O czym chcesz poczytać na blogach?

Serce i rozum reklama

M.M.

  e-blogi.pl  [Załóż blog!] Subskrybuj blogi [Zamknij reklamy]


placz, gdy nie chcesz widziec i słyszec. Porozklejana jestem na czesci pierwsze. I nie chce nic. Naprawde nic. Niektorzy
ludzie skazani sa na samotnosc, bo takie ich przeznaczenie. Serce mowi mi, ze jestem jedna z nich.. I rozum tez..

Skomentuj [3]

Aktualizacja. 2007-09-24

Atrakcyjnie.

apocalips-a blog

mam teraz w sobie jakieś takie uczucie pustki. Nie potrafię tego zdefiniować w prostych słowach. Mam wrażenie, że coś mi zabrano, że świat ukradł jakąś cząstkę mnie. I łzy pchają mi się do oczu, chyba tylko po to, aby zamazać obraz, aby mnie oślepić, zabrać ostatki przyjemności.

Świat cofnął się jakiś czas wstecz, a faceci zamiast myśleć móżdżkiem ruszyli by mózgiem... może nadal szanowano by nasze ciała? Zamiast sprzedawać tanią erotykę w każdej reklamie, teledysku i filmie... Może potrafilibyśmy znów używać zmysłów, a nie zachowywać się jak zwierzęta podążając jedynie za instynktem - pożądaniem, prokreacją?

.Przed chwilą zdałam sobie sprawę z tego, że jestem bezsilna.

Bezsilna w odwiecznej walce Serca z Rozumem.

Serce... Jest bardzo wrażliwe i szalone. Chciałoby żyć chwilą. Podążać za emocjami, impulsami. Uciekać w szaleństwo każdego dnia, by budzić się o świcie oddychając pełną.

bialabluzeczka.blox.pl

Ona bloxuje
PORNOKASZANKA
PROVENCE
Trzask prask
Ulice warszawy
Warszawiarnia
Z Francji o Francji
Zjadamy reklamy
Kieszonki

Mnie dla nikogo”.

tego mi trzeba – książki o życiu, o dokonywaniu wyborów, o odważnych decyzjach. szukam potwierdzenia, że warto ryzykować w poszukiwaniu swojego miejsca w życiu i na ziemi.

niech sobie myślą co chcą ale mnie coś ważnego i wielkiego ciągnie tam, a intuicja tylko jeszcze popycha.

 
17:44, bialabluzeczka , serce i rozum
Link Komentarze (3) »
środa,.

Zdanie, które mówi, że moje życie nie musi być idealne, ani też takie jak innych, musi być moje, niesprzeczne z moimi przekonaniami i decyzjami. i podejmuję decyzje, kierując się sercem, a potem rozsądkiem. i ufam, że cokolwiek się stanie, na co ja pozwolę i do czego mam przekonanie, wszystko będzie dobrze.

Blog olus

Ciekawy tekst, odnoszący się częściowo do tego zagadnienia (autora niestety nie pamiętam). Tekst opisywał, znużonego pożyciem małżeńskim mężczyznę, który rozpoczął internetowy romans z przypadkowo poznaną w sieci kobietą. Życie obojga bohaterów zaczęło się kręcić w okół wspólnej wymiany maili. Narzekali w nich na.Informacji (często obraźliwych, wulgarnych), zaśmiecając w ten sposób dane miejsce, nie pozwalając "normalnym" użytkownikom na używanie danego miejsca (floody na czacie, reklamy stron www na forach dyskusyjnych, niekończące się wątki wstawiane przez roboty spamujące - czy też nawet wstawiane manualnie!). Osoby takie często posługują się łączem. Ogień i woda... czwartek, 06 wrzesień 2007, 17:22 Rozum i serce...

"Miej serce i patrzaj w serce" - ten fragment wiersza Adama Mickiewicza "Romantyczność", stał się jednym z ważniejszych haseł polskiego romantyzmu. Drzemiące od dawna w człowieku sprzeczności względem wyboru, jakiego powinien dokonać, opierały się zwykle na konflikcie rozumu z sercem. Zmysłów z realnym spojrzeniem na świat. Tak skonstruowanemu człowiekowi przyszło żyć na świecie... Przedzierając się przez różne epoki, można.

Dziwna nadzwyczajność - Onet.pl Blog

Jakmożnawykorzystaćjabłkaw kuchni?Oczywiściezrobićszarlotkęlubnaleśnikiz jabłkami.Cojeszcze?Zobacz!
Ta reklama na wejściu na bloga mnie zainteresowała. Wiecie czemu?

Ech.. dzień, szczególnie spotkanie z Nią, miało być kłębkiem sentymentalnych wyrzeczeń. Otworzyłam się,.
Się o swój wygląd zewnętrzny (chodzi mi o potargane włosy, wyłożony kaptur, latające sznurówki czy odwrotnie nałożona bluzka z metką z drugiej strony) chłopaka? Możliwe. I możliwe, że jestem niezdarą. Przecież nie mogę powiedzieć, że to niemożliwe. Bo kto najpierw udaje damę z chustą na głowie, a później wraca do rzeczywistości i potyka się o.Każda! niesie za sobą stos mądrości. Podobnie jest z człowiekiem. Każdy wyjątkowy, każdy wrażliwy. Gdyby tylko ludzie chcieli, nie wstydzili się i choćby próbowali okazywać dobre serce i ciepłe ręce..
Odsłaniam tą wg mnie niepotrzebną firankę (to tylko afisz dla przechodniów, sąsiadów!), która tak naprawdę zasłania świat, widzę ten wirujący śnieg i.W totka...Pomogłabym, naprawdę..

Życie to odwieczna walka. Ktoś powiedział, że to walka o przetrwanie. Może nie tak dosłownie, aczkolwiek moje życie to mała walka serca z rozumem.. To co róż się kłóci. jedno z drugim. Naprzemian.  Co wybrać? Serce zbyt miękkie, zbyt ciepłe. Rozum zbyt przyziemny, realistyczny. Jednak staram się łączyć te dwa.