać ze strachu i chować się pod kinowe fotele , śmiałam się do rozpuku , reasumując nie polecam , lepiej iść na Piłę dwa , przynajmniej przypomina horror a nie melodramatyczny horror z nutką sarkastycznej pomyłki . 14.02.2006 Walentynki. Ja tam mówiąc bez pruderii i całkiem szczerze na nic nie oczekuje bo i nie mam swojego „Tino Walentino” ale lubię popatrzeć na zakochane pary ,.

Książkówka

Wypadł w tym obrazie naprawdę dobrze. Nic, więc dziwnego, że szybko postanowiłam poszukać papierowego pierwowzoru tej ekranizacji. Wiem, że dla dobra sprawy kolejność powinna być odwrotna, czyli najpierw powinnam była przeczytać książkę, ale przypadek sprawił, że stało się inaczej. Niektórzy uważają, że to jednak bardzo dobra kolej rzeczy. Czy naprawdę?
Za nim o tym, kilka słów o samej fabule.

Bohaterów w tym tytule jest wielu jednak tymi najważniejszymi są Tedd i Chuck – dwaj szeryfowie, przybywający na piękną wyspę Zatoki Bostońskiej w celu przeprowadzenia śledztwa i poszukiwań zarazem. Okazuje się, że na Shutter Island zaginęła kobieta. Nie jest to przedstawicielka płci pięknej, jakich wiele bo Rachel (tak jej na imię) jest pacjentką szpitala psychiatrycznego dla bardzo niebezpiecznych przestępców. Sprawa już na starcie staje się mroczną i niesamowitą zagadką, ponieważ zdaje się, że kobieta uciekając po prostu rozpłynęła się w powietrzu, ulatując przez kraty w oknach albo stała się niewidzialna i tak przeniknęła przez ściany swojego zamkniętego na cztery spusty pokoju.
Ci dwaj stróże prawa dostają niełatwy orzech do zgryzienia zwłaszcza, że piękna, choć tajemnicza wyspa zdaje się zaciskać na nich swe niewidzialne kleszcze.

| Your best ultimate source about Leonardo DiCaprio || - Onet.pl Blog

Ich związek na kolejny etap, ale Leo się nie zgodził. Nie jest jeszcze gotowy na takie zaangażowanie, dlatego zdecydował, że musi odpocząć od Bar. Równie dobrze można to nazwać zerwaniem.

Leonardo DiCaprio mogliśmy podziwiać ostatnio w dramacie "Droga do szczęścia".

żródło: wirtulanemedia.pl

 

 

Leo 13 czerwca w West Hollywood

   

   

 

 

Zwiastun "Shutter Island"

Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź Shutter Island - thrillera Martina Scorsese wg powieści Dennisa Lehane. Akcja filmu dzieje się w 1954 roku w, położonym na odciętej od świata przez huragan wyspie, szpitalu dla obłąkanych przestępców. Detektywi Teddy Daniels i Chuck Aule prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Kobieta zniknęła z zamkniętego i zakratowanego pokoju. Jedyny ślad to zaszyfrowana wiadomość...

 

Aby obejrzeć zwiaztun kliknij TUTAJ

pinkcoffeemonster.blog

Na klatę pierwszą falę krytyki. Zapewniasz, że to jeszcze nie koniec i będzie inaczej i czujesz jakbyś się z czegoś tłumaczył. W dodatku z czegoś złego. Na początku wszystko spoko, niestety po jakimś czasie pojawia się lekka niechęć do robienia czegoś następnego. Wypłukuje mnie to trochę, nie zagrzewa do walki. Chociaż wydaje mi się, że i tak znoszę to dzielniej od niektórych kolegów z roku. Skąd ta bezsensowna wrażliwość? Żałuję, że nie jestem z tych, którzy są kontrowersyjni, mają wszystko w d. i przy okazji autopromocja jest dla nich czymś zupełnie naturalnym.

