O czym chcesz poczytać na blogach?

Sega

Blog EggmanRobotnik

Oraz szybkimi robotami.... lub wymyślanie jakiegoś innego podstępnego podstępu.Dobrym przykładem nikczemnego knucia Dr.Eggman było przekonanie jeżozwierza Knucklesa,że to Sonic odpowiada za wypadek ze Szmaragdami Chaosu i przeniesienie ich wszystkich do naszego świata.To oczywiście doprowadza do starcia Sonic vs. Knuckles,na szczęście wszystko zostaje wyjaśnione.Jedno jest pewne- Doktorowi Eggmanowi nigdy nie można ufać!WHAT'S UP, DOC ?

-Jak pan tak może, panie Doktorze?
-A co to za pytanie?Chcę,to mogę.To chyba oczywiste nawet dla zaskorupiałych skorupiaków z dna bezdennego oceanu,że taki geniusz jak ja zasługuję na władzę nad światem. dzięki potędze Szmaragdów Chaosu stworzę imperium Eggmana,a wtedy ten niebieski pajac będzie mógł się schować.
-Chyba pan robi sobie jaja.
-Bardzo śmieszne.

Komentarzy: 1 GRY Sonic'a SEGA-(SONIC TEAM) 2007-01-28

80PIH’s blog

POPu miał również swój występ w serii Punch-Out!! – grze bokserskiej stworzonej przez Nintendo, oryginalnie przygotowanej na maszyny arcade (Punch-Out!! oraz sequel Super Punch-Out!!) jednak skonwertowanej również na konsole NES(Punch-Out!!), SNES (Super Punch-Out!!) a nawet Nintendo Wii (Vistual Console – wersja NESowa zatytuawana po prostu Punch-Out!!).

Michael Jackson pojawił się również jako bonusowa postać w Ready 2 Rumble Boxing: Round 2. Gra została wydana na kosnole Sega Dreamcast, Nintendo 64, PlayStation, PlayStation 2 oraz Game Boy Advance. Perwsza wersja ukazała się 23 października 2000 roku na konsolę Sega Dreamcast i zaskarbiła sobie masę fanów w tym i autora tego tekstu.

Myślę, że wszyscy posiadacze Segi Dreamcast pamiętają występ Jackson’a w Space Channel 5 (rok 2000 – Sega Dreamcast, PlayStation 2) oraz Space Channel 5: Part 2 (rok 2002 – Sega Dreamcast, PlayStation 2) – grze taneczno-muzycznej wydanej przez Segę. W.

Segritta w paryrzu

Zmuszając masy ludzi, do noszenia "woli bożej".

Przeważnie to, co jest w danym momencie modne ma się nijak do tego, na co ja zwracam uwagę w ciuchach - czyli do tego, czy się w tym ciuchu DOBRZE WYGLĄDA.

Żadna kobieta nie wygląda dobrze w butach z czubami.
Żadna kobieta nie wygląda dobrze w spódnicy zawiniętej do środka a la bombka.
Żadna kobieta nie wygląda dobrze w bufiastych spodniach ze ściągaczami na wysokości kolan.
No.

Jest takie mądre powiedzenie "de gustibus non disputandum est" i oznacza, że "o gustach się nie dyskutuje". Szczerze mówiąc, zawsze miałam to w dupie, bo uważam, że o wszystkim można, a nawet trzeba rozmawiać. Dlatego bardzo podobają mi się Wasze spory w komentarzach pod zdjęciami z Paryża. :) A teraz kolejna porcja fotek na pożarcie.


 

22:08, segritta
Link Komentarze (16) »

PSP ZONE - Onet.pl Blog

Się do tego żeby przejść planszę wykorzystując jak najmniejszą liczbę zbędnych ruchów. Jakieś opóźnienie - ciach! - ocena końcowa 97/100. Rozumiemy. Mnie takie coś przyciąga, przechodze sobie plansze a tu taka chańba :) . No to męcze skubaną - i wtedy wiem że jestem prawdziwym graczem. WOOOW! Nie no, coś w tym jest...

 

Poruszanie przypomina mi troche (bardzo) pierwszą część Prince of Percia (byłem na tyle młody że nigdy nie mogłem jej ukończyć) tylko z lepszą animacją postaci.

 

A tak na marginesie: mam już SEGA Mega Drive Collection! (to pudełko!, ta płytka!) i cała noc przede mną (jak tylko uporam się z (coraz bardziej) przeklętym demkiem Exit 2). MOC GIER ŻYJE (puki prądu/baterii starcza (ale to już, w tym pierwszym (prądu) przypadku bardzo apokaliptyczna wizja, a o Fallout może innym razem). WOOUGH!

Creep Man (19:59)
Skomentuj mnie