O czym chcesz poczytać na blogach?

Shinee lucifer

thehikkoo I was born to be brave.
Dodaj do Ulubionych
Name: Gabs
Band: SHINee
Bias: Onew, Taemin, Donghae,
Miyavi, Ruki, Kai
Song: Lucifer
Movie: Bin-jip


Archiwum

2012
Marzec
Luty
Styczeń
2011
Grudzień

Dodo's blog

Że ma kontuzję, której nabawił się występując w pewnym programie i postanowiłam zobaczyć jak to wyglądało ;D Znalazłam jednak jego inny, wcześniejszy, wypadek (XD) i okazało się, że koleś mi się mega podoba XD! Wcześniej (tj, podczas oglądania Luciferka) nie zwracałam na niego zbytniej uwagi, bo zmieniono mu fryzurę na taką, w której moim zdaniem nie wygląda już tak dobrze :c

Zaczęłam szukać coraz to więcej informacji (i zdjęć!) dotyczących tego bandu i natrafiłam na bardzo urocze zdjęcie Shinee z dzieciaczkiem. Najpierw myślałam, że to syn któregoś z członków zespołu, ale wydało mi się to dziwne, bo szajniaczki są mega młode! Okazało się, że zdjęcie pochodziło z programu "Hello Baby", w którym to moje piękne chłopczyki.

Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

Trzy razy. Ma tylko 13 odcinków, ale jest zabawny, a Yoogeun jest przesłodki. Chłopak ma poczucie rytmu i niezwykły urok, i naprawdę zdziwię się, jeśli on kiedyś nie zrobi kariery w koreańskim showbiznesie. On ma potencjał, mówię wam... Jeśli zaś chodzi o SHINee... Przez pierwszy odcinek uczyłam się kto jest kto, a później tak polubiłam chłopaków, że zostałam fanką zespołu (aktualnie jestem uzależniona od piosenki "Lucifer"). Taemin jest słodki i uroczy, choć trochę dziecinny; Key jest hm... wyjątkowy i czasem zachowuje się jak diva; Minho odnajduje się w roli ojca, choć temperament też ma; Jonghyun jest przezabawny i po prostu... brak mi słó, a Onew jest specyficzny i boi.