O czym chcesz poczytać na blogach?

Shakira waka waka

pobieranko | Just another WordPress.com site

Językiem ojczystym Shakiry jest hiszpański, mówi także płynnie po angielsku, portugalsku i włosku.

Dzięki znajomości z Cio Vargaza (pracownika Sony Colombia, który zorganizował jej koncert w Bogocie) podpisała kontrakt z Sony Music Columbia.

W 1991 powstał pierwszy album Shakiry zatytułowany Shakira waka waka mp3 do pobrania za darmo Magia. Dwa lata później, wydano album Peligro. Oba albumy sprzedały się w około 1000 egzemplarzy. W tym czasie Shakira zadebiutowała w kolumbijskiej telenoweli El Oasis, grając w nim główną rolę.

W 1995 ukazała się płyta Pies Descalzos, która przyniosła jej.

Shakira

Ciało

W czasie koncertu artystka zaśpiewała kilka piosenek, które szerszej publiczności nie są znane, bo nie znalazły się na Top Listach stacji radiowych i kanałów muzycznych, ale wiernym fanom nie były obce, tak jak m.in. utwór "Inevitable", w trakcie którego Shakira akompaniowała sobie na gitarze. Instrument ograniczał jej ruchy, ale nie umiejętności wokalne. To właśnie podczas takich spokojnych momentów koncertu jej "potężny" głos rekompensował brak ruchu na scenie.

Nie ma się jednak co oszukiwać - tym, co na wszyscy czekali, były.Ręcznik, który służył jej do ocierania kropel potu i nie wahała się go użyć.


Koncertowa podróż od Afryki po Amerykę Południową

To, co najbardziej świadczy jednak o niezwykłości wtorkowego koncertu Shakiry, oprócz popisowego wykonania na finał "Waka Waka", w trakcie którego w powietrze poszybowały kotyliony i publicznośc mogła poczuć się jak w czasie Mistrzostw Świata w RPA, było stworzenie momentami atmosfery, jak w małym klubie, do którego akurat zawitało kilkanaście tysięcy osób. W trakcie "Gypsy" kolumbijska.

K A R A O K E - Y O. X X . PL - Prawie 2000 utworów karaoke on-line oraz wiele innych rzeczy! Zapraszamy! - Onet.pl Blog

0. Dodaj komentarz.

03 sierpnia 2010
1985. Shakira - Waka Waka

Shakira - Waka Waka
miss independent (10:57)

CAŁY TEN FUTBOL

Tytułową piosenkę Oceana wykonała po raz pierwszy na zakończenie ceremonii losowania grup finałowych, które 2 grudnia odbyło się w Pałacu Sztuki w Kijowie. Szczerze mówiąc po cichu liczyłem, iż 'europrzebój' zaśpiewa muzyczna gwiazda pełną gębą np. Shakira (jej "Waka waka" jak pamiętamy towarzyszyło ubiegłorocznym MŚ w RPA) lub Rihanna - bowiem o niej także się mówiło jako kandydatce na autora/autorkę turniejowej melodii. 

Powyżej każdy ma okazję ocenić na ile owa piosenka mu.

Fuck It. - Onet.pl Blog

 Offspring - Pretty Fly
Offspring - Want You Bad
 Offspring - The Kids Aren't Alright
Taylor Swift - Mine
Taylor Swift - I'd Lie
 Taylor Swift - Our Song
 Nick Jonas - Who I Am
 Nick Jonas - Introducing Me
 Shakira - Loca
 Shakira - Waka Waka
 Shakira - Did It Again
 Miley Cyrus - Can't Be Tamed
 Miley Cyrus - Who Owns My Hart
 Miley Cyrus - When I Look At You
 Miley Cyrus - Two More Lonely People
 Roxette - How Do You Do
 Roxette - Sleeping In.

WAKA WAKA

WAKA WAKA
RSS
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Tak Polska może zagrać na EURO 2012!

Bramkarz:

Długo chcieliśmy myśleć, ze romans Shakiry i Gerarda jest tylko zblazowanym produktem sezonu ogórkowego o mocno podejrzanym statusie ontologicznym zbliżonym do "nie istnieje". Uporczywie ignorowaliśmy wszystkie, równie uporczywie pojawiające się pogłoski, nie dawaliśmy wiary plotkom, uspokajane faktem, że Shakira ma długoletniego partnera.


11:25, cris123456789
Link Dodaj komentarz »

Coś o hiszpanii . | Kolejna witryna sieci „WordPress.com”

, który również śpiewa zarówno po hiszpańsku jak i angielsku.

- Elvis Crespo , jego piosenki również są świetne. Najbardziej znana jest ” Pintame ” , którą hiszpańscy piłkarze śpiewali w samolocie po tym jak wygrali mundial w RPA .

Przykładowe piosenki :

- Shakira ” Rabiosa ” , ” Loca ” , ” waka waka ” , ” Tu boca ” , ” addicted to you ” .

- El canto del loco ” Ya nada volvera a ser como antes ” ,” besos ” , ” sera ” , ” contigo ” .

- Enrique Iglesias ” heroes ” .