O czym chcesz poczytać na blogach?

Service pack 3

MS Evangelizer

Groźnych lukach w zabezpieczeniach: błędzie w funkcji LoadImage (przepełnienie bufora), błędzie w programie Windows Help (przepełnienie sterty) oraz dwóch błędach w parsowaniu odpowiednio spreparowanych plików ANI.

Microsoft nie komentuje jeszcze tych informacji.

14:13, exrain , Microsoft
Link Dodaj komentarz »
Historia SP2

Czytałem dziś na WinSuperSite wywiad z Teamem, który stworzył Service Pack 2 dla Windows XP.

W skrócie mogę powiedzieć, że zostałem pozytywnie zaskoczony tym, że komuś jednak zależy na podnoszeniu bezpieczeństwa w Windows XP.
Historia.

pixelproject.blogSerwis 2010-04-07 10:33:34

Piśmie jest umiejętnością, którą można się nauczyć, jest to.

Z pewnością można nadać mu strzał. Osób z dobrą znajomością pisania można pisać powieści i nowel i odbieraj publikowane. Chociaż publikacji książki nie jest znowu bardzo pewne, Service Pack, kompletem najnowszych sterowników, konfiguracja łącza internetowego. po jej zakończeniu może zapewnić dobry zysk. Wymaga to zaangażowania w miarę dużo czasu zajmuje. Możesz.

out-of-body blog

Przyjaciół"Makowieckiego, i "Broken Promise"Placebo.
Tylko nikt sobie niczego nie obiecywał, tylko zapewniał, ale to chyba to samo?

skomentuj (3)
2008-04-14 23:13:11 >> ***

- Smutno Ci?
- Nie, dlaczego?
- Nic dziś nie mówisz.
- Ale ja jestem szczęśliwa, naprawdę czuje, że mogę.
Jak go zdefiniować?
Powiadaja, że ma wiele wspólnego z Vistą.
Nie dlatego, że jest zrobiona przez Microsoft, ale dla tego, że
niedawno wyszedł niedawno service pack 1 do Visty,
i Soniacz wgrała w siebie nowego service packa 2.1.
Czasem się za wiesza też jak Vista.
Cóż jeszcze bywa koalą, oraz leniwcem lodożercą.
.

mg

Bardzo atrakcyjny wieczor. Grrr.
Prob z moim wspanialym tru-bandem tez juz nie ma trzeci tydzien, a wystep tuz, tuz. Gitara stoi i sie kurzy, nie mam kiedy grac (szkola, szkola, szkola!). Mam nadzieje, ze odbije sobie w wakacje. /me wzdycha smutno. Ide powalic glowa w blat, cheers.

PS Nie dziala mi Fruity Loops! Nie mam jak eksponowac swojej mysli muzycznej! :-) Pieprzony service pack.

PSS Uadny lai?

Edit: Naprawilem Fruity Loops'a! Mowcie mi mistrzu.

(Katatonia - Day)

komputerki

(19,1%). Najpopularniejsza dystrybucja w przedsiębiorstwach to Ubuntu; zagościło ono na niemal 56 procentach maszyn. Na drugim miejscu znalazł się Debian (26,2%), na trzecim Fedora (23,2%). Zaskakuje słabe czwarte miejsce openSUSE (21,1%) i szóste SUSE Enterprise Desktop Linux (10,6%). Za najważniejszą aplikację, która blokuje migrację na Linuksa, uznano Adobe.

XP & VISTA
Microsoft wyprodukował windows Vista podobno ma to być najlepszy windows. Ale w praktyce to kłamstwo mimo że został już zrobiony service pack 1 do visty wciąż ma błędy. Wiem bo jak kupiłem komputer wcisneli mi ( ten ich hit) przyjechałem do domu podłączyłem kompa, chciałem zainstalować call of duty 2 a tu co?.

Droga Do Sukcesu

Skoro na moim (nie najnowszym) komputerze, który ma jedynie 1 GB RAM-u Vista sprawuje się dość dobrze, to myślę, że jeżeli ktoś kupi laptopa z 3 GB RAM-u, nie będzie miał większych problemów. Z resztą, czy mamy jakąś alternatywę? Mac OS i Linux są żadnym wyjściem dla ogromnej większości użytkowników. Windows XP.

Kopiowanie plików, problemy ze sterownikami, oraz wymagania sprzętowe – 15 GB na dysku oraz 512 MB RAM-u (ta druga wartość wydaje mi się absolutnym minimum). Skrytykował również Service Pack 1.