O czym chcesz poczytać na blogach?

Sekret

Wszechświatowe Prawo Przyciągania - Law of Attraction - Onet.pl Blog

Wiem że nie powinienem pisać "nie powinienem!", tylko "dobrze by było, gdybym robił tak". Ale każdy człowiek ma wady, lecz ja ze swoimi staram się walczyć, na tyle, ile mogę.
Nowicjusz (01:38)
2 umiejących pisać

19 stycznia 2009
Rodzina, Sekret
Ostatnio trochę się u mnie pogorszyło, zacząłem się zamartwiać i ciach. Kłótnie z rodziną i wszystkimi dookoła, jeszcze w dodatku nic mi nie wychodzi. W końcu to idealne Prawo Przyciągania, nawet nie mogłem spokojnie posłodzić herbaty.  Po dłuższej przerwie znów wracam do mojego wielce ambitnej notki. Miałem, mam ochotę trochę po marudzić, czemu? nie wiem. Dawno może tego nie robię i jakoś teraz mnie wzięło. Zazwyczaj wszystkie moje problemy, sprawy, rewolucje staram się odkładać (oczywiście nie zauważam ich,.

Znam Sekret czyli moja siła PODŚWIADOMOŚCI - Onet.pl Blog

Hills w Kalifornii. Zmarł w 1981 r. Potęga podświadomości, światowy bestseller, jest jego pierwszą książką wydaną w Polsce.

 

sekret28 (12:20)
Skomentuj mnie
Historia 1
Było to w 2006 roku, nie znałam jeszcze Sekretu. Podczas Świąt Bożego Narodzenia moja cioteczna siostra poleciła mi kilka książkowych pozycji dotyczących siły podświadomości, pozytywnego myślenia.. Przyjęłam jej poradę jako najwspanialszy lek na psychiczne "dolegliwości". Byłam w "kropce" ponieważ mężczyzna, który bardzo mi się podobał był od dawna żonaty i ponoć nadzwyczaj kochał swoją żonę. W dodatku był wtenczas na bardzo wysokiej pozycji zawodowej, zarabiał dużo, stać go było na wszystko, posiadał dużą firmę i kilka jej oddziałów, rozrzuconych po kilku miastach. Dopełnieniem wszystkiego było jego idealne zdrowie oraz cudna żona u.

ulaochocka.blog

Powierzchowne - dlatego szukasz od razu tych zainteresowanych osób. Tych które od początku są na TAK - bez wielu godzin rozmów udowadniających że konie to nie wielbłądy:) Oczywiście jeśli już znajdziesz taką osobę, albo ona znajdzie Ciebie - to poświęcasz jej tyle czasu, ile potrzebuje na zrozumienie tematu, odpowiadasz na pytania.Tak aby miała pełne dane do podjęcia decyzji. A w razie dołączenia do Twojej grupy UCZYSZ, UCZYSZ I JESZCZE RAZ UCZYSZ (o ile tego chce).

I tak na koniec przykład naszego działania w internecie. My w necie przeprowadzamy takie konferencje on-line

http://www.fm4you.pl/6minutFlash/index.htmlhttp://www.fm4you.pl/3opcje/index.html
Tagi: rekrutacja w mlm

skomentuj (0)

8 Sekretów Które Musisz Spełnić By odnieść Sukces w Network Marketingu 2010-04-27.

blog Ostrowska

   Mam celu”
  • Dodaj komentarz do wpisu „nie mam celu”
 • niedziela, 11 marca 2012
  • śnieg w azji

   Tego rodzaju auto zazwyczaj są opisane bardzo profesjonalnie, nierzadko również dodaje się do nich zdjęcia gotowych potraw. Wyzwaniem jest przygotować jedzenie z paru produktów, takie którego sekretem jest właściwe wyważenie proporcji a także połączenie kilku typów smaku w ten sposób, by idealnie się nawzajem uzupełniały. Możemy sami używać przygotowanych już przepisów, jak i samodzielnie sporządzać własne, zmodyfikowane auto. Z tego powodu jedzenie w różnych domach smakuje trochę inaczej i zatrzymuje własny indywidualny, niepowtarzalny charakter. Tego rodzaju auto często uświadamiają nam, że do ugotowania najlepszych potraw wcale nie potrzeba mieć bardzo wielu składników. W tego rodzaju wydawnictwach auto niejednokrotnie rozdzielone są ze względu na typy potraw, jakich dotyczą. Auto to naprawdę.

 • Po prostu ja - samotna, zagubiona, wyjątkowa - Onet.pl Blog

  Stary i nie przepada, gdy się go nadmiernie eksploatuje). Postaram się jak najszybciej zmienić tekst, by się go przyjemniej czytało.]
  wiedźma (18:33)
  7 many comments
  |005| No więc...
  W tym poście odniosę do nazwy mojego bloga i mojego sekretu. Tak, mam zamiar go tu ujawnić, chociaż jeśli ktoś na tego bloga wpadł i go czyta to pewnie już dawno się domyślił o co w tym wszystkim chodzi. No cóż... Tak w skrócie to jest wiedźmą, czarownicą, czarodziejką. Nazwijcie to jak chcecie. Chodzi o to, że potrafię manipulować przyszłością. Może trochę dokładniej. Otóż kiedy sobie coś wyobrażę, dzieje się tego przeciwieństwo. Naprawdę, nie żartuję, nie odwala mi. Wykorzystywałam tą moc wielokrotnie na lekcjach i sprawdzianach. Myślę sobie, że nauczyciel mnie zapyta i bach! Nie pyta nawet jeśli miał taki zamiar - a wierzcie mi, taki zamiar mają.

  Eternal light

  Odebrałem dzisiaj ostatnie payslip’y i przypadkowo porównałem je ze wcześniejszymi, kiedy dopiero zaczynałem pracę. Jest ogromna różnica, między kwotami na tych nowych oraz tych starszych, mianowicie na tych nowszych, kwoty są o połowę niższe… Chyba czas wywalić lenia i wziąć się do roboty, bo tak nie może być zwłaszcza, że zostały już tylko trzy tygodnie pracy. Czas więc wrócić do rzeczywistości, lekko tylko podkolorowując ją snami, marzeniami i wspomnieniami. Kasa sama się nie zarobi, a niedługo czas wracać do Polski.

  Sekret, sekret, sekret. Ostatnio natknąłem się na polską stronę poświęconą Sekretowi. Link do strony tutaj, ale raczej polecałbym zerknąć na forum, gdzie można znaleźć więcej informacji.

  Wspominałem ostatnio o “zupie”. Zapraszam.