O czym chcesz poczytać na blogach?

Sengoku

TRUPOSZARNIA

Zdradził Ivie tożsamość swego rodziciela, gdy tylko ten przyznał, że jest towarzyszem Dragona, ale ani słowem nie zająknął się o tym, że z Acem nie łączą ich więzy krwi. Dzięki temu zyskał potężnego sojusznika. Nie wierzę, że zrobił to przez przypadek :)

I mamy wspomnienie, jak Ace dołączył do załogi Białobrodego, które też bardzo ładnie wyszło. Aczkolwiek wkradł się jeden, bardzo poważny błąd – w retrospekcji spotkania Ace’a z Shanksem ten drugi ma obie ręce! A przecież to było kilka lat po tym, jak stracił jedną, ratując Luffy’ego...

 

2. Sengoku Basara – 5:

Podczas bitwy Date stracił jeden z sześciu mieczy, ale i tak bardziej tęskni za swoim porwanym Prawym Okiem. Bierze katanę Katakury zamiast zgubionej i wyrusza wraz ze swoją armią. Niestety na drodze staje mu wojsko Kenshina. Tymczasem Takenaka nie próżnuje i dalej próbuje przekonać Katakurę, by dołączył do Toyotomiego. W tym celu daje mu miecz Datego i wmawia mu, że Jednooki Smok poległ na polu bitwy.

Wojsko Datego nie może przeprawić się przez rzekę z powodu stacjonującej na drugim brzegu armii z Eichigo. Wobec tego.

Sailor Moon And Inuyasha - Onet.pl Blog

,a teraz mi pomuz docholery - darła sie na cały głos.

Teoshi skoczyłwgórę wyjoł pazury i przepołowil wężowego-latającego demona na dwie równe część.Różowowłosa dziewczyna odtechnęła z ulgą - jestes bardzio chamski ! - dodała

-Noi co?! - nie przejoł się tym - taki już jestem

Inuyasha uniusł żonę na baranach i ta zaatakowała strzałą.... wrócili wykończeni....

-Jesteś głodna? - zapytała czarnowłosa kapłanka robiąc zadwoloną minę do Chibiusy,bo widziała jej złość i nie chciała żeby była zła tylko zadwolona.

***

Nadszedł wiecżór Chibiusa nie mogła usnąć,była w czasach sengoku jeden niepełny dzień ,a juz tęśkniła za domem niewiedziała jak ma wrócić.....Po paru męczariach zasypiania udało jej się usnąć.

***

Nastał piękny poranek Chibiusa wstała i wyszła na dwór,chciała się wykąpać. Podeszła do siedzącej kapłanki

-Proszę panią chciałąbym się wykąpać - powiedziała do niej

po czym wstała wzięła strój Miho - chodz za mną - dodała i Chibiusa szła.

zaprowadziła ją do jeziorka

-Wykąpiesz się w jeziorku woda zimna,ale niestety musisz! - powiedział do niej i poszła zostawiając jej strój Miho"Tęsknie za domem" dodała,rozebrałą sięi wskoczyła.

Lucky Punch

Mnie to super wiadomość, bo Kevin nie miał ostatio lekko a zawodnik z niego przedni. Zestawienie z Monsonem wydaje sie być jak najbardziej trafione. Kevin piszę też, że 6-8 tyg. przed tą walką będzie miał walkę rozgrzewającą, pewnie z jakimś kelnerem z Oklahomy. W końcu świat MMA przestaje się kręcić wokół longerów i zingerów z KFC. Idąc dalej tym tropem można stwierdzić, że skoro Fiedia nie będzie walczył z Rizzo ani Monsonem to albo poskłada Schilta albo M-1 zaskoczy nas czymś extra%-).
08:55, luckypunch , WVR Sengoku
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 lutego 2008
YAMMA Pit Fighting - pierwsza gala w stylu retro

YAMMA Pit Fighting Bob Meyrowitz'a zapowiedziała pierwszą galę na 11 kwietnia w Atlantic City. Zabookowano podobno już pierwszą walkę i w sumie trzeba przyznać, że to dość oryginalne zestawienie, choć w starym i mocno zgranym stylu USA vs CCCP;).

Walczyć będą Don Frye (19-6-1) vs Oleg “The Russian Bear” Taktarov (15-5-2). 

.

.:: Dream Universe ::.

Jak największą ilość humoru i słodyczy jak się da w te parę minut poszczególnych epizodów historii. Oczywistym minusem jednak jest brak ciągłości – na razie taka koncepcja się sprawdza, ale mam nadzieję, że przy większej ilości odcinków, nie będzie to irytujące, hmmm…

Od razu rzuca się też w oczy pewne skojarzenie – wszelkie postacie niezwiązane z fabułą, pokryte jakby taką pół-przezroczystą teksturą w kropki, a tym samym efekt jest bardzo podobny do tego, co mogliśmy obserwować na tłach w Baka to Test to Shoukanjuu ;] Ogólnie grafika daje radę. W porównaniu do opisywanego przeze mnie wczoraj Sengoku Collection, każdy tytuł stoi wręcz na oscarowym poziomie (;P), ale na szczęście Acchi Kocchi potrafi obronić się i bez tego. Całość narysowana jest w czymś podobnym do stylu SD, choć nie w stu procentach. Postacie są lekko uproszczone, by wyglądały milutko i słodko, ale wciąż zachowują cechy nastoletnich osób. Dużo też przerywników, które oddzielają poszczególne sytuacje, zrobionych w klimatach podobnych do openingu – masa kółeczek i kilkusekundowych wstawek, które mają nakierować na to, co będzie się za moment działo (jak np. pokazanie piłeczki odbijającej się po wirtualnym stole ping-pongowym,.