O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sherwood

Blog damianos111111

Komentarzy: 0 News sherwood 2009-03-01 -Codziennie razem na Sherwood Classic loguje się 15 osób (najwięcej 15 osósmiley.
-40% graczy nie wie o Sherwood Classic (nie zna linka do niego).
-Wieża Lecznictwa - jest to dalej od zamku lewa wierza.Gdy masz mao HP i przyjdziesz tam,uzdrawia cię.Uzdrowienie wygląda jakbyś mial wiecej energii magii,tak jak w Sherwood Dungeon.
-Prawdopodobnie projekty MaidMarian to byly gry pisemne - jednak byly takie jak w Sherwood Classic.Można sie tego dowiedzieć z tego,że jak atakujesz np.potwora,pisze tylko ile zabrales mu HP.
-Po ostatnich newsach MaidMarian można sie spodziewac wiekszej popularnosci graczy Sherwood Classic i być może tam Update.

Komentarzy: 0 2 screeny na początek 2009-02-28 - widok na kraine Sherwood- postac walcząca z pająkiem

- bloog.pl

  • więcej...
  • styczeń 2011
  • luty 2011
  • ...schowaj

  O mnie

  Żyję niespokojnie od wielu lat ;-) Uwielbiam podróże, fotografię, a nade wszystko - historię średniowiecza. Mam medievistyczne zboczenie zawodowe - jestem historykiem.

  O moim bloogu

  Teraz Anglia - o podrozy do Brytanii,tej Wielkiej i tej calkiem Małej. Co roku smakuję tam herbatę. Zamyślam się na Trafalgar Sq i zawsze jadę pokłonić się Wielkiemu Dębowi w Sherwood. I kibicować moi...

  więcej...

  Teraz Anglia - o podrozy do Brytanii,tej Wielkiej i tej calkiem Małej. Co roku smakuję tam herbatę. Zamyślam się na Trafalgar Sq i zawsze jadę pokłonić się Wielkiemu Dębowi w Sherwood. I kibicować moim chłopcom w fortecy nad rzeką Stamford.

  schowaj...

  Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

  Ostatni wpis w księdze:

  • data: 07.10.2009 10:44:07
  • autor: jugger
  • treść: No, eRe zwiedzasz i ...

  sherwood *dungoeon - blog4u.pl

  dungoeon

  menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

  księga gości

  1. Ksiega Gości
  2. Dodaj do Księgi

  najlepis grace

  susuke(ziom) wojo(pl) zajac(ld) jupi szmok legols(bw) devil girl monn gold o to najlepsi gracze z najlepszych spotakc i mzona na teleport1 join94 albo na teleport6 join94
  sherwood 5/04/2008 22:20:48 [komentarzy 0] Komentuj

  gdzie to zanlesc?????????????????

  witam was jezeli chcie drugiego wydania mojej gazety sheroowd kikinjcie ksiega gosci i tam to bedzie ale dzisaj pwoeim co innego wymnienie potwory i niektore kody orazwypy i joiny ...
  czytaj więcej
  sherwood 5/04/2008 22:15:28 [komentarzy 1] Komentuj

  gazeta sherwoda

  witam was ja jestesm zalozycielme tej strony i dzisaj powiem o sherwood to bylo o 11 godz kiedy wrocilem ze szkoly wlaczylem koputer i walczylem sherwooda okazly sie nowe rzeczy!!!!!!!!!!!!! kiedys ta gra byla zwylokm gra rycerska...
  czytaj więcej
  .

  Enekorion Blog - Recenzje gier

  Zobacz mój profil

  Notki
  Recenzja - Gorky02 2008-05-16
  Na bloga dodaję świeżo pisaną recenzję gry Gorky02 Aurora Watching. Maksymalną oceną jest 10.  W/w gra dostała 4+/10. Dlaczego tak mało? Zapraszam do czytania!

  Shineko
  Robin Hood Recenzja 2008-05-15
  Recenzja gry Robin Hood Legenda Sherwood została dodana do bloga. Tekst był pisany kilka lat temu i trochę.

  My life...

  Na konie chcą mnie posyłać na jakieś zajęcia z pływania! Ale niechce pływać, rodzice powiedzieli że z koni nic niebęde miała:.( Niewiem jak ja mam to im przetłumaczyć! HELP!

  18:46, 33ola33
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 07 sierpnia 2007
  Hejcia:)

  Hej cześć wszystkim jak widać z tytułami notek się powtarzam:> No ale kit z tym:) Dawno niepisałam bo wciągneła mie gra Sherwood Dungeon i jakoś niemoge się oderwać:) A z tą sobotą to jakoś mi nie wyszło no ale pojechałam w zamian do kina na "Harry Potter i Zakon Feniksa" tak się zastanawiam czy będą jeszcze książki i filmy z Harrym:? No a teraz mała reklama portalu:) A jest to portal dotyczący gry online Sherwood Dungeon, jest naprawde super można tam dowiedzieć się wielu żeczy na temat Sherwood potwory, broń i wiele innych:) A o to banner:)


  To naprawde super gra MMORPG! Jeśli chcecie pograć to banner w menu klik:) Aha i wszystkie moje blogi na bloxie są też zawieszone:> To do zabaczenia we wrześniu:)PAPA:)

