O czym chcesz poczytać na blogach?

Sehr

Also... Hei die Klappe und fick mich einfach! ^^

Tym, że moje życie jest najnudniejsze na świecie
# tym, że ja w sumie chyba nie mam większych marzeń
To ostatnie jest trochę dziwne. No bo chciałabym zwiedzić Hiszpanię i mieszkać w Niemczech, mieć chłopaka itd. ale czy to są prawdziwe marzenia??? Sama nie wiem. Jestem nudna. I przewidywalna. To dobijające ;/
Ok, kończę. Muszę odkurzyć całą górę i schody. Eech.. Buziaki ;**
komentarze [2]

Hallo :) >> środa, 5 marca 2008 17:19:50
Also ich schreibe Deutsch, weil ich jetzt in Deutschland bin :) Ich wohne bei Annika, in Solingen. Hier ist es sehr schön, aber ich langweile mich manchmal. Zum Beispiel jetzt ;) Es geht aber. Um 19 Uhr gehen wir auf eine Party, die im Jugendzentrum stattfindet. Hoffentlich wird sie mir gefallen. Ich habe seit gestern wieder eine Infektion :/ Es ist schlimm, ich will die ganze Zeit mich kratzen :/ Pfuui! Aber das ist nicht das wichtigste.
Ich habe jetzt nur 60 €. Ich hab schon ein Playboy-Bunny-Kissen, Anhänger an dem "Sylvia" steht, Bleistift mit Sheepworld und zwei Blusen gekauft. Also.. eigentlich die Blusen hab ich von Annika's Oma bekommen. Das war so süßßß von Ihnen ;*.

milczę i szepczę...

Tradycyjnie do Rudna.

we wtorek pogoda nie zapowiadała udanego pobytu (dla niewiedzących dodam ze padało!), ale wciąż byliśmy dobrej myśli. chyba. po przyjeździe niemieckiej części wycieczkowiczow wiekszość zaczęła przeklinac (nie przebierając w środkach) na wszystko! na nich, na to ze zimno, na to że bedzie susz itp., itd. uściślając dali sobie upust.
ale co tam....
w czasie kolejnych dni było coraz lepiej, choć oczywiscie dystans do Niemców został.

a tak uogólniając to:
po kilku dniach przyzwyczailismy sie do nich. sehr...
brakuje ich. sehr...
teskno. sehr...

niby 5 dni, a jednak. genialnie.!

najbardziej pozostanie mi w pamięci piątek. (mam łzy w oczach)
chyba wszystkim.
brak słów. po prostu

na długo będę pamiętać tę wycieczkę.
(znowu łzy)


."jakieś k.... kłaczki" Ula (wiadomo)
.Max trzymaj się, nie puszczaj się

Chciałam podziękować ogólnie całej klasie za to, że to była genialna wycieczka. najlepsza!
no nie da się wyminić wszystkiego.
nie starczyłoby mi.

Blog o Tokio Hotel - bloog.pl


Prowadzący:Od kiedy zauważyłem jak młoda publiczność mnie zna, muszę przyznać, że wcale nie jestem zbyt trendy[dziewczynom drża ręce z podnieceniaXD]
Prowadzący:Macie wiele fanów płci żeńskiej...
Tom:Tak...to prawda, można tak powiedzieć...
Prowadzący:Może powinienem zacząć pokazywać gdy mówię.Zawsze się śmiejecie z mojego angielskiego.
Facet1:Teraz możemy się pośmiać również z twojego niemieckiego.
Facet2:Więc zaczynaj...
Prowadzący(mówiąc po niemiecku):Ich bin sehr froh...Wilkommen

heroldramsau.wordpress.com

Ski Weltcup, Weltcupfinale | Hinterlasse einen Kommentar

Jaaaaa, es wird neue Folgen der Serie “Die Bergretter” geben….

Laut Martin Grubers Facebook-Seite waren die Einschaltquoten der “Bergretter” so gut, dass das ZDF grünes Licht für neue Folgen der beliebten Fernsehserie gegeben hat. Wir Ramsauer freuen uns natürlich sehr, “unsere” Schauspieler bald wieder unterm Dachstein begrüßen zu dürfen

Nad brzeg rzeki Piedry wróciłam i usiadłam...

W kożuchu mojej mamy co więcej zim przechodził niż ja przeżyłam:D

mojemu komputerowi siada psychika, tzn software. Zwłaszcza podczas moich posiedzeń, o np. mi net rozłącza często i bez powodu. Postraszę go formatem bo wszystkie inne metody perswazji inwazyjne czy też nie zawiodły:D

aha, był ksiądz po kopertę (czyt. po kolędzie), wikary a nie proboszcz, co za rozczarowanie sesese a taką miałam ochotę na przedyskutowanie moich absencji niedzielnych i kryzysu wiary:D A wikariusz (po awf-ie) świeżutki, sama słodycz taki biedny i stremowany ale sehr sympatyczny. Może skoczę mu pokibicować na kazaniu w przyszłą niedzielę;)

skomentuj (8)

wpisik 2006-01-27 22:05:19

jaki bloguś.pl?? qrcze ja tylko czekam aż zdrobnią obradki sejmiku i kaczaczusie:D

to teraz streszczonko sesyjki. Ppp poniedziałkowe poszło wręcz genialnie, wtorkowa metodologia była pracą grupową podobnie jak czwartkowa społeczna (gdzie cała kilkusetkowa aula miała tą samą grupkę). Czekam na wyniczki zerówek, jak zaliczę to zostanie tylko egzaminek z.

cezar-egowielkiegowladcy blog

-Z Kubą Sochackim przeszliśmy do drugiego etapu Dziejów Oręża i Losów Zołnierza polskiego:P
Etap był wykręcony: pierwszym polskim okrętem wojennym była "Święta Agatka" a bohaterem Czarnych chmur-Marcin Błaszczak:)

-Była mega wielka dyskoteka w Staszicu:). Normlnie przychodziło na nie około 30 osób w porywach:P a teraz po 250 osobie przestano wpuszczać drzwiami:) Ale jako naród tolerancyjny otworzyliśmy okno i kratę i wpuszczaliśmy znajomych dalej:) Udana impreza:)

-Byłęm jeszcze po drodze na imprezie w Wildze u Niki. Było sehr sehr sympatycznie.

-Nowa płyta Kultu:) Miałem ja w dniu premiery, jest spooko:) Wracaja do starego stylu :)

-Były Mikołajki klasowe. Prezent miał być brązowy i na W. Dostałem Wartburga:) No i Agata wypiekła pierniczki dla wszystkich z nas w klasie :) Dzieki Agatko :*

-Sylwester! Czyli to przejście z jednego roku w inny powitałem w Lachotrzepie u Ziela:) Była to wyrąbista impreza:) Foty są dostępne u mnie. Jak ktoś implikuje to niech napisze go mnie i szlus.

-Były wybory samorządowe w Staszicu:) Wygrał mój człowiek:.