O czym chcesz poczytać na blogach?

Shar pei

Blog HuskySyberyjski

Ciemnobrązową lub czarną.

CZY NADAJE SIĘ NA PSA RODZINNEGO ????????

Tak  Shar pei z powodu przyjaznego nastawienia do dzieci , Shar pei  nadaje się na psa rodzinnego. Powinno mu się zapewnić dostęp do ogrodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JAKIE MA CECHY ??????????????


Shar pei uznawany jest za czworonoga o przyjemnych cechach charakteru. Jest łagodny , miły , wierny , sympatyczny i przedewszystkim potrzebuje miłości i spokoju !!!!!!!!!!!!!! Może być też bardzo chętny do zabawy!!!!!!!!!!!!!!

Komentarzy:

Asica-pupile® - bo koffam psy, pieski, psiaki, pupile!! - Onet.pl Blog

4 Dziękuje :*

26 października 2006
SHAR PEI

SPECJALNIE DLA MOJEJ NAJLEPSZEJ KOLEŻANKI UROCZE ZDJĘCIA JEDNEJ Z JEJ ULUBIONYCH RAS . ALE NAJPIERW TROCHE INFORMACJI. SHAR PEI:

SYLWETKA: SILNA I ZWARTA, KRÓTKI I SILNY GRZBIET, GŁĘBOKA KLATKA PIERSIOWA

WYSOKOŚĆ W KŁĘBIE: 46-51 CM

IDEALNA WAGA: PIES 20-25 KG , SUKA 16-20 KG

GŁOWA: DUŻA , O SZEROKIM STOPIE;KUFA DŁUGA I SZEROKA

OCZY: CIEMNE , ŚREDNIEJ WIELKOŚCI

USZY: MAŁE , MIĘSISTE , ZAŁAMANE KU OCZOM

Gabi-moja-psina - Onet.pl Blog


20 marca 2008
O chihuahua

Dzisiaj napiszę o chihuahua. Nie napiszę już o rasach:coton de tulear i shar pei, ponieważ napisałam już o tym na blogu : www.o-psach-porady.onet.blog.pl . Zostawiajcie na nim komentarze!!!

 

 

malutka15 blog

Ha ha :P

Wstalam sobie jakies 20 min temu :P i odrazu zauwazylam ze mam dobry humorek :P Na dodatek swieci sloneczko :) Kocham taka ladna pogode. Zaraz ide sie wykompac. Ubrac :P ! I nie wiem dalej co bede robiła :P ! Zycze WAm milych dni tych ostatnich :) !

Cial Pal... :*
malutka15 2004-08-29 11:20:58
skomentuj (14)


Shar pei.... ( 10 )

Wielkie joł :) ! JUz chyba kiedyś wspominalam, że kocham tą rase psów --> Shar pei. Psy te są naparwde slodziutkie. Przynajmniej jak dla mnie :) !Jak widze takie forki to az mi sie plakac chce z zachwytu :P ja tez chce takiego pieskaaaaaa...... :) Bede miala jak sei wyprowadze :P To sobie kupie.