O czym chcesz poczytać na blogach?

Settlers 7

Czerwona pajęczyna - Niech żyje II PRL!

Co mnie bardzo cieszy, zachęcam domorosłych terrorystów do wysadzenia pozostałych, zniszczenie fotoradarów i przywóz fajek z zaprzyjaźnionej Białorusi uderzy w neoliberalny reżim niczym bomba atomowa w Japonię. 

03:06, czerwony.poll74
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 marca 2012
Blog rozrzedzony

Na pewno zauważyliście spadek częstotliwości wpisów na blogu - wbijcie w google Settlers On-line tam znajdziecie przyczynę.

10 tys. metrów dwa samoloty.

Można powiedzieć, że cudem jest niewielka liczba ofiar. W roku 1980 pod Toruniem w miejscowości Otłoczyn pociąg pospieszny jadący z prędkością 85 km na godzinę zderzył się czołowo z pociągiem towarowym jadącym 35 km na godzinę. Wtedy zginęło prawie 70 osób, tamten pociąg był pełny ludzi, w tym przypadku pociągi były pustawe i chyba tylko temu można zawdzięczać że liczba ofiar nie była porównywalna z katastrofą lotniczą.

Od roku 1989 polskie koleje są systematycznie dewastowane, jesteśmy absolutnym liderem w likwidacji linii.

valhala blog

Wschodnią graniicę Europy..dobra zostawmy to... i tak źle i tak niedobrze
Więc 1 dzień polski w unii i jednocześnie święto pracy spąedziłam jak napewno baaaardzo trudno się domyślić NA RABOCIE! w życiu chyba tak się nie napracowałam, co może potwierdzić mój krzyż bo ni za cholirrę nie chce się odgiąć, Zmieniłam się w tym roku diametralnie! przez 7 godzin pracując bez przerwy zamarudziłam tylko 1 raz w środku i raz na końcu, ale i tak mi jakoś dobrze poszło. Musiałam (w ramach wyjaśnienie mojej Raboty) rozgrabiać ogród w celu przygotowania go pod sadzenie(nie mówiąc już o wybierani perzu którego było tyle że...eh ...no coments). I szczerze powiem że rozgrabiłam 3/4 całości! bez zalewaniia. dobra dosyć chwalenia siebie. nie mam już wogóle siły, jest 22.47 a ja jeszce chce przed spaniem pograć troche w settlersów IV który szanowny misiek raczył mi pożyczyć...
skomentuj (0)


2004-05-02 23:32:12
...łatwo kochać jest nieznany ląd...
ale miałam dzień, niby nic a jednak coś .. nawet dużo... rano jak rano...potem komp, ic specjalnego - the settlers IV- potem kościół- siedziałam za jakąś parą i aż mi się niedobrze.

Blog gambasek

<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSobNie
1
2345678
910

Księga gości
 
O mnie
gambasek
Słówko o mnie
Jestem Adam mam x lat. Lubie judo, a moje zainteresowania to piłka nożna.Ulubiona gra: Settlers V ,moi przyjaciele:Koniu, Gilu,Lewy,Sadek,Szostek i inni...
Zobacz.

asfodel blog

Podły nastrój i zachowywałam się wrednie. Się popsułam. Się dałam popsuć. Ożesz w mordę...

Tarot mówi mi to, co chciałabym usłyszeć. Nie wiem czego to objaw. Ale się dowiem.

Na czwartek planowane piwo pod nagłówkiem "^3.Na celowniku". W piątek trzynastego przyjdzie Pan Widmo i przyniesie mi misia. :]

asfodel 2004-02-10 14:37:14
skomentuj (3)

Oh, Harry!

NF będzie się mnie brzydził, bo znowu czytałam Harrego. Moja grzywka nadal stoi, gardło boli i nie zamierza przestać, tonę w bałaganie i nie mam pieniędzy. Cóż za upadek.

W dodatku znowu spadł śnieg i chwycił mróz. Nie cierpię zimy.

Zauważam u siebie objawy.

buuu :-(

Śniło mi się że miałam lamę albo kozicę i że moja stara Zorka rozpadła się na małe elementy. Dziś rano miałam zaś okropnie zły nastrój bo nikt mnie nie kocha i płakałam i teraz za karę mam spuchniętę oczy i mózg chyba też, w każdym razie tak się czuję jakby mózg też. Kupiłam cegłę do php i mysql-a oraz dwie sztuki Settlers III. Boli mnie ucho i ponownie kaszlę. Mam mnóstwo do zrobienia ale przeszkadza mi spuchnięcie mózgu. O 17-tej mam wyjść na sesję, co znaczy że wrócę z niej jutro nad ranem i potem będę spać, więc znopwu nie zrobię tego co miało być zrobione, a jak nie zrobię tego czegoś to życie się zemści. BU. :-(

asfodel 2004-02-28 13:16:02
.

big.blog


"Źle bardzo" - głowicę wyciągnął do niego
Ujął za FAT disc-doctor poważnie chorego
I dziwy mu prawi: Zanadto się grało
Co gorsza nie w SIMSY lecz w QUAKE'a niemało
Źle bardzo - bad sector - Źle bardzo HDDczku
Oj, długo ty długo poleżysz w biureczku
I w nic grać nie będziesz - Dosik i basta!
Broń Biosie Half-Live'a, Settlers'ów lub SWAT'a
"A w SIMS nie można?" zapyta HDDczek
Lub Larę Croft, choć parę misjeczek?
Broń Biosie - Smartdrive-ik i dieta ścisła
Od tego defragmentacji skuteczność zawisła
I leżał HDDczek - Fightery, Shootery nietknięte.
Z daleka pachniały RPG-i...
Patrzcie jakie jest złe łakomstwo
HDDek przebrał miaręSzkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

6. Piątek/Sobota/Niedziela=żarcie=kumple=piłka nożna w telewizji=piwo=tragiczne maniery. To coś takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia.

7. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich lubić.

8. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam!

9. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie, nie jest okazywaniem uczucia z Twojej strony.

10. Większość.