O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Serwery cs

Blog o counter strike 1.6

    Ciekawe strony

Wataha-Fragów.pl? Całekiem ciekawe serwery

Dzisiaj, jako iz został wyłączony mój ulubiony serwer cs’a “Lublińska Przygoda” postanowiłem poszukac czegoś na poziomie, z miłą admosferą, administracją itd.  Szperając w dziale serwery cs na forum cscenter.pl natknąłem się na bardzo ciekawą reklame serwera, a mianowicie WATAHA-FRAGÓW.PL. Pierwsze co mnie zachęciło do wejścia na serwer to było to że serwer był TP, a tylko na takich gram, bo na innych same dzieci. Druga rzecz to forum oraz bardzo dobry kontakt z miłym adminem i adminką eMKa. Myślę że serwer jest godny polecenie, gdyz panuje na nim miła atmosfera, szybki kontakt z adminami, serwer TP, oraz oczywiście legalna wersja cs’a STEAM.

Plusy:

+Serwer tp

+Miła administracja

+Miła atmosfera

+Szybki kontakt z adminami

+Fajna adminka

+Dobre pingi

+Tylko steam, czyli ograniczenie od niedorośniętych dzieci.

Minusy:

-Jak narazie brak

Dodatkowo dowiedziałem sie od admina że maja już serwer pod DM+GG lecz narazie trwa.

Serwery cs

Próbuje zakładać własną działalność gospodarczą, żeby zarobić na życie. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż osoby bezrobotne mają szanse na dofinansowanie takiej działalność z Urzędu Pracy a także z funduszy Unii Europejskiej. Zastanawiając się nad profilem naszej nowej firmy trzeba rozważać tylko działalności niszowe. Tego typu działalnością jest serwery cs. W tym celu należy kupić serwery Cs oraz odpowiednio się rozreklamować. Oczywiście serwery do gier muszą posiadać specjalne parametry, w związku z tym nie należą one do najtańszych. Jednakże klientów z pewnością nie będzie nam brakować. Hosting gier to działalność, która stała się bardzo popularna dopiero w ciągu ostatnich kliku lat, dlatego.

Serwery gier

Próbuje zakładać własną działalność gospodarczą, żeby zarobić na życie. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż osoby bezrobotne mają szanse na dofinansowanie takiej działalność z Urzędu Pracy a także z funduszy Unii Europejskiej. Zastanawiając się nad profilem naszej nowej firmy należy rozważać tylko działalności niszowe. Tego rodzaju działalnością jest serwery gier. W tym celu należy kupić serwery Cs oraz odpowiednio się rozreklamować. Oczywiście serwery do gier muszą posiadać odpowiednie parametry, dlatego nie należą one do najtańszych. Jednakże klientów z pewnością nie będzie nam brakować. Hosting gier to działalność, która stała się szczególnie popularna dopiero w ciągu ostatnich kliku lat, dlatego też warto w nią zainwestować,.

Historia Polski - Onet.pl Blog

PiWkO u VoX'a www.cs-piwko.pl | NAJLEPSZE SERWERY CS 1.6 [center][url=http://cs-piwko.pl][img]http://img71.imageshack.us/img71/3663/bannercspiwkoaz2.gif[/img][/url][/center] [u][b]Informacje[/b]/u] [list] * [b]Nazwa[/b]: PiWkO u VoX'a [FFA] | [color=red]nonsteam/steam[/color] * [b]IP[/b]: 91.204.161.70:27261 * [b]Ilość slotów[/b]: 20 * [b]Secure[/b]: Admini * [b]HLSW[/b]: [url=hlsw/91.204.161.70:27261]Dodaj IP[/url] * [b]Forum.195.248.241.176:27031 * [b]Ilość slotów[/b]: 20 * [b]Secure[/b]: Admini * [b]HLSW[/b]: [url=hlsw/195.248.241.176:27031]Dodaj IP[/url] * [b]Forum serwera[/b]: [url=http://cs-piwko.pl/]Forum[/url] [img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/195.248.241.176:27031/b_350x20_C711AE0-000000-FFFFFF-000000.png%20[/img][/list] [u][b]Dlaczego warto u nas zagrać?[/u][/b] [color=red]- Serwery są stabilne, bez awarii; - Stoją na dobrym polskim łączu, niskie pingi; - Miła atmosfera ; - Sprawiedliwi admini; - Ciekawa i miła gra; - Ilość slotów dopasowana do typu serwerów; - Admini dbają, by nie było cheaterów, oraz by graczom grało się dobrze i przyjemnie[/color] [scroll][color=red]Serwery znow ruszyły ! [/color][/scroll] Istnieje nabór na adminów.

Soul Eater

blur - song 2


wtorek, 6 czerwca 2006, 12:00:03

{^.*}

znów jestem szczęśliwa ;]

w tle: from first to last - note to selfniedziela, 4 czerwca 2006, 01:25:47

hihi.

83.99.164.177:27015 - serwer CS, gdzie mnie znaleźć można.

