O czym chcesz poczytać na blogach?

Shawn lane

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

W Święto Dziękczynienia zrobi dodatkowy trening po to, aby Iverson lepiej dopasował się do drużyny, zrozumiał lepiej zagrywki itd. Pech chciał, że na specjalnie zwołanym treningu, Iverson się nie pojawił. Oczywiście za karę miał nie zagrać w następnym meczu z Bucks, a trenerzy zapowiedzieli nałożenie kary. W meczu zagrał, a o karach nic nie słychać.

4. Shawn Marion w ubiegłym tygodniu odwiedził Phoenix po raz pierwszy odkąd został oddany do Miami. Na mecz jednak poleciał osobno z powodu śmierci swojego stryjecznego dziadka. Przy okazji powrotu przypomniano, że Matrix, który zawsze unikał publicznego rozgłosu, tak na dobrą sprawę jest statystycznie drugim najlepszym zawodnikiem w historii Suns, tuż za Alvanem Adamsem..

Zasadniczego od 20 marca (wtedy przegrali z Lakers; liczone od początku roku kalendarzowego).

15. Bosh zanotował w tym sezonie już 5 meczy z minimum 30 punktami i 10 zbiórkami.

16. Cavs zaczęli sezon we własnej hali od 9 wygranych z rzędu wyrównując tym samym rekord klubu. Wcześniej 9-0 mieli również w sezonach 1976-77 oraz 1991-92.

17. W meczu z Portland, Chris Paul miał 16 punktów, 6 zbiórek, 6 asyst oraz … 1 przechwyt. Udało mu się tym samym przedłużyć serię meczów z co najmniej jednym przechwytem do 99.

18. Na koniec jeszcze Devin Harris udowodni Wam, dlaczego warto czasem się poświęcić i rzucić na aut za piłką:

love and desperation

W archiwum zauwazyłam nawet podstawowy szablon z blog.pl
2
Menu: Trochę mało tego...
3
Ogólnie: Blog bardzo przeciętny, niczym nie zaskakuje, nie powala na kolana.Za całokształ dostajesz:
3+

Rada:Może swój własny szablon?

Oceniała Lily.


oceniamy-blogaski 2004-03-06 12:46:09
.Mi się to. A treść, zwykła, szczerze lubie czytać takie notki.. Ale czasami sory że to powiem zanudzają.. 3
Podstrony: Hmm.. Podoba mi się skomentuj i nie skomentuj, fajnie pomyslane. Ale to tlo mi nie leży, mogłoby być jednolite. W księdze już lepiej nawet ładnie. 4
Szablon: obrazek nie wczytuje się! Odświeżałam czekałam.. Nic. Tylko kolumny widać..Na swojego bloga!!!..bo podam do adminu!!!..ale jeżeli ktoś bardzo już go chce mieć to niech ze mną pogada na gadaczu my nr: 1538449...=P Temu kto jest na moim blogu po raz pierwszy mój shablon bendzie siem pewnieładować bardzo długo, a czasem w ogóle może się nie wyświetlić. W takim przypadku kliknij" Kliknełam.. I czekam.. Kliknełam i nic.. Nie mam zamiaru.Tylko czrne.3
Ogólnie: 4
Rada: popracuj nad podstronami.
Oceniała: Martyna
oceniamy-blogaski 2004-03-14 13:23:09
skomentuj (1)


http://shawna.blog.pl/
Oceniam: http://shawna.blog.pl/
Grafika (szablon): Nie no fajny.. Ale nie uważasz że ta babka ma nieco za duży dekold? Nie robiony przez Ciebie 4
Notki:.

Notatki z emigracji / Seattle !!! - bloog.pl

Bedzie jako taki ! Guzik. Tak po prawdzie to ne mam pojecia jak te wyniki wyjdą. Cześć w której miałam teksty do czytana była trudna, bardzo trudna, że w pewnym momencie zaczełam strzelać.....!!! A po wyjściu z sali egzaminacyjnej miałam ochote Shawna poprosić, żeby mnie w  końcu na tą strzelnice zabrał i tam samą siebie zastrzelić!
Ale, ale nie wspomniałam jeszcze najweselszej częsci całej historii - mianowicie aktualny narzeczony przedawkował noc przed miom egzaminem.

