O czym chcesz poczytać na blogach?

Serwery cs 1.6

Młody Programista...

Ehhh... Zaczynam pisać bloga o moich przygodach z programowaniem.

Programowanie stron www, prostych gierek i programów to moje hobby.

Strony zakładam na darmowych serwerach, takich jak :

 1. ugu.pl
 2. vgh.pl
 3. cba.pl

Początkującym polecam vgh.pl, średnim ugu.pl a bardziej zaawansowanym - cba.pl.

Gry i.

19 maja 2011
 • CS

  Siemka :D

  Ostatnio zainteresowałem się grą Counter-Strike 1.6 i wciągnęło mnie bez reszty ;D

  Moimi ul. planszami są cs_militia i de_westwood a co do broni - kałasz!

   

  Właśnie dodałem skrypt No Recoil do config'a w grze - będzie zarąbiście, bo bez trzęsienia się celownika w.

etmain

Jest potrzebne do wejścia na serwer(priv. server,  priv. slot) czy też zalogowanie się jako RCON.

Obsługuje takie gry jak: W:ET, ET:QW, Q3, Q4, RTCW, CoD, CoD2, Warsow, CoD4, CS, CS: Condition Zero, CSS, Quake World, Quake2, Open Arena, Half-Life 2, Urban Terror, Nexuiz, HL, Doom3,  CoD WaW, UT3, CoD UO, WOLF.

Posiada język polski oraz automatyczne aktualizacje;]

Nazwa: Game Scanner(v.2.0.15)

Wielkość: 1.7 MB

Download: GameScannerSetup.zip(uploading.com)

Counter-Strike i My

Oceniam i miło się na nim pracowało. Niedługo vBulletin zostanie upgrade’owany do wersji Suite co da Nam praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Już teraz mamy z tego wiele korzyści jak na przykład lepsze indeksowanie w google.

Kwestia serwerów również się jednak zmieniła. Z serwerem FFA przeszliśmy z Caution-host do HitMe.pl i póki co jestem zadowolony z tej zmiany, serwer jest bardziej stabilny i nie miewa tak częstych crashów. Mam nadzieję, że teraz będzie o niebo lepiej. Powstał też przy pomocy Słuchafki serwer DiabloMOD.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich na CS-Pomorze.pl i obiecać, że na tym blogu działo się będzie znacznie więcej niż do tej pory.

beerte

Zostali mistrzami w counter-strike. LUq, TaZ, lrd, Neo i kuben pokazali klase na wcg nie dając szans nikomu. Tymczasem zagwarantowali sobie tytuł i 37tys. na głowę. Za pare lat e-sports nie będzie już tak obcy. W japoni np. siadza się całą rodziną i ogląda mecz warcrafta, cs czy innych gier. Na tym można sporo zarobić, ale jeszcze nie w polsce, ale wszystko idzie już w dobrym kierunku. Oby tak dalej.

Formułą 1, aż tak się nie interesuję więc nie będę sie na ten temat rozpisywał. Kubica to taki drugi Małysz, tyle, że zamiast.Ufał jebanym serwerom płatnym! Nie dość, że się sporo płaci to jeszcze chujowe transfery. Ok dawna mnie kusiło, żeby zapłacić i jednak żaluję, mam nadzieję, że mimo wszystko kiedyś się przyda. Nie płacić mi tu za takie serwery bo są dużo lepsze i za darmo. Wystarczy poszukać. Mówię tu oczywiście o torrentach. Jak nie wiesz co to to już nie mój problem.


Często jak idę do szkoły, spotykam po drodze pewną dziewczynę, chodzi do gimnazjum, ale nie wiem do.