O czym chcesz poczytać na blogach?

Serwis nokia

aretse

Mnie zabije, jak to zobaczy… Zobaczymy, ile ta „ozdoba” ławki przetrwa…

W ogóle dzisiaj mam już dobry humorek. (Zjadłam wczoraj czekoladę…) Nawet udało mi się przekonać tatę, żeby pojechał ze mną do serwisu Nokii! :D
No więc pojechaliśmy do Gliwic, w miarę szybko znaleźliśmy serwis i moja Nokia 5510 jest w tej chwili w naprawie… :( Ale dali mi telefon zastępczy (jako członkowi Clubu Nokii. No!) – Nokię 3310, miałam taką wcześniej, ale i tak się dziwnie czuję. Niby mogę jej używać jak swojej, ale jakoś tak mi.

Nowosci w swiecie GSM - Onet.pl Blog

Na podst. Wikipedii', CAPTION, ' HSDPA', NOCLOSE);" onmouseout="return nd();">HSDPA. Wzorem większości obecnie produkowanych telefonów zapewni wsparcie dla SNS, czyli sprawi radość użytkownikom socjalizującym się w serwisach społecznościowych. Trudno wywnioskować cokolwiek z enigmatycznej wypowiedzi Dr. Skott Ahn-a (President and CEO of LG Electronics Mobile Communications Company), że pozwolę sobie przetłumaczyć: LG Cookie Plus jest zarówno.

Brak tytułu
Moja własna opinia:

 Nawet spodobało mi sie ze nokia spróbowała rozszerzyć ten model, moim zdaniem troszke im to wyszło a troszke nawet nie. Mniejsza ilosc klatek i pixeli w odtwarzaniu filmików oraz przy kreceniu video... ale zato sa tez dobre strony; dłuzsza praca bateri, troszke.

Blog Fanki zespołu ICH TROJE

W telewizji
16.06 - przez wycieczkę (patrz 05.05 - 10.05) nie zaliczyłam ćw. z zarz.
19.06 - egzamin z zarządzania. Nie mogłam go pisać z powodu ćwiczeń (patrz 16.06)
Od taty dostałam nową komórkę Nokia 6030, zapisałam się do Klubu Nokia
23.06 - egzamin z matmy. Porażka, jedno zad. Więcej i byłby zdany :-(
24.06 - 4 ur. Xavierka
27.06 - egzamin z mikroekonomii
29.06/30.06 -. - moje imieniny
26.11 - pamięć USB 1 GB dostałam z okazji imienin.
30.11 - 5 lat temu komórkę dostałam

GRUDZIEŃ


01.12 - od dzisiaj jestem współtworzącą serwis www.ich2.xt.pl (skany gazet i zdjęcia z programów TV)
02.12 - od dzisiaj jestem newsmenką (patrz 1.12)
03.12 - im. Xavierka
06.12 - Mikołajki. Fajna błękitna kosmetyczka :-)
07.12 -.

Skuteczny e-marketing

Mobilnego bardziej aktywne są… kobiety, co chyba przeczy wszelkim stereotypom na nasz temat.

MP: Dość zaskakujące, a jakie mogą być tego przyczyny?

JG: Współpracujemy z partnerami technologicznymi: Opera, Nokia, Sony Ericsson, kanał mobilny rozwija się naprawdę świetnie, trochę jakby równolegle wobec portalu. Tworzymy nowe funkcjonalności, które są dedykowane specjalnie dla tego kanału.

MP: Temat mobilnego Internetu bardzo.

15 tytułów, która mają powyżej 1 miliona graczy. Ta część nie tylko świetnie się rozwija ale zaczyna być ważnym źródłem przychodów dla firmy. Oczywiście nadal będziemy ulepszać nasze obecne produkty, zmieniać stronę główną serwisu, która z punktu widzenia użytkowników jest newralgiczną częścią serwisu.

MP: Jak widać plany są ciekawe i dziękuję za wywiad!

blog kinia1020

to ja narcyż sie nazywam 2006-12-15 hej to ja hahahahha robie paznokietki babci mamie cioci ..............wymieniac dalej jestem w tym mistrzynie jesli ktos chce prosze bardzo


Wyszukiwarki

www.google.pl
www.onet.pl
www.interia.pl
http://www.wp.pl/
http://www.szukacz.pl/
http://www.netsprint.pl/serwis/ 
http://uk.docs.yahoo.com/notfound.html 
http://emulti.pl/ 

Komóry

http://www.nokia.pl/nokia/index.html 
NOKIA
http://www.siemens.pl/ 
SIEMENS

Never Ending Story

Zdołałam zapałać do niego miłością największą. Dobrze tam będzie mym kartom płatniczym, dowodowi osobistemu, wizytówkom kwiaciarni, pizzy hut i fitness clubu, warszawskiej karcie miejskiej, liście haseł jednorazowych do internetowego serwisu, paragonom, wakacyjnym biletom na kabarety, karcie clubu nokii, jubileuszowej biura podróży oraz co najważniejsze - pieniądzom.

A teraz życzymy M. wszystkiego najlepszego, gdy ktoś mi ÓW piękny portfel za całe 39.90.Z dnia na dzień zadziwia mnie coraz bardziej.

I tak oto, gdy zadzwoni A. (a najczęściej zdarza się to jej wtedy, gdy pragnie koniecznie porozmawiać, wyjść na spacer i zabrać na cudowne lekcje do szkoły), z głośników mej Nokii wydobywa się głos tejże samej A. wołąjący - Moniaaa! Wyłaaaź z dooomuuuu!
Gdy zadzwoni mama M. rozlega się jej (wybranie ostatecznego nagrania jeszcze w toku.) -
a) aaaaaaaaaaaaaaaaaa!
b) hihihi.

eternal.blog

Zostanie przeniesiony na moj server z wlsnym enginem :)
working mode: on

skomentuj (7)

Stupidity attack 2004-03-28 01:44:12

Przeglądając pewien serwis opisujący różne modele telefonów komórkowych natknąłem się na oto taki wpis:
"Siemka.Na początku chciałam pozdroffić moje kofane przyjaciółki:).Dobra to zaczynam.W Noki 3330 mozna np.wysylac wiadomosci graficzne do siebie lub do kogos.Albo np jest tak samo z dzwiekami.Mozna sobie miec kazda muzyczke jaka by ktos chcial.A tu???Czy tu ten jest tak samo jak w Noki 3330?Mozna na N7210 robic takie bajerki jak.