O czym chcesz poczytać na blogach?

Shirley temple

Historia filmu

  • musicale – pary taneczne, np. Ginger Rogers i Fres Astair
  • nastawienie na nowego bohatera – wzorem radia i przez Kodeks kino pokazuje inne środowisko społeczne, prowincje, gospodynie domowe, komiwojażerów, filmy rodzinne, bohaterki dziecięce (Shirley Temple, Dina Darbin – to one czołują w rankingach popularności aktorek).

Kino rysunkowe – one także były związane z kryzysem, Kodeksem i wojną nawet. Kaczor Donald idzie na wojnę, by walczyć o dobro ojczyzny.

Kodeks Hayesa.

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

Droga Pani, czy czułaś w letni gorący dzień

jak pachnie powietrze...?

Nic nie pachnie tak jak Ty.

 

Oszalałam na punkcie Plateau.

I małej Shirley Temple :).

I nie mam natchnienia :P. A właściwie mam tylko inaczej je pożytkuję i tu jest ten szkopuł, który opóźnia moją pracę na blogu ;).

 

Tak czy inaczej całuję na dobranoc mój stary niewidzialny świat ;*.

Ostatnia Przystań - bloog.pl

Niesfornie wywijać każdy w inną stronę. Okropność!!!- pomyślałam. Wyglądam jak mała słodka dziewczynka. Nie chcę być małą słodką dziewczynką, chcę wyglądać i być dużą mądrą dziewczyną, kobietą. Jak mam wytłumaczyć co czuję kiedy wyglądam jak Shirley Temple!!! Nagle Mateusz przystanął. Zamarłam oczekując na cios.

-        

Zeep's World

Moim się dzieje do singerowskiego specjału jakim jest serwowana tam śliwowica przeszedłem . Lokal jako taki większości kojarzy się z sfrustrowanymi artystami spędzającymi chwile szczególne w towarzystwie swych kochanek- wódki ,whisky i różowej Shirley Temple ;D Ja dla odmiany  ku tradycji tutejszej  skłoniłem sie ochoczo.

Rozciągnięty w rogu sennego zakątka, polewając sobie śliwowicę wspomnianą zastanawiałem się nad sensem tego co było. Jak z bytu idealnego powstał ten oto show ?.