O czym chcesz poczytać na blogach?

Shia labeouf

BroadScreen | "Świat wielkiego ekranu, widziany oczami zwykłego człowieka…"

Jest napisane, że reż. dostaje 25 mln na nowy film “Pain and Gain”, do którego zdjęcia rozpoczną się w kwietniu, a w zamian Bay nakręci kolejny film o walce Autobotów i Decepticonów.  Jaka będzie fabuła i czy dalej zobaczymy Shia LaBeouf w roli dzielnego Sama? Niestety na to przyjdzie nam trochę poczekać.

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/Michael+Bay+nakr%C4%99ci+czwart%C4%85+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Transformers%22-82308

Film, kino, muzyka i literatura - Onet.pl Blog

Tym twórca noweli o starej i samotnej divie, Shekher Kapur. Cała nowelka zbudowana jest bardzo intrygująco, oglądamy piękny pokój z perspektywy różnych ujęć (odbicie w lustrze, widok z za firanek). Po za tym świetną kreację zbudował tu Shia LaBeouf, najlepsza jego rola, jaką do tej pory widziałem.

          Kolejnym udanym zabiegiem.

^^

On wygląda jak... no jak ten z tego!
Od kilku dni chodzi za mną widmo pewnego sobowtóra. Otóż zwycięzca ostatniego amerykańskiego "Idola", niejaki David Cook, przypomina mi Darren'a Hayes'a. No jakoś tak, sama nie wiem.
A czyż Shia LaBeouf nie byłby idealnym kandydatem do roli David'a Gahan'a gdyby przyszło komuś kręcić film o Depeche Mode?
Tak tylko dumam...
dag


   

C h r i s t i n a R i c c i . d z . p l || Jedyna polska strona o Christinie Ricci. - Onet.pl Blog

Kilka dni temu opublikowany został trailer nowego filmu "New York, I Love You". Występuje tam wiele sław, (Orlando Bloom, Rachelchel Bilson, Shia LaBeouf), które można dojrzeć w fimliku.