O czym chcesz poczytać na blogach?

Seminarium

Blog o… prowadzeniu blogów firmowych

Blog o… prowadzeniu blogów firmowych

  • Wpisy (RSS)
  • Komentarze (RSS)

Seminarium 20 stycznia, Wrocław: Social Media Day Poland

Autor: Dominik Kaznowski Data: 11 Styczeń 2011

  • In: Konkurs "Blog firmowy roku 2010" | Konkurs "Firmowy blog roku" | seminarium
  • Comment!

Już w przyszłym tygodniu zapraszam wszystkich chętnych na seminarium podsumowujące konkurs na Najlepszy polski blog firmowy roku. Spotkanie odbędzie się w ramach polskiej edycji Social Media Day.

Będzie okazja spotkać się i porozmawiać  w tak zwanym realu

histeria_sztuki.uo

Moich konstruktywnych uwag do treści mi oddanych, wyznaczenie kolejnych celów i terminów.


__________________
* Wyjąwszy Joannę C. i Karolinę L., które wysłały mi fragmenty wczoraj.

22:48, rilian , seminarium mgr zaoczni (obrona VII 2011)
Link Komentarze (1) »
piątek, 26 listopada 2010
zmiana planów
Bardzo ważna informacja dla III, IV i V roku - wbrew zapowiedziom, zajęcia w najbliższy czwartek (2 XII) odbędą się normalnie. W związku z tym przyspieszeniu ulegają m.in. referaty na seminariach, ale o tym zaraz zawiadomię zainteresowane osoby.

Nie będzie mnie dopiero 9-go grudnia. Proszę zanotować w swoich kajecikach!

14:14, rilian , aktualności
Link Komentarze (2) »

wariacje majciaka

;) nazwaliśmy ją Szara. Szara żyje do dziś, i ma się świetnie. A my się 'wzbogaciliśmy' o czarnego owczarka niemieckiego Czarnego, długowłosego owczarka niemieckiego Moro i krótkowłosego owczarka niemieckiego Majkę. Maja jest bardzo żywiołowym psem, niezwykle skocznym i zwinnym. Świetnie nadaje się do sportów kynologicznych. Najlepiej czuje się w sporcie dogfrisbee, dla dekli dałaby się pokroić ;) uwielbia robić sztuczki. Muszę co chwilę wymyślać coś nowego, bo Majciakowi się nudzi to, co robi po raz dwudziesty. Pierwszy debiut na zawodach był w 2010 roku w Poznaniu na zawodach DCDC, 28 msc-e :D Majka lubi też agility, ale nie tak bardzo jak frisbee, bo w agility trzeba bardziej myśleć ;) byłyśmy na seminarium z Magdą Ziółkowską, jej wskazówki nam bardzo się przydały, kiedy zaczynałyśmy przygodę z agi. Zaczęłam niedawno się bawić z Mają w obedience - kroczek po kroczku...i jest coraz lepiej ;D Majka uwielbia w tym sporcie jedną rzecz - smakołyki!! <3 zwłaszcza że dostaje gotowane serduszka ;]

Maja zawsze się odwdzięcza, za czas spędzony z nią :)

mokrym całusem...

Pozdrawiamyyy <3

12:48, majciak1 , O NAS
Link Dodaj komentarz »

zduchem blog

00.15 - ZakończenieTagi: łódź, msza, duch święty, odnowa, czuwanie, jezuici
zduchem 2009-05-21 14:57:45
skomentuj (1)
Pracowita sobota :)
Jutro welki dzień - a raczej pracowity dzień. Jak ja to lubię :) Naprawdę :)
Od 9.00 do 16.30 siedzę na seminarium eksternistycznym, potem muszę szybko zabrać dokumenty z kancelarii i pójść na dwa śluby, z czego na ten drugi pójdę z jeszcze większą radością, bo będzie to ślub Ani i Tomka z naszego JDA. Oj będzie się działo :)
Wieczorem natomiast, skoro już zapowiada się tak "małżeńsko", to w ramach Festiwalu o. Rostworowskiego będziemy oglądać film o małżeństwach zawieranych podczas Powstania Warszawskiego (nie pamiętam tytułu). Ciekawi mnie nie tyle sam film, co rozmowa z małżeństwem, które było jednym z małżeństw, które przysięgały sobie wtedy wierność. Rozmowa tą odbędzie się oczywiście po filmie.  

