O czym chcesz poczytać na blogach?

Shakira loca

maniki

Maniki wparzyła do Chatki Darka
- Słyszałeś?
- Zależy co... - wymamrotał Darek krzątając się w kuchni
- Shakira!
- No pewnie że słyszałem to latynoska gwiazda - Shakira!
- W Polsce! 17 maja w Atlas Arena w Łodzi wystąpi
zabierzesz mnie na ten koncert?
- yyyy
- Uwielbiam ją! Jak Ona tańczy! Ma w sobie luuuz
niczego nie ukrywa
- Oj tak nie ukrywa
- Dareeek! No wiesz o co mi chodzi - Maniki boksnęła Darka
- Wiem, no wiem Siostra
- Loca Loca
- Szalona

Komentarzy: 0

Weź mnie za rękę, zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną. - Onet.pl Blog

Ze wskazaniem na Kings of Leon (tylko nie mam pojęcia, dlaczego przerwali "Radioactive"!), Bon jovi i B.O.B z Hayley Williams (muszę przyznać, że on miał świetne buty, a ona wyglądała hm.. bądźmy szczerzy - beznadziejnie) i Shakira, za którą dziwnie przepadam. Loca, loca, loca. ;) Najbardziej czekałam, oczywiście, na przyznanie nagrody w kategorii Najlepszy Zespół Rockowy. I co? Marsi, tak! ;) W dodatku ich występ ok. pół godziny przed rozpoczęciem gali. Mistrzostwo, gdyby nie Kanye West...

pm

Shakira Isabel Mebarak Ripoll (ur. 2 lutego 1977 w Barranquilli) – kolumbijska pop, autorka tekstów, muzyk, producent muzyczny, tancerka i filantrop; występuje jako Shakira. Jest to arabskie imię (شاكِرة), które znaczy po polsku Kobieta pełna łaski jak i Wdzięczna – w znaczeniu: mająca serdeczne uczucia dla swego dobroczyńcy..

Oraz najlepiej sprzedającym się singlem promującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Angielska wersja piosenki zajmuje trzecie miejsce wśród najczęściej oglądanych teledysków w serwisie YouTube. Jej najnowszym singlem jest piosenka "Loca", promująca album "Sale El Sol", którego premiera miała miejsce 19 października 2010. Utwór ten został wydany w dwóch wersjach językowych: hiszpańskiej i angielskiej (z fragmentami śpiewanymi w języku hiszpańskim).

.

`I N S H A I N E` - Onet.pl Blog

`1` Początek.Shakira - Loca ft.  Dizzee Rascal

Witam wszystkich :)
Nie jest to mój pierwszy blog, miałam ich kilka wcześniej, ale wszystkie już nie istnieją.
Nie wiem do końca co tutaj będzie, troszkę.