Nerwów, sporo pieniedzy i strachu który mi towarzyszy każdego dnia, że jej nie dostane! Jestem przerażona ale nikt nie mówił, że bedzie łatwo plus łatow nie znaczy wystraczająco dla mnie, już  nie teraz. Myślałam, że powinnam mieć Plan B w razie gdyby się nie udało i boje się nawet o tym myśleć. Nie wiem czy będę umieć tam wracać i żyć...


Po drugie i też bardzo ważne poznałam kogoś... Jestem szcześliwa! W ubiegłym miesiącu mieliśmy.

W którym puls mu przyśpiesza, oczy błyszczą, ręce się trzęsą. Musisz mieć kamerę - on chce zobaczyć Twoje zmieszanie i onieśmielenie - miał Ci przecież pokazać zdjęcie swojego..kota. Teraz następuje atak: już zobaczyłaś, doszło do wirtulanego zbliżenia, nie możesz go zostawić w takim stanie, zaufał Ci przecież, podnieciłaś go!, czy więc Ty też możesz..? Pokaż mu „siebie" - tylko na to czeka. W czasie gdy poprawiasz makijaż - całkiem niepotrzebnie, akurat jeśli o tego.

Anusia

Zostali: Blog 27, Coma, Hey, Sistars i Virgin.

Gala rozdania nagród odbędzie się 2 listopada w Kopenhadze na placu Radhuspladsen oraz w Bella Center. Wystąpią m.in. Nelly Furtado i Muse.

Rihanna:* (20:34) 17 Bijecie rekordy!=)

13 września 2006Rihanna w globalnym tourze z Jay'em-Z

Niekwestionowany król hiphopu, Shawn Carter "Jay-Z" koncertem na Coke Live Music Festiwal w Krakowie rozpoczął swoją transę koncertową 'Global Express World Tour'

Tournee trwać będzie siedem tygodni, a właściciel Def Jam Records odwiedzi takie europejskie kraje jak: Wielka Brytania, Turcja, Grecja, Holandia, po czym zagra kilka koncertów w Afryce, Chinach, Tajlandii i na koniec w Australii. The Global Express Tour będzie pierwszym takim tourem, który obejmować będzie cały świat.

Wraz z szeroką falą koncertów, Jay-Z weźmie ze sobą między innymi Rihannę, Ne-Yo i debiutującego na hiphopowej scenie, Ricka Rossa. 

Ja z.

SwEeT xD - bloog.pl

Wyspę w 2003 roku..

Wzorując się na takich super-gwiazach dancehallu, czy reggaeton, jak Shaggy, Sean Paul i Elephant Man, sama z pewnością dołączy do czołówki muzyków, promujących te gatunki, albowiem głównym pragnieniem Rihanny jest stanie się królową dancehallu. Współpracując wraz z Shawnem Carterem, powszechnie znanym jako Jay-Z, i innymi świetnymi producentami z Def Jam oraz Roc La Familia, na pewno jej się to uda.

Wspinanie się Rihanny na szczyty, przypomina opowieść o Kopciuszku. Przed przeprowadzeniem się do Stanów Zjednoczonych na początku tego roku, Rihanna zamieszkiwała.

Jej debiutancki album "Metamorphosis" dotarł na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboardu i utrzymał się w top 10 przez 12 tygodni. Płyta była ósmą najlepiej sprzedającym się wydawnictwem 2003 roku!. "Metamorphosis" zawiera 13 poprockowych piosenek wyprodukowanych przez najlepszych fachowców w branży: The Matrix, Johna Shanksa (Alanis Morissette, Sheryl Crow, Ashlee Simpson), Meredith Brooks, Chico Bennetta, Charliego Midnighta. Do tej pory kupiło go na całym świecie ponad pięć milionów fanów.

-- onet('adsGet1','main2-box') //-->