O czym chcesz poczytać na blogach?

Senatorowie

Fabryka Truskawek

Po cywilnemu ruszył z piskiem opon w stronę Chmielnej. W RMF znowu grali Careless Whispers

 


***

Z samolotu, który wylądował pod pomnikiem Sobieskiego w Łazienkach, wyszło trzech mężczyzn i dwie kobiety kobiety. Uczyniwszy znak krzyża zanurzyli się w wodzie i popłynęli w stronę Pałacu na Wodzie. Dlaczego zdecydowali się wylądować właśnie tutaj? Co było powodem ich przylotu? Tego nie wiedział nawet premier rządu, który w tym czasie witał się z członkami sztabu kryzysowego.

'Co to za garnitur?' premier zapytał przy powitaniu senatora Konara. 'Nie stać cię z senatorskiej pensji na coś bardziej stylowego?'

'Przepraszam. Ubierałem się w pośpiechu i przez pomyłkę założyłem garnitur komunijny syna.' skłamał Konar.

'Aha.' premier przytaknął ze zrozumieniem.

Premier znał dobrze konserwatywne poglądy senatora i ani za grosz nie wydało mu się dziwne, że ktoś kto ma dziewięciu synów w wieku.

bal u senatora

Portale i gazecicha (oprócz oczywiście mojego ukochanego czerwonego prostokąta). Jakoś udało mi się obyć bez tych wieści przez tyle czasu i do nich wcale sentymentalnej tęsknoty nie czuję.

Jak to więc bal bez Donka, Jarka, Grzesia i Janusza? Bal bez UEuropy, Globcia i krytyki moralności mieszczańskiej? Spokojnie, pewnie się tu pojawią, jednakoż w innej niż dotychczas roli. Nie mam jeszcze pomysłu. Mam nadzieję, że się wkrótce pojawi. A jak się nie pojawi – cóż.. ja sentymentalny konferansjer jestem. A czas bez balu również wspominam z sentymentem. Innym, ale jednak.

Dosyć jednak pitolenia szanowni goście. Już od dziś zapraszam na nowy, lepsiejszy, poprawny politycznie, niepoprawny niepolitycznie – BAL U SENATORA.

A na dobry nowy początek, proponuję rap..

timoboll

~ - autor: timoboll w dniu Grudzień 8, 2010.

Jedna odpowiedź to “Tak.

Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu

  Polecamy
 • Polityka
 • Sport
 • Społeczeństwo
Strona główna > Polityka > Subiektywny przegląd tygodnia: zamknięcie centrum miasta dla samochodów

Subiektywny przegląd tygodnia: zamknięcie centrum miasta dla samochodów

05/03/2011

Zdecydowanym hitem minionego tygodnia była decyzja Senatora Norberta Krajczego, dotycząca jego przyszłości politycznej. Pan Senator zdecydował się złożyć legitymację PIS i przejść do bardzo licznego Klubu Parlamentarnego PSL, który obecnie będzie liczył dwóch senatorów. Decyzję Senatora Krajczego, komentował na łamach NGO już Janusz Sanocki, komentowałem też ja, jednak czekamy jeszcze na poniedziałkową konferencję senatora, zobaczymy co powie, ciekawe czy nas czytał?

Zastanawiam się po co ograniczać prędkość w centrum miasta? Przecież i tak, samochody głównie stoją, czekając na zielone światło, albo czekają w korku… Ciekawi mnie kwestia zamknięcia centrum miasta dla samochodów. Popieram pomysł.

Polityczne conieco - Onet.pl Blog

  Hebel
 •  Blog ateisty
 •  Ateistaa
 •  Assassin100
 •  Antykler
 •  Światopogląd
 • Blog Roku 2007
 • Ateizm.Toplista.pl">Toplista I


24 maja 2006
Oby się nie spełniło!

Musze przyznać, że coraz bardziej podoba mi się senator Stefan Niesiołowski.

Do niedawna żywiłem doń szczerą odrazę, nie tylko ze względu na biegunowe oddalenie naszych poglądów społęczno-politycznych. Ten polityk tak nienawidził poprzedniego systemu, że nawet polskim piłkarzom, należącym wóczas do siatowej czołówki, życzył porażek na mistrzostwach świata i igrzyskach olimpijskich. Trudno w takim razie było mi budować szacunek dla takiego rodaka, tym bardziej mnie, zapalonemu kibicowi i byłemu zawodowemu (no, pół-zawodowemu) sportowcowi.

Polscy futboliści nie spełniali życzeń profesora od owadów i ogrywali w latach siedemdziesiatych i na początku osiemdziesiątych światowe potęgi. Mam nadzieję, iż w czasie zbliżajacych się.