O czym chcesz poczytać na blogach?

Serwis sony

Skuteczny e-marketing

Biorąc pod uwagę, że social media mają swoją specyfikę i wymagają odrębnego podejścia to jest to wniosek dość oczywisty. Amerykańscy marketerzy B2C stwierdzili, że najbardziej efektywną formą działań było stworzenie aplikacji związanej z marką.

Bardzo ciekawy przykład działań z polskiego podwórka:

w serwisie NK przeprowadziliśmy akcję dla marki Sony. W tym celu stworzona została szkoła fotografii Sony, w ramach której zamieściliśmy m.in. interaktywne lekcje fotografii Sony, konkurs fotograficzny a do dyspozycji użytkowników oddaliśmy forum. W ciągu pierwszego tygodnia do akcji przyłączyło się ponad 20 000 użytkowników, którzy wygenerowali kilka tysięcy wpisów na forum. Akcja trwa nadal i obecnie bierze w niej udział.

  Punktach w temacie pomysłu na bytność w SM.
  Na pewno istnienie NK/FB czy innego czegoś trzeba zaakceptować i wpisać w plan działań, bo duża grupa ludzi łażenie po necie zaczyna i często kończy w “swoim” SM.

  Z drugiej strony można też spojrzeć na SM jako alternatywę do tworzenia innych form bytu w Internecie. Może firma nie musi budować swojego serwisu/bloga. Może wystarczy być w NK lub FB. A może jakoś sprytnie kierować użytkownika na własny serwis, ale przy innej wizualizacji dla FB/NK czy GL?

  Odpowiedz
 • Przemek.

 • technofil

  Popularności.
  Czym się te urządzenia różnią od dostępnego wcześniej np. Gemstar'a? Wcześniej urządzenia tego typu były budowane w oparciu o typowe wyświetlacze LCD. Dłuższe czytanie z takiego wyświetlacza może być męczące dla oczu, a całe urządzenie ma podstawową wadę - akumulator starczający na pracę w porywach przez dwadzieścia godzin.
  Wspomniane urządzenia Sony (w Japonii są też podobne rozwiązania Toshiby czy Matsushity) wykorzystują natomiast technologię e-atramentu. Wyświetlacz jest co prawda monochromatyczny z czterema odcieniami szarości (trwają prace nad kolorowymi) ale ma bardzo dobrą czytelność, zbliżoną do naturalnego papieru. Do tego zużywa energię tylko i wyłącznie przy zmianie zawartości ekranu. Wg Sony w pełni.

  Tylko wsparcie dla platformy Windows.
  Z naszego punktu widzenia ciekawe jest, czy Polacy będą mogli robic zakupy w tym sklepie. Dotychczas polityka w przypadku e-książek była dla nas znacznie bardziej łaskawa niż w przypadku cyfrowej muzyki. Jest kilka sklepów, w tym Amazon, w którym Polak może bez problemu kupować e-książki, w przeciwieństwie do iTunes Music Store, czy innych serwisów oferujących muzykę.
  Czytnik ma zadebiutować w USA na przełomie marca i kwietnia, a trochę później w Europie (Polsce?). Cena ma być z przedziału $300-$400 w zależności od wyposażenia. Na początek trochę drogo, ale dla nowoczesnych moli książkowych jak znalazł.
  10:19,

  UFO. Obcy wśród nas

  Rankingi i rekordy
  Office (biuro) - serial
  Plakaty filmowe i inne
  Remi Gaillard - wygłupy
  Seriale: nowe odcinki
  Stomp - The Show
  Świat według Kiepskich
  Taniec z gwiazdami
  Teledyski, klipy, video
  The Simpsons: Simpsonowie
  Trailery, zapowiedzi
  Dell
  Fujitsu
  ITunes
  Laptopy
  Microsoft (Windows, Office)
  Motorola
  Netbooki
  Nokia
  Philips
  Samsung
  Soft - oprogramowanie
  Sony
  Sony Ericsson
  100 milionów pomysłów na sekundę, więc w kosmos też polecę, bo tam na pewno są jakieś fajne ufoludki, z którymi się dogadam. Ja wierzę w ufo, wierzę w duchy, we wszystko wierzę, a w siebie najbardziej! - stwierdziła Jolanta.

