Serbia

Nie gra, więc pisze. Szmal na Euroblogu

Sąsiedzi zostawili złe wrażenie. Przecież Czesi prowadzili w pierwszej połowie już sześcioma golami, Niemcy nie mieli nic do powiedzenia... W II połowie potrafili dogonić rywali, ale doświadczeni rywale utrzymali przewagę i zdobyli ważne dwa punkty w meczu otwarcia.

A teraz o nas...

W pierwszej połowie naszego pierwszego meczu widać było dużo nerwów. Popełniliśmy za dużo błędów technicznych, sporo razy też nie trafiliśmy z dobrych pozycji. A rywale mimo wszystko robili błędów i przez to prowadzili. Po przerwie cały czas niestety za często gubiliśmy piłkę, a Serbia grała konsekwentnie z żelazną dyscypliną. Bardzo dobrze rozegrali tę część meczu.

Fajnie po przerwie szarpnął Karol. Próbowało pobudzić chłopaków, że jest jednak cień szansy. Powielaliśmy jednak niestety błędy, za szybko chcieliśmy niwelować wysoką przewagę. Bardzo potrzebna jest zimna głowa, a nam jej zabrakło. Wtedy wytrąca się z rytmu rywala, nawet takiego, który dobrze sobie radzi. Przecież nikt nas nie gonił! Trzeba było zwolnić, szukać dobrych pozycji, najlepiej 100-procentowych.

Serbia wygrała, bo zagrała bardzo twardo w obronie.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

2 głosy

również ex aqueo z

Nagrody rozdane zostaną w troche późniejszym czasie, bo zbliża sie koniec roku i nie mam zbytnio czasu.

.................

PS. Wiecie, że Ustysiak, redaktorka blogaska, będzie miała średnia 5.8 - może najwyższą w szkole, a ja w okolicach 5.4. Ale świadectwo z paskiem będzie.

yoopl (14:44)
...

09 czerwca 2005
Siatka

Jezu! Wiecie, że P. Gruszka przeszedł do AZs-u?????? NNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Tabela:

lp. drużyna m z p pkt. sety

1. Polska 12 9 3 21 32:19

2. Serbia i Czarnogóra 12 7 5 19 26:23

3. Grecja 12 5 7 17 22:24

Blog narodowego konserwatysty - Onet.pl Blog

Narodowcutwój czas dawno przeminął. Myslisz że jak masz skrajne poglądy to wyróżnisz sięz tłumu. Tyle.

Ad. Cirmus- Światowa polityka jest bardzo prosta- jak długoodnosisz sukcesy, tak długo wszyscy cię uwielbiają, jak ponosisz porażkęwszyscy się od ciebie odsuwają. Tak było w przypadku Karadzicia. Jak wojnadobiegła końca, to nawet najwięksi przyjaciele Jugosławii, Rosjanie, zaczęlipluć na niego.
I niby za co Radowan Karadzić jest zbrodniarzem wojennym!? Za obronę swojegokraju, za to, że chciał by Serbia była wielka? Za to, że chciał zatrzymaćserbską część Bośni tam, gdzie być powinna, tj. w Serbii!? Takim samym zbrodniarzemjest też Piłsudski, bo nie wpuścił Ruskich do Warszawy, i chciał jeszczedołączyć do Polski Białoruś i Ukrainę. Podesłał bym Ci dobry film o tymtraktujący (wymóg: umiejętność czytania po angielsku), ale lewe władze jutubago skasowały.
Wychwalam go, bo szanuję ludzi, którzy walczą o zachowanie jedności swego krajudo końca. Wyobraź sobie bowiem, że teraz Kaszubi, Ślązacy i Ukraińcy Polscyogłaszają niepodległość. I co powinni zrobić Polacy? To co Karadzić,.

In integracja z UE, Kosowo, Serbia on Październik 12, 2011 at 11:59 am

Komisja Europejska zaleciła, aby Serbia otrzymała status państwa kandydującego do Unii Europejskiej, przy założeniu, że “dialog pomiędzy Belgradem a Prisztiną zostanie odbudowany”. Jednocześnie zdecydowano, że początek negocjacji akcesyjnych będzie uzależniony właśnie od tempa i efektów negocjacji Serbów i Albańczyków z Kosowa. Komisarz do spraw rozszerzenia UE  Štefan Füle w swoim wystąpieniu pokreślił, że status kandydata jest formą uznania wyrażoną dla Serbii,.

michal-1988 blog

Krzysztof Ignaczak 15.05.78 188 86 330 315 Skra Bełchatów
Dawid Murek 24.07.77 196 94 341 325 Modena (Włochy)

libero
Piotr Gacek 16.09.78 185 78 325 305 Pamapol Domex AZS
Częstochowa

skomentuj (0)

2005-06-10 17:59:50 >> .::Zapowiedź trzeciej kolejki::.

W piątek, sobotę i niedzielę odbędzie się trzecia kolejka spotkań Ligi Światowej oto zestaw par.