O czym chcesz poczytać na blogach?

Shuichi

To co lubię najbardziej - Gravitation - Onet.pl Blog

             Eiri stał na podjeździe przed domem Seguchi`ch i patrzył za oddalającym się samochodem, w którym siedziały jego dzieci. Cały tydzień dla siebie. Cały tydzień spędzony na niewiarygodnym seksie z dwoma seksownymi uke. Cały tydzień na okazywaniu miłości swojemu mężowi, który rozpoczął swój okres godowy.

- I tak bez problemu zostawiłeś Katsu razem z Shu? – Seth stał obok Eiri`ego, który najwyraźniej zapomniał o jego obecności.

- Hai.

- Zdajesz sobie sprawę, że jak wrócimy Shuichi będzie mocno wymęczony, a Katsu będzie zadowolony z siebie, że stało się tak za jego.

Too close for me to see...... - Onet.pl Blog

Nie wiem czy powinnam powiedzieć o tym Kaede, boję się reakcji i co powie na ten temat. Ale Rui jest inny niż pozstałe Amai Four. Tylko nie jestem do końca tego pewna...
Z rozmyśleń `wybudziło` mnie pewne chrząknięcie. Przestraszona podniosłam się do pionu i na wprost zobaczyłam mojego brata, który nie miał dobrej miny. Uśmiechnęłam sie do niego miło i chciałam już coś powiedzieć, ale on zabrał pierwszy głos.
- Co to ma znaczyc? Jak wiem z Twojego planu to dzisiaj masz do 15.00 lekcje, a jest godzina 12.00 - powiedział w miare spokojnie.
- No jakos tak wyszło, ale obiecuję, że to ostatni raz. - powiedziałam z smutną minką. Shuichi podszedł do mnie i przysiadł się. Jego ręka powędrowała na moją głowę i rozczochrał moje włosy.
- No ja mam nadzieję. - powiedział z uśmiechem. - A teraz chcę wiedzieć powód Twojej ucieczki.
Weschtnęłam. Nie chciałam mu mówić o problemach Kaede. Nie chciałam również aby dowiedział się o Amai Four.
- Niestety, ale nie mogę Ci tego powiedzieć. - odpowiedziałam i spuściałam głowę.
- Jeśli masz jakieś kłopoty to powiedz. - powiedział troskliwie.
- Nie, nie mam. - odparłam, a w duchu pomyślałam, że dopiero one się zaczną. - Możesz teraz wyjść, bo u mnie jest przyjaciółka więc wiesz. -.

Opisy mang i anime xP - Onet.pl Blog

W łapki (*-*) ) ale anime oglądałam x)). Jest jeszcze film OAV którego                          również nie oglądałam on jest z 1999 roku

  
Akcja toczy się w Japoni ^^. Opowiada o młodym zespole rockowym, nazywającym się Bad Luck (mam ich piosenki są THE BEST!!! (^_^)), który właśnie zadebiutował lecz potrzebują kolejnej super piosenki aby się przebić.
Wokalista tego zespołu,dziewiętnastoletni Shuichi Shindou (mmm..mój piękny^_^) spaceruje po miejskim parku w poszukiwaniu inspiracji, kiedy w pewnym momencie wiatr porywa szkic piosenki i dostaje się w ręce przypadkowego przechodnia, który bez skrupułów wyraża swoją krytyczną opinię (hihi...w tym momencie jest taki dziwnie narysowane bo patrzą się jakby przed siebie ^_^), po czym odchodzi. Shuichi jest załamany ostrymi słowami pięknego ^_^ nieznajomego na tyle, że postanawia złożyć mu wizytę . Okazuje się, że tym mężczyzną z parku jest nikt inny jak jeden z najpopularniejszych autorów romansów - Yuki Eiri (mój II piękny (*-*)). W ten sposób zaczyna się miłosna historia w.

Anime-Kawaii-Cute <3 - Onet.pl Blog


29 grudnia 2008
Gravitation
Ohayo!

Anime, które miałam oglądać ze względu na muzykę, która występuje w nim. Jednak po obejrzeniu pierwszego odcinka zaczęłam liczyć na coś więcej niż tylko wciągający j-rock.
Yuki jest prze przystojny, a Shuichi prze uroczy. Czasami uśmiałam się aż do łez przy przebierankach Shindou Polecam to anime, ale jeżeli już obejrzałeś wszystkie epki musisz... powtarzam MUSISZ OBEJRZEĆ OVA14 Lyrics of Love!!!  

 

Shuichi pragnie zostać gwiazdą popu z swoim zespołem Bad Luck. Szuka natchnienia na dokończenie piosenki spacerując po parku. Wiatr zwiewa jego tekst w ręce nieznajomego. On twierdzi, że pisało to jakieś beztalencie na poziomie podstawówki.Kiedy Schuichi dowiaduje się, że tym nikczemnym facetem jest Yuku Eiri postanawia się z nim spotkać i wygarnąć mu parę słów. Nie wie,.

Asian movies

Tytuł oryginalny: 花ざかりの君たちへ ~イケメン♂パラダイス~

Tytuły: Hanazakari No Kimitachi E ~Ikemen Paradaisu~ , Raj Przystojniaków

Gatunek: szkolna, komedia, romans

Odcinki: 12 x 45min + SP

Kraj: Japonia

Scenariusz: Shogo Muto

Produkcja: Goto Hiroyuki (Fuji TV), Moriyasu Aya (Kyodo TV)

Reżyseria: Matsuda Hidetomo, Tsuzuki Junichi, Sato Genta

Obsada:

Maki Horikita - Ashiya Mizuki

Oguri Shun – Sano Izumi

Ikuta Toma - Nakatsu Shuichi

Konno Mahiru – Hara Akiha

Kamikawa Takaya - Umeda Hokuto

Matsuda Seiko – Tsubaki, dyrektor szkoły

Ukaji Takashi - Sawatari

Kobayashi Susumu – Yoshioka

Okada Yoshinori – Ashiya Shizuki

Daito Shunsuke - Sano Shin

Shirota Yu – Kagurazaka Makoto

Moriguchi Yoko – Nanba Io

Harada Natsuki – Tanabe Kanako

Yamazaki Hajime – Ashiya Takumi