O czym chcesz poczytać na blogach?

Shaun white

..::Jared Leto::..By Lena:)

Mars. Ceremonia wręczenia nagród MTV odbędzie się 31 sierpnia 2006 w nowojorskim Radio City Music Hall.
Wśród prezenterów pojawią się: Jessica Simpson, Nick Lachey, Jennifer Lopez, Chris Brown, Ne-Yo, Missy Elliott, Fall Out Boy, Rihanna, Busta Rhymes, Lil Jon, Amy Lee z Evanescence, JARED LETO Z 30 SECONDS TO MARS! oraz bohaterowie "Jackass: Number Two", jak również skateboarder Shaun White.
Całą galę poprowadzi komik Jack Black.
Więc zapowiada sie bardzo ciekawie:) Miejmy nadzieje, że zespół zgarnie tak bardzo zasłużoną im nagrodę, a warto zauważyć, że mają groźną konkurencję...

MTV Polska wyemituje ceremonię wręczenia MTV Video Music Awards na żywo, w nocy z 31 sierpnia na 1 września. Początek relacji z czerwonego dywanu o.

Strona o snowboardingu.

Air i boardercross. Half-pipe polega na jeździe w specjalnej rynnie i wykonywaniu w niej różnych ewolucji; slope style to wykonywanie trików na specjalnym torze, zawierającym skocznie, poręcze itp. Big air polega na wykonaniu skomplikowanej ewolucji na dużej skoczni. W tych konkurencjach ocenia się trudność i styl wykonywanych ewolucji. Jedni z najlepszych zawodników w snowboardingu to Shaun White, Danny Kass, Terje Haakonsen, Kamila Kowalska.

Freestyle snowboardingto dyscyplina sportu, w której zadaniem zawodników jest zdobywanie punktów za poszczególne dowolne (free) ewolucje stylowe (style). Do dyscyplin, wliczających się do Freestyle snowboardingu zalicza się:* Freestyle* Freeride* X cross (X RACE)* Slopestyle Przykładowe.

time for changes

poprzednie
1 , 2 , 3 , 4
następne

Austria Team Forever.! - bloog.pl


Nie jestem typem majsterkowicza, ale niezdarą też nie jestem. Potrafię już sam coś tam naprawić czy zbudować, ale samemu majsterkowaniu nie poświęcam za dużo czasu.

Jednym z twoich ostatnich spotkań była sesja z autografami w Innsbrucku. Od kogo sam chętnie wziąłbyś autograf?
Od wielu osób. Chciałbym spotkać kiedyś Shauna White'a (Mistrz Olimpijski w halfpipie - przypis red.). To naprawdę równy typ, który mimo to jest profesjonalistą, idzie swoją drogą i nie daje się ponosić. Poza tym, tak jak ja ma własną kolekcję mody i dlatego myślę, że szybko znaleźlibyśmy temat do rozmowy.

Czy jesteś osobą, która po zakończeniu sezonu spogląda na to co się już wydarzyło, czy.