O czym chcesz poczytać na blogach?

Shrek forever

Moje recenzje filmowe - Onet.pl Blog

4"

FABUŁA:
Shrek, po kłótni z Fioną, ma dość codziennego życia i chce znów wzbudzać strach. Przypadkowo spotyka człowieka, z którym podpisuje kuszący kontrakt. Ma on jednak inne skutki, niż te, które powinny być. Teraz Shrek zatęsknił za rodzinnym życiem i próbuje wszystko naprawić. Nikt go jednak nie zna:  świat, w którym się znalazł jest inny, Fiona jest przywódczynią armii ogrów, a jej pupilkiem jest spasiony Kot w butach na emeryturze... 
Nakarm mnie, jeśli się ośmielisz...
   
Karol_27_a (13:49)
Skomentuj
Shrek Forever...;]

Film dla każdego - Onet.pl Blog


08 lutego 2011
Shrek Forever After/Shrek Forever
  OPIS FABUŁY;
Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało", Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i.

Nowe Pogłoski

Serii “Shrek”, albo zobaczyć jak aktorzy pracują na planie, to teraz macie do tego okazję. Jerzy Stuhr i Zbigniew Zamachowski w specjalnych reportażach. Więcej filmików w dalszej części.

Zbigniew Zamachowski – “Shrek 2″

Jerzy Stuhr – “Shrek Forever”to co przyjdzie do głowy - Onet.pl Blog


16 listopada 2010
Shrek Forever
W tym roku pojawiła się część czwarta przygód naszych bohaterów. Jednak to co zobaczyłam w kinie odbiega rażąco od tego co widziałam kila lat temu. Shrek jako głowa rodziny tęskni za dawnym życiem, kiedy to bali się go ludzie, a on sam pławił się w błocie całe dnie. Ma dość żony, ma dość dzieci i obecnego życia.
Z przykrością przyznam, że była to najgorsza część przygód zielonego.

uparty.blog

I tudzież mieszkający nadal

Tagi: afryka

skomentuj (0)

Shrek forever 2010-07-21 23:29:26

Więc wybrałem się dzisiaj na najnowszego Shreka, bo zawsze można się pośmiać i zobaczyć co nowego wymyślili producenci.
Sala kinowa pękała w szfach. Oczywiscie zaopatrzyłem się w zestaw Shrekowy, czyli kubek Coli z postacią głównego bohatera, tak bym miał komplet do osła którego.

PRopagandowy blog firmowy - Onet.pl Blog

Shrek lepszy niż sex.., Jabłko lepsze niż Microsoft, chmura lepsza niż pudełko

“Shrek Forever After” prowadzi w amerykańskich box office’ach, dystansując “Sex and the City 2”… Ale tę informację przywołuję wyłącznie by na starcie zbudować dobrą atmosferę, według sprawdzonych amerykańskich.

Sam zakładał. Założył sobie kolejną – NeXT, a rok później kupił od George'a Lucasa za 10 mln dolarów studio Pixar, które kilka lat później stało się znane dzięki swoim filmom animowanym komputerowo (zwracam uwagę na subtelne nawiązanie do Shreka!). a do Apple’a wrócił dopiero po 12 latach, gdy firma znajdowała się na skraju przepaści. Uratował ją komputerem iMac i w ciągu kilku lat doprowadził do rozkwitu, przy okazji rewolucjonizując rynek muzyki cyfrowej, a potem telefonów.