O czym chcesz poczytać na blogach?

Sharon osbourne

Eat more meat you bastards!

W LA na wczesne popoludnie 15.10 to bylbym wdzieczny ;)

skomentuj (0)

A NA BASENIE... 2003-09-17 16:33:11

Dziewiec godzin ratowania mija szybko, gdy w poblizu jest telepator:) Zaczynam o 2.00 od Sharon Osbourne Show, potem Family Feud (Familiada, tylko Sztrasburger jakby troszke wiekszy;), Oprah (wczoraj byla Madonna, w piatek ma byc Beyoncee), potem krotka przerwa na lunch, nastepnie Friends i od 8.00 Prime-Time Showy, czyli glownie sitcomy i reality (dzis final BB4!-niech wygra.

I'm in love with a German film star

Mi przez okno i krzyknął: "Nie ufaj fecetom! Bo mogą sprawiać wrażenie siedzących lub stających, a tak naprawdę zaraz wysiadają!".
Pomyślałam sobie: "Facet ma rację!".
Poza tym, że moja mam wygląda albo jak orzełek (tak jej w pracy klienci mówią), albo jak Sharon Osbourne, to z moją rodziną wszystko w porządku. Poza tym tez, że Babcia to by z chęcią rozwaliła o ścianę dzieci przychodzące na haloween w przebraniach... I tym, że Cioci ulubioną lekturą są gazetki z hipermarketów.
Oj, niedobrze.
Ja się też przed tym.

Wiara - ulubiony temat mojego życia - Onet.pl Blog

                Współczesne odmiany satanizmu wiążą się z takimi postaciami jak:A.Crowley - określał siebie jako Antychryst, którego misją jest walka z chrześcijaństwem; Ch.Manson -zabójca aktorki Sharon Tate; głosił kult przemocy w imię Szatana oraz R. DeGrimson - założyciel Kościoła.

                Za satanistyczne czyużywające symboli satanistycznych uważa się następujące zespoły: Black Sabath,Judas Priest, AC/DC, Slayer, Ozzy Osbourne. Słowa piosenek, które śpiewają sąpełne nienawiści, zemsty, rozpusty, przesycone są akcentami wojny, piekła iśmierci.

Andżelika (18:25)

Show X Factor Online Do Pobrania Za Darmo

W nich udział piosenkarze pop, którzy są oceniani przez trzy lub czteroosobowe jury. Dotychczas członkami jury byli: Simon Cowell (łowca talentów, producent telewizyjny, twórca m. in. The X Factor i Britain’s Got Talent), Cheryl Cole (piosenkarka, modelka), Louis Walsh, Sharon Osbourne, Dannii Minogue (z powodu ciąży, podczas castingów do siódmej edycji zastępowały ją m.in. Geri Halliwell, Katy Perry i Nicole Scherzinger). Nagrodą za zwycięstwo w show jest zazwyczaj nagranie własnej płyty. Polską wersję programu realizuje telewizja TVN.