O czym chcesz poczytać na blogach?

Serca

angel-ona | e-blogi.pl

Skomentuj [4]

Jest taki dzien... 2006-01-18

 Wlasnie takie dni jak ten uswiadamiaja mi, ze nie wszystko jest w porzadku. Dlaczego nie potrafie mowic wprost tego co czuje, co mysle... Nie potrafie zyc zgodnie ze swoim swiatopogladem, biciem wlasnego serca... Dlaczego ludzie tak czesto zakladaja maski, tak czesto udaja... i ja tez. Dzisiaj, wlasnie w tej chwili jest mi zle... Hm... niby czego mi brakuje skoro mam gdzie mieszkac, co jesc, w co sie ubrac, wielu znajomych (niektorych mozna nawet nazwac mianem "przyjaciol"), kocham i wiem, ze jestem kochana... ale jest cos czego mi brakuje... a moze to tylko zludzenie... moze tylko tak mi sie wydaje. Mysle, ze... wlasnie mysle, mysle... i czasem boje sie wlasnych mysli... boje sie, ze strace cos dla mnie najcenniejszego, bez czego nie bede juz widziala wiekszego, a nawet mniejszego sensu dalszej swojej.

Blog boleslaw83

Być blisko Boga. Wierzyć. Trzeba czuć. Trzeba robić to jak najlepiej. Celem człowieka jest być szczęśliwym, a istotą szczęścia jest miłość. Jest w tym zapewne coś zdumiewającego. Czy to oznacza jednak, że jeśli nie wierzę w Boga i prawdziwą miłość to nie mogę być szczęśliwy? Zadowolony? Nie mogę się cieszyć? Wiem, wtedy po prostu inaczej to pojmowano. Czy my ludzie współcześni wiemy, co to jest prawdziwe szczęście? Uważamy często błędnie, że jeśli ktoś się śmieje to jest szczęśliwy. Może jednak to, co zwie się szczęściem jest głęboko w nas samych? Wewnątrz. W sercach. Musimy to okazywać by czuć się wspaniale i bosko? Uczucie to towarzyszy nam zawsze nawet jeśli jesteśmy roztrzęsieni i przygnębieni. Tylko my go nie zauważamy. Ono jest zawsze przy nas. Jak Anioł Stróż czuwa nad nami. Na każdym kroku nieodzownie jest częścią naszej egzystencji. Dodaje do niej pikantności. Człowiek jest głupi i malutki, bo nie potrafi go dostrzec. Jest ślepy. Często nie chce nawet spróbować spojrzeć. Czas najwyższy ocknąć się i spojrzeć w głąb siebie. Obok, bo szczęście jest tak niedaleko.
No dobrze, ale przejdźmy do sprawy bardziej.

Blog takasobieja12385


Jak srebrzysty pył uniósł się na wietrze
Może gdybyś był słowem w moich ustach
I poduszką gdy kładę się do łóżka
Może gdybyś był motylem w mej dłoni
Chociaż jeden dzień chociaż jedną noc
Może wtedy pokochałabym każdy nowy dzień
Może wtedy zapomniałabym że to tylko sen
Fragment tej piosenki oddaje charakter mojego wnętrza nie mogę nad nim zapanować ono mną rządzi i rozdziera mi serce jak sobie pomyśle że zostało mi dwa dni to mnie przepraszam za słowo "cholera" bierze, mój anioł jest także panem mojego serca, no cóż nie sądziłam że kiedykolwiek komukolwiek na to pozwolę teraz trochę żałuje że powiedziałam swojemu aniołowi to wszystko niestety nie wrócę do tego dnia i nie zepsuje że tak powiem "klawiatury", ciekawe jak długo będzie trwać nasza przyjaźń i co się z nią stanie czy przetrwa, czy oboje zapomnimy nie chce tego.
Mam nadzieje że nie stanie się w ten sposób ale zobaczymy kto kiedyś będzie ważniejszy, nawet gdyby mój anioł się we mnie zakochał to i tak pozwoliłabym mu na rządzenie moim sercem a je nie byłabym jego księżniczką, już.

