O czym chcesz poczytać na blogach?

Serwery do cs 1.6

I'm Alone "I'm still -

Mnie wkorwia! ludzie dom szkola NIENAWIDZE ICH!!!!!tylko z olka mi sie dobzre gada to chyba moja jedyna prawdziwa kumpela no i daniel ale jego nigdy nie ma

1.03
nienawidze poniedzialkow! i znow zero jarania zkad ja to wytrzasne? eh moze na osce ktos bedzie mial

2.03
nareszcie mam towar ;d po.Dupie nic mnie juz nie rusza konczy mi sie towar.

8.03
nie mam prawie nic w lufce bede musiala skoczyc na oske;/ znowu sie spale i bedzie normalnie ! dostalam dzis kfiotka ;d a nawet dwa ;d trzea to opalic...

WSZYTKICH TYCH KTORZY MYSLA ZE MNIE ZNAJA SERDECZNIE PORSZE O TO ZBEY ZTAD.Tylko ze to trochu dzifne bo czlek siedzi godzine na fotelu godzine az go zorbia potem pstrykna dwie fotki i in da haus no ale stoweczka w kielni ;d dobra ide w cs nawalac :) aha i chcialabym jeszce naznaczyc ze to ze moj blog tak wyglada to nie znaczy ze jestem autystycznym dzieckiem ubierajacym sie na czarno jednakze zwykla.:) I MOKREGO LANEGO PONIEDZIALKUUUUUUUUUUUUUUUUU ;D

UWAGA POMOCY! nie umiem przelozyc fotek z kompa na netą! pomozcie jak to zorbic:) bo mialam jakis serwer ale cos sie spiepszyl;/ PLIS POMOZCIE PISZCIE NA NR 4769104 czekam ;d
skomentuj (1)

Pieroga spojrzenie na świat


Cała strona updatu znajduje się tutaj można znaleźć tam również komiks.

Reszta informacji:
Na E3 NIE zobaczymy Portala 2, ani ep3. Dlaczego, ponieważ Valve odwołało swoją konferencje.
Na serwerze Gmod Tower zagościł nowy Gamemode, Virus, coś podobnego do Zombie moda z Cs’a.
Kampania I hate mountians nareszcie się ukazała. Wielu mówi ze jest lepsza od tych zrobionych przez Valve.

MyItSpace

Czatowe, serwery gier, pliki, screeny z gier oraz nagrania wideo.

Komunikacja ze znajomymi jest bardzo łatwa. Wystarczy wybrać kolegę z listy prawym przyciskiem i wybrać opcję rozmowy. Okno czatu posiada kilka dodatkowych funkcji takich jak rozmowa głosowa, zaproszenie większej ilości osób czy dołączenie do serwera, na którym jest znajomy.

Twórcy Xfire bardzo dobrze rozwiązali sprawę z korzystaniem z.

vojak
18 Styczeń 2010 o 23:34 | #2
Odpowiedz | Cytat

O Steam też chciałbym coś napisać. Także z niego korzystam. Gdyby nie gra w CS’a poprzez Steam i większa ilość znajomych na tej platformie to raczej nie miałbym po.

18 Styczeń 2010 o 23:25 | #3
Odpowiedz | Cytat

Xfire to było coś 3 lata temu. Teraz serwery nie wyrabiają główna strona wiesza się często i ogólnie coraz gorzej chodzi. Częste crashe itd. Chociaż nadal tego używam, dla wielu był niedostępny z powodu angielskiego menu. Zapewne miałem to jako.

glosy enbema.blog

Się nie o to, kto PSO postawi, lecz raczej o to, kto go postawić nie zdoła.

   Zasady Sudden Death, zupełnie jak w życiu, bardziej dotykają tych największych. To przecież ci wielcy odchodzą tak nagle, a anonimowi ludzie z wolna dogorywają pozostawieni sami sobie. Na pewno nie w mig.Może jakiś stary western albo tym mężczyzną jest po prostu facet dr Queen. Nie wiem.

   Wiem natomiast co innego. Sytuacja na serwerze wymaga co najmniej kilkunastu Apaczów o niezawodnym wręcz słuchu. Jest kilka koalicji co wolą nie ryzykować. Lepiej dmuchać na zimne niż pluć sobie.Atak, do tego na stuprocentowej nieskuteczności. Z tego co wiem, baśbaś zaczęła szukać chętne koalicje.
Ataki otrzymane: 1, w tym skuteczne 0, obronione 1.
Stracili równe 0.
Obecna wielkość: 1 649 411

   Mark of Chaos. Wszyscy widzieli jak IRA uciekła do lodu. Mark of Chaos.Brutal Deluxe. Koalicja wynikła z fuzji mniejszych. Tak samo jak napisałem przy Coffee Shop, serwer nie zawsze patrzy na to łaskawym okiem. Jednak o ile przy CS będzie miało to znaczenie, to przy Brutal Deluxe nie. Koalicja ta bowiem nie ma większych szans na zwycięstwo ery. Nikt ich nie zaatakował, ale problem raczej.