O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sędzia

..::: 2Pac :::...

Strzela, ale widać, że woli operaować prawą
46 min. - Za Celebana wchodzi kolejny Brazylijczyk - Leandro

Po pierwszej połowie:
Pogoń gra beznadziejnie. Dodatkowo brazylijczyką puszczają nerwy. Najpierw bez piłki piłkarza Wisły zaatakował daniel Cruz, a pod koniec połowy w lezacego na murawie gracza z Płocka piłką kopnął Anderson.
Piłkarze reprezentujący brawy Pogoni Szczecina chyba nabrali nawyków z wioski, gdzie na codzień przebywają. Szkoda, że tak słaby mecz musza oglądć kibice ze Szczecina, którzy w liczbie około 300 w 23 minucie pojawili się na stadionie im. K. Górskiego.

45 min. - Sędzia dolicza 60 sekund
43 min. - Strata piłki przez Lilo. Sobczak atakuje, okiwał Julcimara, ale ten w ostatniej chwili wybija na rzut rożny. Piłkę wrzuca Geworian. Ale bardzo niedokładnie
41 min. - Rzut wolny na środku boiska. Elton falował Gedeona
41 min. - Znowu proboje Wisła, na szczęście podanie blokuje Ze Roberto
40 min. - Pogoń broni wyniku, czyżby zawodnicy bali się pogromu w tym meczu ?
39 min. - Pędzi prawą stroną Sedlacek, dośrodkowanie, ale Julcimar jest na posterunku
36 min. - Pogoń nie ma pomysłu jak zaatakować Wisłę. Zresztą nie ma nawet okazji wyprowadzićjakiejś groźnej akcji, gdyż.

Wyjście z mroku

W tysiące, bo jest ich coraz więcej.

Oczywiście nikt (chodzi o opinię publiczną) jeszcze nie wie, czy ten kibol podpalił te samochody, czy nie podpalił, wiadomo jednak, że podpalił wcześniej i to już samo w sobie powinno usunąć z głowy sędziego wszelkie dylematy. Bo wcześniej podpalił, więc i tak teraz powinien siedzieć. Musi zostać skazany w przyszłości (przyznał się), więc jeśli jest niewinny, odliczy mu się odsiadkę tymczasową od przyszłego wyroku. Tym bardziej, że dziennikarze dotarli do kilku podobnych przypadków, w których sędziowie nie mieli najmniejszych wątpliwości – podejrzani siedzą (nie recydywiści w dodatku). Co ja mam myśleć, kiedy w jednym przypadku podejrzany gwałciciel poszedł siedzieć, a w innym przypadku odpowiada z wolnej stopy? „Ten to ma szczęście”, czy „Tamten to ma pecha”?

Dlaczego ja jestem przekonany, że nie bez znaczenia dla takiej a nie innej decyzji pani sędzi jest fakt, iż ojcem podejrzanego jest znany adwokat? I dlaczego w związku z tym niezawisłość i bezstronność sędziego w obecnym kształcie uważam za marzenie ściętej głowy? A nieusuwalność, za bezkarność niemal absolutną?

Póki co, sędzia może wszystko i wara Wam (czyli nam) od tego, jakie orzeczenia wydaje!

KAKA DEMONA

Nie oddawaliśmy inicjatywy przeciwnikom i podwyższyliśmy wynik (2:0 Łukasz Bełus), po podaniu Michała Mirka (dwa Michały podawały :) ). Po niewykorzystanej sytuacji naszego zespołu Pracownia przeprowadziła kontrę i udało im się strzelić bramkę kontaktową. Z takim wynikiem zeszliśmy do szatni(2:1). To był zimny prysznic dla naszego zespołu, było kilka nerwowych momentów, jednak udało nam się zwiększyć prowadzenie na 3:1 (Dariusz Wilgos), po podaniu od Bartka Bieli. Takim wynikiem zakończyło się trzecie ligowe spotkanie. 

Widoczna była nieobecność zawodnika z nr. 4, Mariusza Przybyszka, który zjadł tyle jajek na święta, że sędzia nie dopuścił go do gry z powodu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu. Natomiast Mariusz Kazimierski, otrzymał karę w postaci 10 pompek i 2 fifraków na bocznym boisku, za 10 minutowe spóźnienie na mecz.