Jednak w każdym związku nadchodzi, jak ja to nazywam.. "moment O-o". Ma miejsce coś, co uzmysławia, że to początek końca. Zatrzymujesz się i myślisz......O-o. Góra lodowa na kursie...

Gdy byłem chłopcem, moja szkoła zabrała nas na wycieczkę kulturoznawczą, by oglądać sztukę w jednym ze sławnych,.

Blog happyFreeSlot

Medal of Honor,polskie serwery Americas Army,serwery do FarCry,serwery do Half-Life,serwery do cs, serwery do GTA,serwery do cs, serwery do FarCry,serwery do Battlefield, FarCry , Doom, Half-LifeSerwery gier - Niski ping bez lagówSerwery gier w lokalizacji Gdańsk WarszawaSerwery gier w Polsce do Counter strike non steam Tani hosting gier Medal of Honor Allied Assault, MOHA, CSCounter Strike 1.6 source cz Condition ZeroPasmo spożycia w ciągu ostatnich kilku lat przesunęła z Mb na wykorzystania jej przydzielona na dysku twardym, a szerokość pasma gościć Strony w imieniu stron trzecich. Odsprzedawcy kupuje hosta usługi hurtowe, a następnie sprzedaje je klientom na zysk Pewna część dysku twardego, a szerokość pasma jest przypisane do konta reseller. Odsprzedawcy może dzierżawić dedykowany serwer usługodawcy. Serwer zarządzania z dedykowanego serwera może zaoferować mniej napowietrznych i większy zwrot z inwestycji. Dedykowane serwery są preferowaną metodą hosting serwery gier mltiplayer Call of Duty,serwery do Unreal Tournament,Tani hosting gier GTA,Tani hosting gier Medal of Honor Allied Assault, MOHA, CSCounter Strike 1.6 source cz Condition ZeroPasmo spożycia w ciągu ostatnich kilku lat przesunęła z Mb na wykorzystanie dedykowanych serwerów o wysokiej dostępności zasilany z wielu.

Cs Gladiatus - Onet.pl Blog

Sie go tak wchodzisz w konsole (`) jest pod esc i tam wpisuje bind g +setlaser
i jak wpisałem g to mi się to bierze na literke g podchodze do ściany przytrzymuje g i mi robi czasem trzeba wpisać pare razy bo może nie działać.To chyba wszystko o zombie mod ^^

-w zwykłym cs są czasami moce tego nie wiem jak sie robi ale od tego http://www.google.pl

-czasami w cs są poziomy jeśli grasz na takim serwerze i dziwisz sie jak zaczynasz gre to znów masz pierwszy poziom i to cie dziwi ale przy wyborze człowieka trzeba kliknąć specate i tak zawsze wtedy poziomy ci się zapisują specate (6)

-hacki są rózne widzisz przez ściany, strzelasz w tosamo miejsce nie zkręca ci celownik moge podac tylko 1 bo tylko 1 znam

aimbot-strzelasz w tosamo miejsce i ci celownik.

Serwery cs 1.6

Counter-Strike

Więcej wymieniłem tylko kilka z nich.Tak dla początkujących


Nie mylcie Pro Gamerów z cziterami.Pro Gamerów własnie wymieniłem u góry.Na


Polskich serwerach nie znadziemy tych graczy podobno ZA SŁABY POZIOM DLA NICH

Filip.

poniedziałek, 31 maja 2010
Counter-Strike 1.6

Counter-Strike (często nazywany skrótowo CS) ? taktyczny first-person shooter który został stworzony przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a 19 czerwca 1999 r. jako modyfikacja (mod) do.

Fanklub Nefratusa - BRRRING !! Who's your daddy :>

//quit... |

Na razie (0) osób zaczatowało pod noteczka. Nie badz leszczem - skomentuj.
Yo! Nefratus męczył się pisząc tego newsa 2002-06-21 18:39:55 i nazwał go:

No i wszycho jasne

No wiec to nie ja nawalilem tylko serwer bloga sie zwalil. Dokladnie twarde dyski im sie popzzrzepalaly i tyle ale mowia ze naprawia. Do tego czasu blog bedzie wygladal tak jak wyglada. Przykro mi :(

TranceAddicted

//quit... |

Na razie (0) osób zaczatowało pod noteczka. Nie.Ta przyjemnosc i wpisujcie sie na niego gdziekolwiek (wiece jaka mam z tego radoche? jak maluch jak mu zajebia lizaka :) A co do ciebie Prezydencie od FDD to moze wpadniesz do mnie z Ogorkaskiem? Dzis jade po GF4 :D Ale sie podjaralem :) Teraz mnie nie bedzie na necie bo bede trenowal w CS'a. N@rk@ @ll.

//quit

TranceAddicted

//quit... |

Na razie (6) osób zaczatowało pod noteczka. Nie badz leszczem - skomentuj.
Yo! Nefratus męczył się pisząc tego newsa 2002-06-26 17:28:42 i nazwał go: