O czym chcesz poczytać na blogach?

Seksualna niebezpieczna

Co słychać u Totków?

Galerii "Sfera". Po upływie czasu poszliśmy do teatru, w którym miał się odbyć spektakl. Grę aktorów oceniam na bardzo wysoką, ponieważ to ciężko grać z jednym rekwizytem (jakim była metalowa klatka z rozsuwanymi ściankami). Wycieczkę uważam za bardzo udaną.

P.S: Szałem była wtedy "Seksualna, Niebezpieczna"

Tagi: banialuka Sfera Tristan i Izolda
12:00, deny6415
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 stycznia 2012
.

.: Sekret Magii :. - Onet.pl Blog

Linki
  • Zakazana Tajemnica - Zamknięte
  •  Seksualna niebezpieczna (Transfromice)
  •  Serkowy taniec xD

Grypa666's Blog

Moralną i prawną odpowiedzialność z gwałcicielki syna w wieku poniżej 8 lat; Sanhedrin 69b zezwala rabinowi poślubić ją: Wszyscy zgadzają się, że połączenie z chłopcem w wieku od 9 lat i 1 dnia jest prawdziwe, a połączenie z chłopcem poniżej 8 lat nie jest (Sanhedrin 69b). Przypis 1 do Ketubot 11b: stosunku małego chłopca nie uważa się za akt seksualny. Sanhedrin 55b dodaje: Chłopiec w wieku 9 lat i 1 dzień, który żyje z żoną swego zmarłego brata, nabywa ją (jako żonę). Talmud uczy, że kobieta może poślubić 9-letniego chłopca i mieć z nim seks.

Przypisy 3 i 5 w Sanhedrin 55a definiują wiek gotowości do małżeństwa chłopca 9 lat, a dziewczynki 3 lata. Faryzeusze znali.

świadomość posiadanej godności, znajomość Boga oraz Jego planu zbawienia, a także świadectwa życia naszych braci i sióstr, którzy dali i dają przykład życia chrześcijańskiego, jest naszą pociechą i siłą, pośród tego świata, do którego nie należymy, a w którym jedynie pielgrzymujemy w drodze do domu Ojca; wiemy że jako chrześcijanie będziemy zmagać się z niebezpieczeństwami od zewnątrz i od wewnątrz w nas samych; to życie jest jedynym jakie dano nam w darze, mamy ograniczony czas, ale wiemy że skoro Chrystus zmartwychwstał, to i my zmartwychwstaniemy, teraz jest czas naszej wolności, przyjdzie czas kiedy zdamy z niej sprawę przed Bogiem – za każde słowo i za każdy wybór lub za jego zaniechanie
nie lękajmy.

..::.My1986.::..

Rozchylić się sama, nie stawiając oporu pierwszemu partnerowi seksualnemu. Mogła też w przeszłości być przerwana z innych powodów, wreszcie mogła ulec zanikowi.
Utratę dziewictwa definiuje się zwykle jako odbycie stosunku płciowego, jednak w rzeczywistości istnieje dość pojemna "szara strefa", obejmująca osobników całkiem nieźle doświadczonych pod względem seksualnym, lecz w sensie technicznym wciąż pozostających "dziewicami". Jeżeli uprawiają seks oralny lubzostali doprowadzeni do orgazmu przez ręce partnera stymulujące genitalia, formalnie nadal uważa się ich za dziewice. A przecież mogą mieć o wiele więcej doświadczenia niż ktoś, kto odbył jeden stosunek płciowy.
Pojęcie dziewictwa można zastosować w...::.KOMENTOWĆ bo nie bedziemy nic pisac Fytyk & Sebo.::..
Przestrzeganie zasad tak zwanego bezpiecznego seksu stanowi dowód troski o zdrowie partnera i własne oraz nieodzowny warunek doświadczeń erotycznych. Terminem tym określa się ogólnie wszelkie aspekty i techniki seksualne eliminujące kontakt z potencjalnie „niebezpiecznymi” płynami fizjologicznymi partnera, takimi jak sperma, wydzielina z pochwy lub krew. W praktyce oznacza to pewną modyfikację tradycyjnych zachowań seksualnych w celu wyeliminowania ryzyka zarażenia wirusem HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zachowanie ostrożności obowiązuje wszelkie osoby aktywne w sferze seksu, o orientacji zarówno.

The Dove Keeper - Comme le soleil interminable - Onet.pl Blog

Nigdy ich nie rozważałem. Nigdy nie sądziłem, że moje własne uczucia zostanę odwzajemnione, więc nie było powodu myśleć, co pomyślałoby społeczeństwo, skoro to i tak nigdy nie miało podnieść się do góry. Teraz jednak, ja i Gerard byliśmy tak blisko tego, co chcieliśmy – pocałowaliśmy się – a jednak to wciąż były całe mile odległości. To była niebezpieczna relacja, o którą prosiłem – o którą obaj prosiliśmy. Wiedziałem, że sprawy mogły potoczyć się strasznie źle. Mogliśmy zostać złapani, odkryci i wtedy ja zostałbym wyrzutkiem społeczeństwa, podczas gdy on poszedłby siedzieć. To było niebezpieczne. Bardziej niebezpieczne niż moje nawyki picia i narkotyków, bardziej niebezpieczne, niż jego.

 - Miałeś mnie dzisiaj namalować, prawda? – zacząłem, wreszcie sprawiając, że spojrzał na mnie, ponieważ nie mówiliśmy już więcej o tej sprawie; mówiliśmy o sztuce.

Ale sztuka jest wszędzie, mówił Gerard. I sztuka jest seksualna.

 - Tak, narysować cię… - powiedział niepewnie, cichnąc tak jak ja wiele razy wcześniej.

 - Cóż, powiedziałeś mi, że obraz może być wszystkim czym chcesz, aby był.

Blog zaburzeniaseksu

Pochwicy powinien zostać włączl ny również partner. Stosowane są techniki relaksl cyjne, psychoterapia, terapia grupowa. W celu pra zwyciężenia skurczu mięśni pochwy stosuje; dylatatory (rozszerzacze) pochwowe, w coraz większych rozmiarach, które pomagają zmniejsz)! uczucie lęku przed penetracją. Wyniki terapii! zadowalające. Pamiętaj, że aktywność seksualna człowieka jd wynikiem działania jego całej, złożonej osobowości, a nie tylko wyłączną funkcją jego narządó płciowych. Aktywność ta jest zawsze modyfikow na przez takie indywidualne zmienne cechy osobowości, jak nabyte doświadczenie, zdolność uczel nia się, umiejętność podejmowania decyzji czy ciekawość.
Nasze zachowania seksualne.


♦ Odczuwa ból podczas stosunku, co może być objawem infekcji lub innej choroby.
♦ Był/ła narażony/a na choroby przenoszone drogą płciową.
♦ Był/ła zgwałcony/a lub wykorzystywany/a seksualnie.
♦ Erekcja utrzymuje się przez długi czas i nie ma związku z podnieceniem płciowym. Stan ten, zwany priapizmem, jest niebezpieczny
i wymaga niezwłocznej pomocy lekarskiej.
 
Komentarzy: 0 Zaburzenia seksualne 2011-07-15