O czym chcesz poczytać na blogach?

Sggw

Wyprawy Botaników - Onet.pl Blog

Wschodnich (Ukraina, Rumunia).
Wyniki badań i uzyskane materiały są publikowane i prezentowane na corocznych Przeglądach Dorobku Kół Naukowych SGGW.
Napisz do mnie
Nasi sponsorzy
- Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Szkółka Bylin Dembowscy
- Dary Natury s.c.
Polecamy
- Michał Adamski - nasz nadworny fotograf
- Oficjalna strona MKNB SGGW

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Źródła i literatura: A. Bień, Bóg jest wyżej, dom jest dalej, bmdw.; Centralne Ar­chiwum Wojskowe, Kolekcja akt z archiwów rosyjskich, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ZSRR, sygn. VIII.800.19.17; E. Duraczyński, General Iwanów zaprasza. Przywódcy podziemnego państwa polskiego przed sądem moskiewskim, Warszawa 1989; M. Golon, Represje Armii Czerwonej i NKWD wobec polskiej kon­spiracji niepodległościowej w latach 1944-1946, cz. l, „Czasy Nowożytne” 1996. t. 1; Kartoteka BI ZSW OL; Księga pamiątkowa SGGW; Kulturne żittja; A.

Zioło ma MOC!

Zapraszam, będę jutro na SGGW o godz.14.15

In Uncategorized on Luty 21, 2012 at 1:03 am

14.15-15.15 – Społeczeństwo 2.0, czyli jak social media zmieniają stosunki społeczne, politykę i życie obywatelskie – panel dyskusyjny

 
·        Agnieszka Pomaska – jedna z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych posłanek, znajdziecie ją na Facebooku, Twitterze i w wielu innych miejscach
 
·        Ks. Kazimierz Sowa – dyrektor religia.tv, aktywny fan Facebooka, co u księży nie jest chyba zbyt częste, a może wręcz odwrotnie?
 
·        Aleksander Z. Zioło/OloZiolo – radca prawny, bloger, innowator społeczny, aktywny użytkownik social media,
 
Stary kampus SGGW, budynek nr 8 (obok Rektoratu), s. 112, piętro I,
Warszawa, ul..

salceson blog

Oznajmila mi,ze zamierza się zagniezdzic w Krakowie. Dzisiaj nie będę pisal licencjata przez caly zdien. Chyba pojedziemy sobie z Rudolfem i ze znajomymi na chwilke na Juwenalia UW.

salceson 2003-05-16 10:53:11
skomentuj (0)


Ursynalia-kto nie pije ten kanalia (piatek)
Mój kolega kumpel dopytuje mnie przez bloga: Kiedy będzie cos o sexie ? Od dzisiaj mogę powiedziec, ze w czasie maja utozsamiam się z poslanka Beger z Samoobrony. Mam wiec cytujac za nia kurwiki w oczach a sex uwielbiam niczym kon owies.
Wybralem się wiec z bratem do SGGW na Ursynalia (myslalem,ze mamy jechac na UW ale uzcelnia Rudolfa zwyciezyla) Grali bowiem nasi znajomi z Wydzialu Technologii Drewna na którym brat Rudolf studiuje. Byli swietni i cala menazarie z wysrolu się rozruszala. Podziwialismy kolege W, który był zapity tak ze nuty mu gdzies rozwiewal wiatr a on sam wykonywal gesty co najmniej dziwaczne Umowa jest ogolnie rzecz biorac taka, ze ja przyjechalem na Juwenalia do Warszawy a pozniej przyjezdzaja znajomi poznanscy i Rudolf do Krakowa do mnie na Medykalia. Gadalem tez duzo z moja ex, której jakos grunt spod nog się usuwa. Okazuje.