  Kurioza Popkulturalne

  Gwiazdor i zdemoralizowane pijaki

  Dwa niewielkie, ale kolorowe kwiatuszki z "Robin Hooda":

  1) Rzepa:

  Zupełnie inny nastrój [niż w "Powrocie Robin Hooda" z Connerym - przyp. pop] nastrój towarzyszył „Robin Hoodowi – księciu złodziei”, który miał premierę 1991 roku. Tym razem liczyła się romantyczna otoczka i oszałamiająca przygoda. W Robina wcielił się Kevin Costner. Gwiazdor, będący wtedy u szczytu kariery, dokazywał w filmowym Sherwood niczym Douglas Fairbanks i Erroll Flynn razem wzięci.

  Jasne. I jeszcze nosił kapelusz z piórkiem.

  2) Newsweek:

  Pobudki działań Robin Hooda mają więc raczej zabarwienie egoistyczne. (...) Podobnie rzecz ma się też z bandą jego towarzyszy, zapijaczonymi i zdemoralizowanymi weteranami niekończących się średniowiecznych wojen. To bynajmniej nie jest „wesoła gromadka”.

  Nie? A ja miałem wrażenie, że dobrze się bawili, żartowali i nikogo.

  The Darkness- opowiadanie fanfiction stargate atlantis - Onet.pl Blog

  W Polsce w 1991 roku
  Czarodziejskie miecze (Trey of Swords, 1977), w Polsce w 1993 roku
  Strzeż się sokoła (Ware Hawk, 1983), w Polsce w 1991 roku
  Brama Kota (Gate of the Cat, 1987), w Polsce w 1991 roku


  Solar Queen

  Sargassowa planeta (Sargasso of Space, 1955), napisany pod pseudonimem Andrew North – w Polsce w 1991 roku
  Statek plag (Plague Ship, 1956), napisany pod pseudonimem Andrew North – w Polsce w 1992 roku
  Planeta Voodoo (Voodoo Planet, 1959), w Polsce w 1994 roku
  Ostemplowane gwiazdy (Postmarked the Stars, 1969), w Polsce w 1993 roku
  Redline the Stars (1993), wraz z P. M. Griffin
  Derelict for Trade (1997), wraz z Sherwood Smith
  A Mind for Trade (1997), wraz z Sherwood Smith


  Moon Magic (lub Free Traders albo Moon Singer)

  Księżyc trzech pierścieni (Moon of 3 Rings, 1966) wydany także pod tytułem Moon of Three Rings – w Polsce w 1995 roku
  Gwiezdni wygnańcy (Exiles of the Stars, 1971), w Polsce w 2000 roku
  Lot ku planecie Yiktor (Flight in Yiktor, 1986), w Polsce w 1996 roku
  Na łów nie pójdziemy (Dare to Go A-Hunting, 1989), w Polsce w 2001 roku
  Brother to Shadows (1993)


  Książka, którą bardzo chcę przeczytać: 

  Star Gate (1958) ( to dzięki tej książce powstał mój ulubiony serial Stargate SG1, Stargate.

  Sherwood forest

  Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

  Dobrych rzeczy w Holandii. A właśnie - nigdy nie próbujcie berlinerbolla - ugryzłam od Błażeja. To taka sama kulka tylko pełna budyniu z musem jabłkowym - który też jest zanurzany w tym tłuszczu. BUEEEEEE!

    Błażej wszedł jeszcze na Excalibur w krainie Sherwood Forest (coś w kształcie ławki, z wieloma krzesełkami, która kręci się w przód i w tył i na dużym wysięgniku podobnie, zatrzymując biednych pasażerów do góry nogami). W komplecie, z wytrzęsionym i roztarganym człowiekiem rolką, wybraliśmy się na pokaz magii Merlina..

  Anglia w moich oczach

  Drzewa nie były zbyt wysokie, ale często zadziwiały swoją szerokością i kształtami. Pierwszą rzeczą, jaka mi przyszła do głowy widząc owe niezykłe drzewa, to "Władca Pierścieni" i tamtejsze "chodzące drzewa". Szczerze wierzę, iż owe zadziwiające twory natury z Sherwood mają osobowość, tak jak tolkienowske drzewce. Zresztą każdy las ma duszę. Las w Sherwood na pewno! 

   Kiedy wreszcie dotarliśmy do drzewa zwanego "the Major Oak" była to prawdziwa "wisienka na torcie", ponieważ naszym oczom ukazał się wielki, stary dąb,.

  Trochę większy, ponieważ w obwodzie pnia ma 13 metrów (M.Oak 10) i jest wysoki na 30 metrów (M.Oak 19). Wiek obydwu dębów to absolutne przypuszczenia, ale przyjmując, że Bartek ma 1200 lat, czyni go trochę starszym od angielskiego dębu. 

  

  Zdjęcie zaczerpnięte z tego źródła: http://polskalokalna.pl/wiadomosci/swietokrzyskie/news/zbiorka-pieniedzy-na-ratowanie-debu-bartek,1697328,230

  Tagi: Dąb Bartek Nottighamshire robin hood Sherwood Forest the Major Oak
  00:28,