O czym chcesz poczytać na blogach?

Sehnsucht

Baku Baku to jest skład ;] - Onet.pl Blog

10 grudnia 2006
Rammstein
No yo zinoki i ziomalki jak kazdy pożądny obywatel słucham Rammsteinu to jest cool zespuł. Rammstein powstał (hyba) w 1994r. Założyli go Richard Bernstein, Oliver Riedel i Christoph Shneider zapraszając do współpracy Tilla Lindemana, który miał zająć się śpiewem, a także Christiana Lorenza i Paula Landersa.
No i jak im się wtedy udało w 1995 roku wydać debiutancką płyte "Herzeleid"  i od tamtej pory ich karieda pobiegła z górki. A pod koniec 1996, grupa rozpoczęła pracę nad drugim albumem. Zatytułowano go "Sehnsucht" ("Tęsknota")
. Płyta zdobyła status złotej, podobnie jak singiel "Engel", a następnie platynowej. W październiku 1997 r. wydano specjalną limitowaną wersję "Sehnsucht" { kurde ci to mają szczęście} - po jej rozłożeniu powstaje krzyż ze zdjęciami każdego członka grupy.
Zespół znów zajął się koncertowaniem i na kolejną płytę trzeba było poczekać do połowy 1999 r. Wówczas to wydana zostaje "Live aus Berlin" (wypasiona płyta) - płyta z zapisem koncertu. Szczególnie wartościowa jest kaseta video bądź płyta DVD, na których w pełni ukazano show, jakie towarzyszy koncertom Rammsteina. Są to koncerty niezwykle widowiskowe, pełne efektów pirotechnicznych.
Na.

Delirium Tremens?!

#64

będę iść wśród jodeł, w tamto miejsce gdzie zobaczyłam cię po raz pierwszy. Jednak wieczór rzuca szal na krainę i na drogi za krawędzią lasu.
I las stoi tak czarny i pusty.Boli mnie, och boli i ptaki już nie śpiewają. Miłość mocno wsysa się przez twoje usta, przedziera się przez żebra, pozwala opaść, niczym miękki śnieg. Najpierw będzie gorąca, potem zimna, aż w końcu sprawia ból. bitte gib mir gift. dlaczego słońce jest okrągłe? dlaczego nie mogę wyzdrowieć?
Komentarze (27), Dodaj

#63

sehnsucht ist so grausam. sehnsucht versteckt, sich wie ein insekt. im schlafe merkst du nicht, dass es dich sticht. willst du bis der tod euch scheide, treu ihr sein für alle tage? nein. gott weiss ich will kein engel sein. die wahrheit ist wie ein gewitter. es kommt zu dir du kannst es hören. es kund zu tun ist ach so bitter. es kommt zu dir um zu zerstören. und keiner hier weiß von meiner einsamkeit. wo willst du hin so ganz allein? treibst du davon? die zeit steht still und mir ist kalt.
Komentarze (25), Dodaj

#62

obiecaleś. siedzisz koło mnie.słuchamy tej piosenki. nie wiem czy zapomniałeś, czy kłamałeś. masz.

To słowo wypowiedziane... Mimo woli... Połknięte w połowie...

 2004-07-10 11:26:01 >> =|

wakacje... lus...
nuda... co tam...
pogoda? super... ulewy... zimno...
słońce? jasne... tylko czemu za chmurami siedzi...
towarzystwo? wpaniałe... siedzi... w domach... i się nudzi...
ja tego nie rozumiem...
a może nie chcę zrozumieć?
miś o bardzo małym rozumku... wykorzystany... przez psy i koty ;)pZdR:
=> Rolinka
=> Moniczka
=> Madzia (sistaZ/mamusia)
=> tHx 4 @ll :* <=
to tylko błędnę filozofie... skomentuj (5)
2004-07-14 20:52:21 >> Sehnsucht...

Pozwól mi płynąć na twej łzie
Przez brodę do Afryki
Znowu do łona lwicy
Gdzie niegdyś był mój dom
Między twoimi długimi nogami
Szukam śniegu sprzed roku
Ale śniegu już tam nie ma

Pozwól mi płynąć na twej łzie
Ponad chmurami bez szczęścia
Wielki ptak wsuwa głowę
Łagodnie znowu do swojej kryjówki
Między twymi długimi nogami
Szuka piasku z przed roku
Ale piasku już tam nie ma

Skrywa się tęsknota
Jak insekt
We śnie nie zauważasz
Że cię przeszywa
Nigdzie nie będę szczęśliwy
Palec zsuwa się na Meksyk
Ale.

.............Miłość żąda ofiary..........................

Ulan w MinKultury
...no moze nie ulan, ale na pewno pracownik odpowiedzialny i kompetentny. Dzis (po 3 dniach) dostalam maila od pana Mariusza K. z dzialu prawno-legislacyjnego MinKultury, ktory...przyslal mi angielska wersje polskiej ustawy!! Czyli chcialo mu sie sprawdzic, czy ona istnieje, zdobyc ja i jeszcze mi wyslac...slow mi brak z wrazenia...

Jesli MinKultury ma ksiazke skarg i wnioskow, to ja chetnie sie wpisze z wnioskiem o nagrodzenie Pana Mariusza za tak niecodzienna zyczliwosc wobec petentow...

skomentuj (2)

22:40:37 2005-09-08

Sehnsucht
Tesknie za tym miejscem:


skomentuj (0)

15:28:26 2005-09-11

Raport z pola walki
Zostalo mi 29 dni i jakies 17 stron do napisania. Najlepiej pisze mi sie miedzy pierwsza w nocy a piata nad ranem i to koniecznie przy jakims filmie DVD. Odkrylam bowiem, ze nudzi mi sie, gdy mam przed soba tylko monitor komputera, natomiast gdy gdzies w tle rozgrywa sie jakas akcja, dobrze to na mnie dziala, nawet jesli pisze przez to nieco wolniej (no bo jednym okiem zezuje na telewizor). Smieszne to, z jednej strony praca w nocy dlatego.

lost-inside-myself - Onet.pl Blog

Niemal identyczny. tylko nie my. ci sami, ale inni. starsi, ale głupsi. udając, że nie mamy wspomnień, brniemy w zupełnie inne życie. jakby nie wtedy, a teraz było nam dobrze(może niektórym jest).

i tylko ja zostaję, choć nie chcę, z wzrokiem utkwionym na delikatnie przybierającej cieplejszych barw linii horyzontu. z duszą gdzieś obok i tęsknotą przywodzoną przez chłodny, jakby zeszłoroczny, wiatr. pragnąca nowych wspomnień.

poszukująca sensu (19:43)
4 ślady stóp

12 marca 2005
close yet far
"to, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, ale pozostawanie pod wodą." dlatego za każdym razem, kiedy spadniesz - zbieraj wszystkie siły, żeby się stamtąd wydostać. podnoś się całą swoją siłą woli. bo każda chwila jest szansą, aby wszytsko zmienić. uwierz w to i nie przestawaj nigdy. nie trać też wiary w to, że ktoś pokłada ją w tobie. jestem tu i wierzę w ciebie. ich bin die sehnsucht in dir. nie przestaję dodawać otuchy innym, bo oni tego potrzebują. poza tym -.