Mimo że ma dopiero 21 lat, argentyński napastnik Sergio "Kun" Agüero ogłosił w tym roku, że chce grać w klubie ze stolicy Hiszpanii do końca roku. Grający z numerem 10 Aguero przyszedł do Atletico w 2006 r. z Club Atlético Independiente.

>

23:40, kibic_druzyny , Aktualności
Link Dodaj komentarz »

,,...Piłka nożna zawsze i wszędzie królować będzie..."

- w czasie pierwszych 45. minut sędzia aż sześć razy karał zawodników żółtymi kartkami.

Wprawdzie Argentyna była stroną przeważającą ale Czesi bardzo groźnie kontratakowali. W bramce Argentyny świetnie spisywał się Sergio Romero.
Czytaj dalej
Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla Czechów. W 60 min. znakomitym strzałem z półobrotu, z kilkunastu metrów, popisał się Martin Fenin i nasi południowi sąsiedzi prowadzili 1:0.

Jednak Czesi bardzo krótko cieszyli się z prowadzenia. Zaledwie dwie minuty później wyrównującą bramkę dla Argentyny zdobył najlepszy zawodnik turnieju Sergio Aguero.

Tuż przed końcem spotkania fatalny błąd popełnił broniący do tej pory bez zarzutu bramkarz Czech Radek Petr, a zwycięskiego gola dla Argentyny strzelił Mauro Zarate.

Argentyna - Czechy 2:1 (0:0)
Bramki: Sergio Aguero.