O czym chcesz poczytać na blogach?

Seinen

...bo chwila nie istnieje - Onet.pl Blog

(skubani pobili naszych najmocniejszych zawodników!!!), Michaeli i Adrianowi. :) Jeszcze szybka sesja zdjęciowa z konsulem, kilka wywiadów, mała przekąska i po wszystkim.

Poszliśmy po raz ostatni na kawę na stare miasto :) i nie będę pokazywała palcem, kto zamówił kawę MEKSYKAŃSKĄ! :) Droga z bagażami była prawdziwą męką i nie obyło się bez marudzenia. Na dworcu jeszcze jedna niespodzianka: Andrzej Smolik przy okienku kasowym! :) tak, żałuję, że nie poszłam po autograf.. I trzeba było wracać do domu... To by było na tyle :) Uważajcie tylko na Gabriela, bo może was wypołlić... :) und ich hab nicht auf seinen Arsch geschaut! ;-P ciul lyfel HEJ!!!

 

Ze swojej strony dziękuję za mile spędzony czas na przygotowaniach i w Poznaniu :) Pozdrawiam moją Natalkę, kochaną Gabkę i Agnieszkę, Romka, Henia, Gabriela i tego fajnego synka z Gąsiorowic! ;) Czekam na wasze relacje w komentarzach! Wasza Monia*

 

*dziewczyna potrafi wymienić wszystkie 26 kantonów Szwajcarii, za to liczy na palcach... cóż, każdy ma jakieś wady :-P

kilka impresji na www.engelfoto.blog.onet.pl

(b)Engel (23:52)

Język Niemiecki

3. Nicht alle Kinder haben an dem Ausflug teilgenommen.

4. Er mochte gern wissen, was es Neues bei Julia gibt.

5. Mit dem Ferienjob war sie unzufrieden.

6. Der Zeltplatz hat direkt am Strand gelegen.

7. Hast du dich mit den Ferien entspannt?

8. Von welchen Landern waren die Leute?

17:14, dawidg.1 , Rozwiązania ćwiczeń - Kapitel 1
Link Dodaj komentarz »
Ubung 3 - str. 58
Letzten Sommer ist Tobias auf die griechischen (1) Inseln geflogen. Fur das (2) Flugticket hat er nicht viel bezahlt. Er und seine Freunde haben direkt am (3) Strand gecampt. Sie haben gut gegessen, viel geschlafen und (4) Partys gemacht. Fur die Ferien hat er 500 Euro von seinen (5) Eltern bekommen. Er glaubt, die (6) Ferien waren.

Notes7 | Luźne notatki o Japonii i nie tylko…

Mnie do łez: Poyopoyo Kansatsu Nikki (ポヨポヨ観察日記)

Info

Anime o życiu rodzinki Sato, która przygarnęła bardzo krąglutkiego kota i nazwała go Poyo.
Typ: TV
Odcinków: -
Status: Aktualnie emitowany
Emitowany: Sty 8 2011 do -
Produkcja: Studio Deen, DAX Production
Gatunek: Komedia, Okruchy życia, Seinen
Czas trwania: 3 min.
Kategoria wiekowa: G – All Ages

Już na wstępie muszę powiedzieć, iż dawno żadne anime nie dostarczyło mi takiej dawki śmiechu jak Poyopoyo. Długość odcinka nie jest może imponująca – to tylko trzy minuty, ale w tych trzech minutach, autorom udało się idealnie przedstawić obraz typowego kota. Hmm… Może nie aż tak typowego – Poyo bardziej przypomina kulę futra niż kota. Rzadko spotyka się w anime koty w takiej postaci… Oczywiście nie można zapomnieć o.

Manga Sector | AZJATYCKI KOMIKS I ANIMACJA - Onet.pl Blog

Tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Poza Japonią słowo anime służy wyłącznie do określenia japońskiej animacji.
___________________________________________
OTAKU,AKIBA-KEI - termin, którym w Japonii określa się wielkiego fana danej idolki, sportu, dziedziny sztuki, filmu, komiksu itp., który nie widzi poza nim świata. Poza Japonią używa się go do określenia każdego miłośnika mangi i anime.
___________________________________________
# bishōjo # bishōnen # ecchi # hentai * yaoi * yuri * shōtacon * lolicon # josei # mecha # moe # seinen # sentai# shōjo # shōnen # mahō shōjo # mahō shōnen # shōjo-ai # shōnen-ai - gatunki i podgatunki mangi/anime. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w kolejnych notkach.