My heaven - Onet.pl Blog

Na niedzielny egzamin nic się nie uczyłam, bo stwierdziłam,że nie ma po co sie wysilać, wkońcu będzie nas więcej, tych co nic się nie uczyli i bardzo dobrze zrobiłam, profesorek stwierdził,że egzamin jest dla tych co chcą  dobre oceny, reszta dostanie zaliczenie bez pisania egzaminu...poddałam się i nie startowałam,bo materiał ciężki, nie nauczyłabym się z dnia na dzień, niby notatki miałam, ale tak pokręcone, bo gościu nie potrafi przekazać swojej wiedzy...sam sie kręci w tym co mówi, chociaż i tak jest troszke lepiej niż na pierwszym roku...dlatego poddałam się i tak o to pierwsza 3 powędruje do indeksu... nie wspomnę o tym, że przed 9 musieliśmy być,żeby wpisać się na listę a seminarium mieliśmy dopiero o 10, które w wyniku "małego" opóźnienia było przed 11.... z promotorem umówiłam się,że za 2 tygodnie, jak będzie miał zjazd w mojej miejscowosci, to mu podrzucę całą prace, zdrukowaną, poprawioną do sprawdzenia... przy dobrych wiatrach będę 3 osobą, która już ma napisana pracę, z naszej grupy... nie wspomnę o ludziach, którzy dopiero byli temat sobie ustalić i plan pracy rozpisać:)nie ma co się śpieszyć:)... zostały mi tylko 3 weekendy w szkole...niby narzekam na szkołę, na jej organizację, ale będę za nią tęsknić, a bardziej chyba za studentami... podzielili nas na specjalności, i z niektórymi widujemy się bardzo rzadko, czasami jakieś zajęcia wspólnie.

xrafal.blog

Potrzebny na całe życie. Życie dla Boga i przez Boga jest życiem, jakie jest najwyższym wyrazem naszej współpracy z nim. Każdy Kapłan, zakonnica, zakonnik musi być przygotowana na wszelkiego rodzaju trudności fizyczne, materialne i duchowe. Kapłaństwo więc nie może stać się wyborem "DLA KASY" ale dla duchowej odpowiedzialności za samego siebie i za wspólnotę, która jest mi poddana. Pojmowanie kapłaństwa płytko jako zawodu w którym zawsze jest praca i zawsze są pieniądze jest pojmowaniem bardzo płytkim i osoba, która chce podjąć to powołanie tylko i ze względu na to jest osobą nie posiadającą w sobie tak naprawdę żadnego powołania, a jeśli powołania nie ma, to przekonanie "a może w seminarium mi się powołanie rozwinie" jest bezpodstawne, bo jeśli powołania nie ma to nie ma się co rozwijać. Mówiąc o aspekcie finansowym powołania do Kapłaństwa pojmowanie jako "kasiastego" zawodu jest mylne i płytkie. Wielu bowiem kapłanów pracuje na bardzo małych parafiach, lub jest wysyłanych na misje do bardzo ubogich zakątków świata i gdyby nie pomoc wiernych i innych Kościołów okoliczych, lub wsparcie od Polaków, to kapłani Ci nie mieli by sił na odprawienie Mszy Świętej. Znam bowiem Kapłana, który spędzając 4 lata na parafii w białorusi przez pierwszy rok jadł 3 posiłki dziennie raz na miesiąc! Nie uogólniajmy więć sprawy Kapłaństwa i nie próbujmy podejmować się tego.