O czym chcesz poczytać na blogach?

Serwis obiadowy

Niesfornedruty


Link Komentarze (3) »
Specjalnie dla Hrabiny i dla Jolad6

Droga Aniu,ten wpis dedykuję Tobie bo lubisz te stare skorupy.Są to resztki serwisu obiadowego może i kawowego.Rok produkcji ok.1920?Producent "Koenigshshutt" Made in Poland a nad napisem coś w rodzaju korony.Trudno całkiem to opisac,był to prezent jaki otrzymali moji dziadkowie na prezent slubny(nie wiem czy był nowy),oni z koleji przekazali go moim rodzicom.Tyle co wydedukowałyśmy ze siostrą to że serwis był na 12 osób.Pamietam jeszcze te potężne głębokie talerze,miski 2,bardzo dużą wazę na zupę,to potłuczone.Zostały 3 półmiski,talerz ogromny (chyba na ciasto),waza mniejsza na kluski,sosjerka,5 talerzy obiadowych płaskich i dwa rodzaje średnich talerzyków,one sie różnią troszkę wzorkiem i wielkośćią stąd przypuszczenie ,że był też serwis do kawy.Pięknie się te naczynia prezentują.

Aniu,Tobie dla poprawinia nastroju.

Obrazek pierwszy oddaje prawdziwy.

Najpiękniejsze prezenty ślubne

Naczyń Moment będzie pięknym, niebanalnym prezentem ślubnym Warto więc pomyśleć wcześniej o umieszczeniu elementów kolekcji na liście prezentów ślubnych.

Magiczne chwile każdego dnia

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że wysokiej klasy serwisy obiadowe i kawowe zachwycają nas swoją elegancją i wytwornością. Jednakże designerzy zauważyli, że w wielu domach brakuje nieco mniej dekoracyjnych kompletów naczyń codziennych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Rosendahl oferuje kolekcje taki jak Moment..

Na świeczki typu tealight. Dostępne są one w 4 wersjach kolorystycznych: czarnej, lawendowej, limonkowej i bladoniebieskiej. Na stronie Rosendahl znajdziecie naczynia sprzedawane w  pojedynczych egzemplarzach, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by skompletować z nich cały serwis. Macie w tym wypadku dużo możliwości – zastawa może być jedno- lub wielokolorowa. W obu wersjach wspaniale prezentuje się na stole

Kolekcja Moment została zaprojektowana przez współpracującego z marką Rosendahl artystę – Petera Svarrera. We.

Progi namiętności... - bloog.pl

Beata - To nie wazon ani kieliszki.

Mietek -  To co?

Beata - serwis, nowoczesny  serwis obiadowy ze specjalnym wzorem.

Adam - Dobrej firmy. Co mieliśmy kupić , jak wszystko macie?

Mietek -.

moja pyzia i mój świat.... - Onet.pl Blog

Kilku piosenek na festiwale piosenki ,do tego musze  pomyśleć gdzie jedziemy na turnus góry czy morze?hmmm mała chciała na agroturystyke do koni  no zobaczymy co załatwie w tym tygodniu.póki co trzeba wytapetowac małej pokój na komunie i dokończyc kuchnie.kupić serwis obiadowy i dodatki wszystko po to  była to piękna uroczystosć .we srode opłacam kamere z komuni.koniecznie musi być.niewielu bendzie gości ale ma być wyjatkowo dla wyjątkowej kobietki ;))acha no i w piątek mieli bal karnawałowy córa była  przebrana za anioła ze.

the bitter begin

Tu nic. Z pozycji leżącej nie wiele da się  zrobić. Tydzień zmarnowany.. kiedy ja w końcu te ściany przemaluje? Trzeba posprzątać po bitwie, usunąć ostatnie ślady, kuchnia stanowiła główne pole walk: popękane kafelki, brudne ściany, pod szafkami pewnie jeszcze resztki serwisu obiadowego..

Od kwietnia cisza...czy to.

- bloog.pl

Się tyle, że nie pomieściliby się w jadalni. Wkrótce stoły przykryto białymi obrusami i pojawiła się na  nich odświętna zastawa . Na szczególne okoliczności pojawiał się angielski serwis obiadowy i srebrne sztućce. Księża zasiedli w konfesjonałach, przy których od razu ustawiła się kolejka grzeszników. Nie mogło być inaczej, bo zgodnie
z miejscową tradycją
w takim.

***mój***babski***świat*** - bloog.pl

przerywnik...

piątek, 29 czerwca 2007 14:45
wzbogadziłam się dziś o nowy serwis obiadowy w dodatku bialutki i taki jak chciałam za malutką cenę, a poza tym uzupełniłam lodówkę, już od wczoraj straszyła pustką, prawie całkowitą, bo jeśli uznać olej, ocet i margarynę za coś to miałam coś aha i 2 zupki chińskie czyli przetrwałabym:) .. tak mi.