  Informację podał serwis Plotek

  Jola Rutowicz

  18:17, carsonly , Sławni ludzie i UFO
  Link .

  I m from Planet Otaku

  piątek, 10 września 2010
  Prosimy o wyraźne pismo

  Tak dawno mnie tu nie było... ale trudno pogodzić pasję z życiem w internecie...

  Ale po kolei!

   

  Po pierwsze - teraz głównie poświęcam się serwisowi NYANcomplex - mamy nawet szanse na dotacje by serwis rozreklamować i powiększyć ale ciii! Jutro trzeba napisać biznesplan.

  Po drugie - web komiks. Zacząłem w końcu go prowadzić, dzisiaj wyszła pierwsza strona, i można ją przeczytać tutaj: http://love.hostcenter.pl/2010/09/10/title-001/#comments

   

  Sprzątam też pokój... w CV wpiszę to chyba w sekcje.

  niedziela, 25 lipca 2010
  Evil Girl

  Praca zrobiona NIE z myślą o konkursie ale przypomniało mi się ze takowy jest to się wziąłem i coś zamieściłem na deviancie pomimo "urlabu" :|

  _ _ _ _ _ _

  I didn't think about competition when started this but I remebered there's SKiN a Trick comp. on devart so why not try it? I had to log in despite I wanted to avoid it for some time :|

   

  Praca/work:

   

  Deatele/close up's:

  Tagi: deviantart konkurs SAI skin SKiN a Trick sony
  15:19, love_hina , M+A

  prostota sieci

  To dla mnie niemiarodajne, bo jak porównac np. takie allegro - gdzie ludzie nakręcają wzajemnie oglądalnośc poprzez aukcje z wikipedia, gdzie szukamy wiedzy na różne tematy.

  Nie można tego jakoś rozdzielić?

  Kolejne - taki onet a google.
  Na onecie mamy masę różnych serwisów (czyli można sobie poczytać) a co ma google - tylko (a może aż) szukanie.Jestem po lekturze rankingu marek, jak dla mnie trochę bez sensu.
  Globalnie wygrywa Google - ale chyba tylko dlatego, że najwięcej głosów zebrano w USA.

  Dla porównania top marki w rejonach:
  Azja - Pacyfik : Sony (30%); Toyota (26%); Samsung (24%)

  Życia nie można powtórzyć - bloog.pl

  Ma koncert u siebie w USA. Poniżej jest zaproszenie i ja z Andrzejem.
  Andrzeju ! do USA jakoś mi nie po drodze. Więc nie będę. Ale może ktoś oglądający ten blog wpadnie na ten koncert?
  A Andrzej koncertuje na organach. Absolwent warszawskiego Konserwatorium, uczelni muzycznej w Bordeaux we Francji, oraz słynnego Stanford Univercity w Kalifornii. A oprócz tego jest wysokiej klasy managerem mieszkającym na stałe w USA


  Przepraszam,.

  Następny to jest Zenith. Też radziecki. Tym aparatem zrobiłem najwięcej fotek. I lampa błyskowa już nie radziecka i filtry kolorowe i filtry nie kolorowe.....

  No i mój pierwszy aparat cyfrowy SONY CYBERSHOT. Dostałem go w prezencie od kuzynki „wybuchowej Oli" z  USA Texasu

  Teraz fotografuję też aparacikiem SONY CYBERSHOT kupionym przeze mnie w Irlandii.

  Kanał na You T...
 • Nasz Dziennik
 • Noclegi
 • Noclegi Wrocław
 • Noclegi Zakopane
 • PIS
 • Park linowy w Krak...
 • Pisarz i poeta
 • Polonia-Szwajcaria
 • Polonijny klub w A...
 • Przystanek Praga
 • Serwis warszawski ...
 • Super radio Vox Fm
 • Top lista blogów
 • Towarzystwo Wędkar...
 • Twórczośc Barbary
 • Wydawnictwo Libern...
 • Wękarska superstro...
 • korwin Mikke
 • manicure, pedicure
 • moje filmy na.