Sety

...:::Polscy Siatkarze:::... - Onet.pl Blog

Więc poszukiwania zawodnika, który mógłby ewentualnie wzmocnić zespół. - Jesteśmy w trakcie rozmów, ale nic więcej na razie nie mogę powiedzieć. To, czy zawodnik przyjdzie do nas, okaże się w tym tygodniu. Czekamy po prostu na odpowiedź - informuje trener Such. - Najłatwiej byłoby, sprowadzić kogoś z zagranicy, ale mamy już za dużo obcych graczy. Musimy więc znaleźć kogoś w Polsce, a to nie jest łatwe - dodaje.

KoMaRzYcA
47 Polscy kibice są najlepsi!

11 listopada 2007
...:::SiatkowkA:::...

Olsztynianie wywieźli 3 punkty z Kędzierzyna

Mlekpol AZS Olsztyn pokonał w trzech setach ZAK SA Kędzierzyn-Koźle, w spotkaniu 8. kolejki PLS. Olsztynianie, dzięki temu.

Męska siatkówka i nie tylko :D - bloog.pl

Prowadził jedyn punktem. Na pierwsza przerwe techniczną schodziliśmy z jednym punktem strary (7:8). Ale od stanu 9:9 zaczął sie odjazd Biało-czerwonych. Na drugą przerwe techniczną schodziliśmy prowadząc 16:10. ostatnia akcję ze środka skończył Łukasz Kadziewicz i było 25 :13. Na pierwsza przerwę techniczna w drugim secie 8:7, na drugą przerwe schodziliśmy z pięcio punktowym prowadzeniem (16:11). Po drugiej przerwie Raul Lozano dokonał podwójnej zmiany, na boisko wpuścił Grzegorza Szymańskiego za Mariusza Wlazłego i Łukasza Żygadło za Pawła Zagumnego. Drugiego seta wygraliśmy 25:19. Trzeci set dał kibicom najwięcej na początku, Egipt prowadził 0:2, choć dośc szybko wyrównaliśmy do stanu 5:5. Na pierwsza przerwę techniczną Polacy schodzili z dwoma puntkami przewagi (8:6). Pod koniec środkowej części seta Lozano na boisko wprowadził kapitana naszej drużyny- Piotra Gruszkę. Choć po koniec nasza przewaga wynosiła trzy punkty, to nie wykorzystaliśmy kilku piłek meczowych, lecz na szczęście Egipcjan uderzył w aut i ser zakończył się z wynikiem 26:24.

Podziel się:

Blog BartekVCF

Światowej - Rosja sensacyjnie przegrała w połfinle Mistrzostw Europy z Serbią 2:3 ! ! ! I jutro to Serbowie zagrają w wielkim finle z Włochami. Pogrążona Rosja zagra tylko o brąz z Polską. Jednak pozostaje jeszcze jedno...a mianowicie czy sędzia Bela Hobor nie pomylił się na niekorzyść Rosjan w ostatniej akcji meczu...

W pierwszym secie sytuację kontrolowali dość niespodziewanie podopieczni Igora Kolakovicia. Serbowie utrzymywali 2-3 punktową przewagę nad rywalem i wygrali 25:23. Jednak po tym to Rosjanie wygrali już z dużym spokojem kolejne dwa sety. Trzeciego do 17, a czwartego do 22. W czwartym secie byliśmy świadkami nieprawdobodobnych emocji. Serbowie z Rosjanami "szli łeb w łeb". Po stronie serbskiej błyszczał atakujący Ivan MIlijković. Zwycięsko z tej batali wyszli Serbowie wygrywając 33:31. Przyszedł czas na wielki tie-break. Dobrze rozpoczeli go Serbowie od prowadzenie 4:1. Przy stanie 13:10 dla Serbów Rosajnie dzięki dobrym zagrywkom i dobrymi kontrami wyrówanli stan gry na 13:13. W następnej akcji jednak Siwożelec zaserwował w aut, a następna akcja przyniosła bardzo bardzo bardzo.

Moje 'cudne' oneshoty - Onet.pl Blog

Białowłosego chłopaka, o nazwisku Bakura Ryou, siedzącego w ostatniej ławce zaczynała irytować ta, typowo sprawdzianowa cisza. Z cichym westchnieniem zmrużył swoje czekoladowe oczy. Jedyne co napisał na swojej kartce, to imię i nazwisko. Wielkie halo: jedynka w tę, czy wewtę… Właściwie,to chodził do szkoły tylko i wyłącznie dla jednej osoby. Konkretnie wysokiego chłopaka, siedzącego w drugiej ławce, o jasnobrązowych włosach , zabójczych, błękitnych oczach i zimnym, bezlitosnym spojrzeniu. Możliwe, że był masochistą: tak, zakochał się w Seto Kaibie.

Obiekt jego westchnień nadal pisał, a obok niego leżało już kilka dodatkowych, zapisanych kartek. Znowu napisał referat zamiast sprawdzianu.

Ryou westchnął cicho – gdyby napisał coś na sprawdzianie, z pewnością zwróciłby na siebie uwagę Seto. Problem w tym, że całej reszty klasy - też.

wszystko o siatkówce - Onet.pl Blog

Własnych. Nadal utrzymuje się minimalna przewaga Polaków (11:9). Bułgarom jednak udaje się odrobić straty i przy stanie 13:13 Raul Lozano prosi o czas dla swojego zespołu. Na drugiej przerwie technicznej prowadzimy 16:15. Dobrze spotkanie rozpoczął Mariusz Wlazły (100% skuteczności w ataku). Końcówka seta to gra punkt za punkt! Przy stanie 21:22 dla Bułgarii Trener Lozano "bierze" drugi czas. Zepsuta zagrywka Wlazłego "po czasie" i złe przyjęcie Gacka powoduje, że Bułgarzy wychodzą na prowadzenie (23:21)! Kolejny autowy atak Kurka i nasi rywale mają piłkę setową! Ostatecznie przegryamy tego seta 25:23!

Początek drugiego seta to dobra gra Polaków. Dwa świetne ataki Gruszki i prowadzimy 7:4! Nastęnie Bułgar atakuje w taśmę i na pierwszą przerwę techniczną schodzimy z czterema "oczkami" w zapasie (8:4). Pojedyńczym blokiem popisuje się nasz rozgrywający i prowadzimy 10:6! Po udanym ataku Świderskiego zdenerwowany Martin Stojew prosi o czas dla swojej drużyny (14:9). Kolejny fenomenalny atak Sebastiana i na drugiej przerwie technicznej prowadzimy już 16:11! Udane akcje Polaków, atak w siatkę Bułgara i prowadzimy już.