Sporo niewykorzystanych sytuacji zmusza nas do popracowania nad skutecznością zespołu. Najbliższa okazja nadarzy się we wtorek 21.04 kiedy to zagramy sparing z drużyna Astech o godz. 20:40.

23:04, kaka.demona , Newsy
Link Komentarze (3) »
środa, 08.

Sędzia Anna Maria Wesołowska - Onet.pl Blog

Karnym może występować zarówno jako obrońca, jak i stanąć po stronie oskarżenia. Wtedy jest pełnomocnikiem oskarżyciela posiłkowego, czyli pokrzywdzonego przez przestępcę. Odgrywając swoją rolę w programie, staram się występować właśnie jako obrońca interesów pokrzywdzonego.

Co to za program?

Toinscenizacja rozprawy sądowej. Występują prawdziwi prawnicy: ja gram prokuratora, obrońcą jest pani mec. Magdalena Wilk z Warszawy, a sądem łódzka sędzia Anna Maria Wesołowska. Nad scenariuszem pracują również prawnicy. Są procesy o gwałt, zabójstwa, przemoc w rodzinie, a jeden z odcinków dotyczył sprawy korupcyjnej. Na koniec każdego odcinka sami musimy napisać mowę oskarżycielską i obrończą, a sędzia wydaje wyrok. Czasami w trakcie nagrania odchodzimy od przygotowanego scenariusza. Kiedy świadek popełni jakiś błąd, obrońca albo oskarżyciel natychmiast to podchwytuje i zaczynamy spór jak na prawdziwej sali sądowej. Od końca stycznia nagraliśmy już ponad 20 odcinków. Emitowane są codziennie po południu.

Sędzia anna maria wesołowska

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Realizumu, pośród licznych aktorów i statystów, pojawia się tam prawdziwy prokurator, prawdziwa pani obrona i prawdziwa pani sędzia. I to nie byle kto, tylko Anna Maria Wesołowska, kobieta która wsadziła za kratki "Gang Ośmiornicy".

semp 2006-01-19 00:28:16
skomentuj (13)

Sędzia Anna Maria Wesołowska - Onet.pl Blog

Bogu ducha winnego człowieka.Co za wdzięczność.
SAMW:Proszę się uspokoić,pani mecens.Pana prokuratora,proszę o nieodgryzanie się.
DŁ:Sama jakiego pani Sędzia języka uzywa......
SAMW:Zostajesz ukarany karą porządkową w wysokości 200zł.
EG:WOW!Ja dostałem niższą.
SAMW:Jeszcze mogę ci.

Wstępu, dołączamy pierwszą część scenariusza oraz pozdrowienia.

 

Występują:
SAMW-Sędzia Anna Maria Wesołowska
AŁ-Artur Łata,prokurator
MW-Magdalena Wilk,obrońca
PU-Paweł Ułański,oskarżony
ES-Ewa Suchacka,przyjaciółka ofiary
DK-Daniel.

opowiadanie o skokach narciarskich- Asia99966 - Onet.pl Blog

Czy dwie ! Niech pan się nie martwi! Wiki jest mądrąosobą wiec jak cos to sobie poradzi, a teraz przepraszam, ale spieszę sie boleci właśnie sędzia Anna Maria Wesołowska ! – Odpowiedziała i weszła poschodach na górę.  Oczywiście to z sędziąAnna Marią nie było prawdą, bo ona tego nie oglądała, ale.

"Ja jestem całkiem normalny" - Opowiadanie o Cinema Bizarre :) - Onet.pl Blog

Dźwięki jakby się dusił xD Oczywiście Piękny zaczął mi "kibicować" że to tak nazwę ^ ^
 - Puść go czubie.. - Cisza na sali xD Wkracza sędzia Anna Maria Wesołowska xD Znaczy się Lumi ^ ^ Chwiiilaa.. Ma racje.. Czy ja od kilku sekund trzymam Kristiana za gardło, a on zaczyna się robić fioletowy powoli? ^ ^ Lubię.