O czym chcesz poczytać na blogach?

Shaun baker

marcinczak.blog

Jeszcze z troje konferansjerów wyłanianych np. spośród publiczności, zabawa byłaby jeszcze lepsza a bałagan tylko trochę większy bez szkody dla jakości spektaklu. Na deser by estradowe pobojowisko eksplodowało, zaproszono trójkę najlepszych zespołów i nagrodzono jeden pozostałe porzucając na środku sceny (mamy iść, mamy zostać, a może fiknąć koziołka zdawali się pytać). Shaun Baker z Maloy werdyktu nie dosłyszeli a kiedy już do nich dotarł nikt nie chciał im dać mikrofonu by mogli podziękować. Żeby eksplozja była jeszcze barwniejsza wokalistce wyłączono odsłuch i kazano śpiewać. Po czym wszyscy wydarli się z całych sił i sobie poszli.

Bo to się właśnie nazywa misja, Moi Drodzy.

To co jest najważniejsze...

Danii, Szwecji Japonii, na płytach winylowych w Singapurze, a także na płytach CD w największej wytwórni fonograficznej w Indonezji, gdzie oprócz projektu Bitter Sweet, firma wydaje takich artystów jak Groove Coverage i Mel C.

Do współpracy Gosię zaprosił również Krist Van D –producent, grający z takimi gwiazdami, jak: Dance Nation, Shaun Baker, Steve Murano, DJ Novus (Groove Coverage). Artystka nagrała z nim wspólnie utwór "Waiting for love", który już wkrótce wyjdzie na maxi singlu w 5 różnych wersjach. Teledysk do tego utworu będzie promować składankę Krist Van D & Friends, na której znajdą się zarówno artyści polskiej sceny muzycznej jak i zagranicznej.

Nawet prawdziwą miłość potrafi zniszczyć zazdrość... - bloog.plKoniec... Oczywiście nie całego opowiadania... Wierzcie mi, albo nie, ale tak się wczułam pisząc ten odcinek, jeszcze słuchałam takich piosenek w trakcie (Verba - Bez ciebie świat, Verba - jesteś wspomnieniem, Shaun Baker - V.I.P.) że naprawdę popłyneły mi łzy... Na żywo takiej sytuacji to chyba naprawdę bym nie przezyła...


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2618350,trackback

Fani Tokio Hotel (2) | Bądź fanem, wpisz się!

*GOSIA*

Muzyczny Net Fan Gosia zdobyła 1 miejsce (683 głosy), natomiast trzecie miejsce na podium przypadło grupie Wilki (179 głosy). Gosia Andrzejewicz była gościem Teleexpressu, gdzie udzieliła wywiadu oraz zaprezentowała fragmenty teledysku do piosenki "Słowa". Do współpracy Gosię zaprosił również Krist Van D –producent, grający z takimi gwiazdami, jak: Dance Nation, Shaun Baker, Steve Murano, DJ Novus (Groove Coverage). Artystka nagrała z nim wspólnie utwór "Waiting for love", który już wkrótce wyjdzie na maxi singlu w 5 różnych wersjach. Teledysk do tego utworu będzie promować składankę Krist Van D & Friends, na której znajdą się zarówno artyści polskiej sceny muzycznej jak i zagranicznej.