obrazki miłosne i nie tylko ;)

Snił o mnie kazdej nocy gdy tylko zamkniesz swe piękne oczy ! 
Gdy o tobie myślę...
myśleć nie przestaję...
gdy cię widzę
serce mocniej bije
gdy cię słyszę
nadstawiam ostro uszy
gdy mam cię obok siebie,
czuję się jak w niebie.
Gdy czuję twoje usta
rozpływam się jak czekolada...
gdy czuję twoja bliskość,
czuję że mogę wszystko.
A gdy jesteś już tak blisko,
moje ciało drży...
bo moją miłością jesteś ty:*
i chce pewnym siebie głosem powiedzieć
ze z całego serca Kocham cię!!:) 
Kochać to nie znaczy o kimś marzyć Kochać to nie znaczy o kimś śnić Kochać to nie znaczy komuś wierzyć Kochać to znaczy dla kogoś żyć.

Każdego dnia widzę twe przepełnione błękitem oczy. Codziennie pragnę ich bardziej, jednak ty mi tego nie ułatwiasz...Oddalasz się...A ja, taka mała i niewidoczna dla Ciebie,biegne, starając się poczuć Twą bliskość choć przez chwilę. Jednak nic z tego...Ciebie już nie ma, zniknąłeś między ludźmi...
Miłość to magia
Co nas.

I miss you

Robisz tego o czym zawsze marzyłeś?". Odpowiedzi nie ma, zmieniają temat.
Jeśli nie daję za wygraną, w końcu przyznają, że czegoś jednak im brak. Właściciel firmy nie zrobił jeszcze interesu życia, gospodyni domowa chciałaby mieć więcej niezależności albo pieniędzy, zakochany boi się, że straci dziewczynę, absolwent uczelni zadaje sobie pytanie, czy to on wybrał karierę, czy raczej ktoś wybrał za niego, dentysta wolałby być piosenkarzem, piosenkarz politykiem, polityk pisarzem, a pisarz rolnikiem. I nawet gdy spotykałam kogoś kto robił to co chciał, on też miał smutek na dnie serca. Nie znalazł spokoju. A Czy Ty jesteś szczęśliwy?
Nie możesz się rozluźnić, spojrzeć na ulicę, wziąć kogoś za rękę i powiedzieć: mam to, czego chciałem, a teraz cieszmy się czasem, który nam pozostał?

komentarze [2]

>> piątek, 23 stycznia 2009 12:48:12

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to, że pragnienie owo zrodziło się w Duszy Wszechświata. I spełnienie tego pragnienia to twoja misja na ziemi. I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat.

Blog aniuutka

Niebie chmury...
poplątane uczucia jak ogromne sznury....
nie raz i nie dwa czujemy smutek lub żal....
czujemy ból...chcemy krzyczeć ,,cierpienie stój...
gdy nastanie radość w sercu i ukoi niepokój....
będzie można dostrzec choć małą część życia uroku....
ważne by się nie poddawać....
pytanie ,,dlaczego,,można zadawać...
ono ma sens ma wielkie znaczenie....
a gdy skończy się serca roztargnienie...
zyskamy siłę...może nie taką jak kamienie...
lecz siłę własną...utęsknioną....wyczekaną....
siłę serca....siłę wyśnioną.....


myslę o kimś kto w sercu zamieszkał
o kimś kto jest daleko
ale wie że ja wciąż czekam
ze kocham z całych sił
mimo pustych i długich dni
wcią w sercu jesteś ty
w każdym słowie i geście
w mojej głowie
moje serce bije dla ciebie
wez je i przytul do siebie
nie pozwól by kiedys zmarzło
lecz spraw by płomień miłości
płonął bez ustannie
by łzy po policzkach płyneły ze szczęscia
a oczy blaskiem lśniły
by marzenia moje i twoje razem...sie spełniły