Jeszcze krótko o obejrzanym filmie.
Shutter Island z Leonardo DiCaprio. Książę nie lubi filmu o wariatach, a przez swoją niewiedzę zaserwowałem mu taki właśnie film. Ale na szczęście film okazał się przyzwoity i oglądało się go lekko. W sumie dobre kino. Takie na czwórkę plus. Momentami zbyt przerysowane. Momentami zbyt porządnickie. Przydałoby mu się trochę tej brudnej europejskości. Ale zupełnie ok.

Muszę się jakoś rozerwać i rozfrustrować. Za oknem przecież taka piękna wiosna. Idealna, optymistyczna, powietrze pachnie tak jak lubię. Muszę wyjść na prostą. Potrzebuję.

Tagi: shutter island leonardo di caprio.

Blog mlynar88

Się o swoje życie.
Tylko Heather i Michael docierają do zrujnowanego domu na polanie. Wchodzą do środka z włączonymi kamerami i zaczynają przeszukiwać wnętrze. Tu film się urywa - stało się coś strasznego, choć nie wiadomo co. Nie odnaleziono ich nigdy - film "The Blair Witch Project" jest odnalezionym rok później zapisem z kamery wideo.

Obok w linkach podałem adres oficjalnej polskiej strony filmu
Komentarzy: 0 Shutter 2007-03-18

Młody fotograf Tun i jego narzeczona Jane spędzają uroczy i lekko zakrapiany alkoholem wieczór ze swymi przyjaciółmi. W drodze do domu kierująca samochodem Jane nie zauważa człowieka, który wchodzi na drogę. Tun i Jane wychodzą z kolizji niemal bez szwanku. Przerażeni uciekają jednak z miejsca wypadku. Kilka dni później Tun zauważa na swoich zdjęciach tajemnicze smugi białego światła, które znajdują się także na negatywach. W tym samym czasie Jane zaczynają dręczyć przerażające koszmary,.

ARIZONA ALBUM - Onet.pl Blog

222324252627
28      
Zdjęcia innych
  • Zdjęcia nieuczesane Kazika
  • JK
  • Czadowe pejzaże karpackie
  • Espresso
  • Shutter's click

vivid

Jest taka mała szklaneczka do wódki.
*badumbum*

wychodzi tak, jakby końcówka fleksyjna ‘ka’ odbierała rzeczowość. tak jakby dawała do zrozumienia, że to tylko przejściowe hobby, jakiś kobiecy wymysł, a nie prawdziwy zawód. kiedyś kobiety nie bywały pisarkami, poetkami i reżyserkami..

:czytam: kathleen mcgowan – [...]

dźg od natury!

spiesz się, człowieku. żyj, póki Twoja ziemska powłoka może nadążyć za kosmicznym umysłem, który nigdy się nie zestarzeje.

after.life i shutter island to dwa filmy, które sprawiają, że czujesz się nieswojo -nie wiesz, co masz.

Shutter island

Shagarot's Blog

Minut rozrywki w najlepszym wydaniu. Polecam ten film każdemu, kto nie boi się myśleć podczas seansu filmowego. Szczerze muszę wam wyznać, że chyba zacznę oglądać filmy gdzie występuje DiCaprio, bo naprawdę wiele osób poleca mi do obejrzenia również „Shutter Island”, gdzie Leo gra główną rolę. Film jest podobno wyśmienity, tak więc również mam zamiar po niego sięgnąć.

Jak więc widzicie, u mnie jest już wszystko w porządku. Mam wyborny humor, mój apetyt na dobre kino został zaspokojony (aczkolwiek.

ciekawazycia

Na pizze, a ja na sałatkę. Miło było. Bardzo miło. Tak mało czasu dla siebie mamy.

Dziś załatwiłam paczki i szpital, a wieczorkiem skoczyłam do kina na Shutter Island. Najgorszą rzeczą jaką mogłabym teraz zrobić, to opowiedzieć końcówkę filmu. Tiaa. Jak to zrobię, to już w sumie można filmu nie oglądać, bo straci cały urok. A co tam opowiem wam.