O czym chcesz poczytać na blogach?

Sepultura roots

.eklektycznie.surrealistycznie.kubiztycznie.ekspresjonistycznie.ironicznie. spontanicznie.optymistycznie.fowiztycznie.normalnie. inaczej.

Atmosferyczne.
jest jak Mickiewicz widoki z pociągu pochłaniająca piękno.
jest jak taniec w ciepły letni deszcz.

jest.
a jak jest.
to pielęgnuj jej jest.

pani.

___________________

muza
the Roots i Sepultura :O
Komentuj (2)


ciepły groszek :: 11.04.2006 :: 13:45

akcja-deklalaracja nie zapomnienia.
akcja-pakuj sie ale nie marnie.
akcja-kup sobie proszek jak Cie głowa boli.
akcja-lej.

ozzyfeusz.blog

Metalową miejsce, by katować uszy i radować dusze dźwiękami muzyki.
  Wcześniej jednak wstępniak historyczny, bo warto. Formacja Cavalera Conspiracy powstała z inicjatywy raci Maxa i Igora Cavalerów, byłych członków legendy sceny metalowej, brazylijskiej formacji Sepultura (Max był jej wokalistą i gitarzystą, a Igor - perkusistą). W wyniku poważnych konfliktów jako pierwszy pokład Sepultury, w roku 1996, opuścił Max. Założył sobie świetną kapelę Soulfly i tak sobie żył. Jest tylko jeden mały szkopuł, otóż kryzys w.Wyjątkowy, na który zawsze i wszędzie czekają fani Sepultury, Soulfly'a i innych kapel około-Cavalerowych. "Paranoid" Black Sabbath, "Smoke On The Water" Deep Purple, "Master Of Puppets" Metalliki - na bis Cavalera Conspiracy zagrali "Roots Bloody Roots". Ciary na grzbiecie, a potem dzicz, extaza, szał, radość. I kompletny brak sił po koncercie - zdarte gardło, bolący kark i wodospad Niagara z pleców.
  P.S. Przepraszam za megazwłokę, ale zawsze, jak chciałem się zabrać za pisanie recki, net się.

Blog smiechawka1

Spadnie dzis znieba zloty deszcz <nutki>
Ohh_James: bedzie mi tu kametowal ..co pisze <icon_confused>
**CzaRno_BiaŁa**: Ohh_James olej go<icon_cmok> porzadny taki<icon_rolleyes>
**CzaRno_BiaŁa**: d*.*b_JINX wes<icon_lol>
d*.*b_JINX: Sepultura & Pavarotti - Roots Blody Roots <nutki> qrwa co za odje.bany jest ten kawalek
Ohh_James: pozadny ....alez nie ...hujek sam psze ciulstwa z nastkami a pindoli ze my oblesni
d*.*b_JINX: **CzaRno_BiaŁa** co wez ??
~odchodzi: glityyj
**CzaRno_BiaŁa**: Ohh_James a.

qpson's diary.. - codzienność - bloog.pl

Która mnie dziwi, to fakt, że jakiś gość z kompleksami umieścił Benediction na Małej Scenie... Moim zdaniem grupa zasłużyła sobie na obecność na Dużej Scenie, chociaż...może przez to ich występ straciłby ten klimat i bliski kontakt z fanami...

Myślę, że Sepultura była zespołem, na którego występ przyszło najwięcej głów – zarówno weteranów, widzących już wcześniej kilkakrotnie Sepulturę, jak i młodych szczyli, którzy jeszcze nie zdążyli włosów zapuścić. Mnie osobiście zżerała ciekawość usłyszenia na.Sepultura pozostała Sepulturą. Tego wieczoru zwróciła się w kierunku swoich starszych kompozycji, takich jak “Troops Of Doom”, “Territory”, “Refuse/Resist”, “Beneath The Remains” oraz sztandarowej kompozycji, czyli “Roots Bloody Roots”. Derrick świetnie pasuje na stanowisko lidera grupy, ma świetne ruchy sceniczne i naprawdę przyzwoity wokal, co w połączeniu z jego ciemnym kolorem skóry daje naprawdę piorunujący efekt. Całe szczęście – obyło się bez żadnej konferansjerki –.