O czym chcesz poczytać na blogach?

Senso

Biżuteria ślubna, dodatki, porady ślubne, ciekawostki - Onet.pl Blog

O BLOGU
Ślub - jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Spraw aby był naprawdę wyjątkowy, a Ty czuła się tego dnia jak najpiękniej. To blog dla kobiet, które szukają porad na rożne tematy, niekoniecznie związane ze ślubem, choć przede wszystkim z nim - dodatki ślubne, biżuteria...to również znajdzie tu swoje miejsce. Zapraszam:)


22 lipca 2011
Galeria SENSO

'Vos sabes que puedo necesitar tu amor..'

Di me - strach samej siebie

Di tutto quello che non so - wszystkiego czego nie wiem
Di tutto quello che non ho - wszystkiego czego nie mam

Eppure sentire - a jednak czuć
Nei fiori tra l'asfalto - w kwiatach pomiedzy asfaltem
Nei cieli di cobalto - c'e - w niebie kobaltowym - jest

Eppure sentire - a jednak czuć
Nei sogni in fondo a un pianto - w snach na dnie, w płaczu
Nei giorni di silenzio - c'e - w cichych dniach - jest

Un senso di te - poczucie Ciebie
C'e un senso di te - jest odczuwalna Twoja obecność

Eppure sentire (un senso di te) - ElisaA tu trochę z Giorgii:

Amore che non vola    Miłość bez skrzydeł
che ti sfiora il viso e ti abbandona   Co muska twoją twarz i odchodzi
Amore che si chiede     Milość, która pyta
ti fa respirare e poi ti uccide      Pozwala złapać oddech i potem cię zabija
e poi.

pain and other pleasures.

A o niektórych wolałabym nie wspominać. tak na marginesie już wiem jak to jest nie czuć smaku. koszmar.
wyruszyliśmy skoro świt, słońce jeszcze nie wstało a my czekaliśmy na Posejdona. podróż przebiegła bez większych problemów, chłopcy świetnie bawili się w procenty i grę "zgadnij o jakiej liczbie myślę" autorstwa Krystiana. a Ola i ja starałyśmy się pozostać przy zdrowych zmysłach.
cały długi tydzień nie potrafiliśmy wstać wcześniej niż przed 11, mimo że starałam się obudzić mojego współlokatora. pokonując komary mutanty, maltretując koty, wykańczając automaty (i tak jestem najlepsza w tym cyber air hockeyu czy jak to się nazywało), pijąc drinki w senso (we love senso), jadając rybki i cytrynę (co niektórzy), uciekając przed serowymi bombami i opalając się na plaży pełnej niezłych foczek (dosłownie) spędziliśmy przemiłe chwile w Mielnie bynajmniej nie na kiempingu.
zostaje mi tylko trochę ponad miesiąc wakacji, przeprowadzka i zobaczymy co jeszcze.
w każdym razie elo.

"this way I'll always be for you and to know you now will see me through" Littl'ans


panna monroe

Po glowie chodzi mi slowo padlina, posprzatalam balagan i mam ochote na mieszkanie w milosnym gniazdku, gdzie swiatlo byloby cieple. klosze klosze duzo kloszy. poza tym kadzidla i miksery. (a sni mi sie, ze mam 3 wiadomosci)


17.08.2006 :: 00:59 |Komentuj (0)
moja socjopatia ma wielkosc mamuta, ma wielkosc slonia nosorozca wieloryba, lalalalala. mama mowi do mnie, wylez z tego lozka wreszcie, wstan sprzed komputera, odrzuc od siebie ksiazke, no wylez wylez wylez. no ale jak, skoro ta socjopatia wielka, jak, nawet wychodze i troche pije, ale co z tego, co z tego skoro jest glupio i bez senso, calkowicie bez senso, nic tylko rwac wlosy z glowy, wypisywac na murach buntownicze hasla albo nacinac sie kawalkami rozbitego lusterka (po co? po co? po coooo?)

szmatki, butelki, opakowania po lodach, butelki, ksiazki, ktorych nie ma gdzie poukladac, opakowania po kosmetykach i brudne lyzeczki, MARAZM MARAZM MARAZ, halo w glowie wewnatrz, obojetnosc i apatia. cholerna muzyka nawet jakas dziwna, panie henku, pan nie wymieka w bramie, damy rade, bo nie nastraja wcale optymistycznie, przeszlam na zwolnienie od siebie. (dlaczego postanowila pani marnowac czas? postanowilam marnowac czas,.