O czym chcesz poczytać na blogach?

Sedes

Nasza Amelia - Onet.pl Blog

Nie nadaję... Imprezy przełożyliśmy na weekend. Na sobotę zaprosiliśmy głównie znajomych, a w niedzielę rodzinę. Było świetnie. Naśmialiśmy się, powspominaliśmy :) Ameleczkę w sobotę po południu odwieźliśmy do moich rodziców i w zasadzie już wtedy zaczął się dla niej Dzień Dziecka, bo przecież nocować u babci i dziadka fajnie jest. Na drugi dzień były wszystkie dzieciaki, tak więc zabawa była przednia, a z racji pięknej pogody cały dzień na podwórku spędziły. Tydzień temu podjęłam decyzję, że już czas Amelkę od pieluch odzwyczaić. Jakiś czas temu kupiliśmy deskę na sedes i majtusie, ale czekałam, aż lepiej się poczuję no i cieplejsze dni przyjdą. Poza tym Amelka dokładnie wiedziała kiedy siusia, albo kupę robi, bo wtedy pampersa ściągała i przynosiła suchego, mówiąc "mama suchą"; raz nawet kiedy piluchę zdjęła i nasikała na podłogę, skrzyczeliśmy ją i kazaliśmy żeby sama sobie pieluchę ubrała; rozeszliśmy sie w inne strony, a ona z pieluchą kombinowała; po chwili przychodzi do mnie i prosi "pomóś, nie umiem" - rozbawiła nas tym strasznie. Na szczęście deskę zaakceptowała od razu. Zaczęłam wkładac jej majteczki, ale początkowo kilka.

zbunti.blog.pl

Dalej ruszaj tam
tam gdzie chciala bys byc
tam gdzie chcialbym byc ja...
a moze jusz tam byłem..
ja byłam tam przez chwile
co krok jedna mile
przekraczalismy
i zostalismy tam
zostalismy tam
teraz znam ten stan ...
zostajemy tam"

zbunti 2004-05-03 15:08:31 skomentuj (6)
bo to taki gadzet jezd cz II
zeby nie bylo mowilam mowilam
spoko smokom ja siedzem w tym gleboko:P
to macie i sobiem pooogladajce
mase zdjatek
bo az dwie galeryjki:)
z tejze najlepszej Sedesowej osiemnastki:)


link tutaj byc:)

baga sedesowa osiemnastka:)))))) [ yeahhhhh]

"Hey młody ja wiem, że w życiu sa przeszkody lecz omijaj je nie bój się, potraktuj z lotu ptaka i wyrażaj ducha wyraźniej. Wyrazaj ducha swego wyraźniej, prosze, tak jak najprościej przede wszystkim radośnie"zbunti 2004-05-08 17:11:41 skomentuj (3)
[...]
"Żegnaj Gienia świat się zmienia!"
Bum tarara bum bum
Oi zmienia zmienia....
Kcialam.

Rozmowa kontrolowana

Wychodźstwo on Nos dla tabakiery

Polecanki

White and red ghosts Fora ze dwora Kup pan paszport wychodźstwo blog emigracyjny matrioszka kurica Spod lady

Stary Wiarus: Ostatnie komentarze na blogu

  • Ministerstwo Nieprawdy czwartek, 12 Kwiecień, 2012 Mabel
  • @Tuskofil czwartek, 12 Kwiecień, 2012 wawa
  • niewiadomo o co chodzi, a zetem... czwartek, 12 Kwiecień, 2012 Tuskofil

Chmura kategorii

Bez kategorii blogowanie Krupiński linkujmy radio salon24 sedes tygodnia siedemnasta republika wtyczki parapolonijne

strawberry parody - Onet.pl Blog

Dziurę w ścianie i wszyscy wybiegli na zewnątrz. Sergiusz krzyknął " Nareszcie wolny" i uciekł do senatorium nad morze... Gdzie znajdował sie wieczorek, który leżał na plaży. ,, No cóż. Czas wracać do tej przeklętej nory.'' rzekł i poszedł w stronę miejsca, gdzie znajdowała sie cała paczka chorych na łeb porzeczek, czyli króko mówiąc Kamila, Zbychu itd. Ewert i Bartosiński przewrócili się, po czym obaj wyglądali jak murzyni. ,, Czy to nie Barak Obama??'' spytał Zbychu, na co Kwit odpowiedziała ,, To jest.... o nie!! to jest bartosz!!'' i uciekła. Mariusz i Michał wygrzebali się z sedesu o podreptali tam, gdzie być powinni. Po drodze spotkali jeszcze wieczorka, biernackiego i... i.... no i nikogo więcej. Piotruś bawił się słomką, na co biernacki sie wkurzył i powiedział ,, Bawisz się tą słomką, jakbyś walił konia. '' . Wieczorek przeszył go groźnym wzrokiem, ale biernacki miał to gdzieś. Kamila wpadła w sidła Mariusza, po czym spytałą ,, Gdzie byłeś Romeo1? '' a on ,, W sedesie. '' a ona ,, Zkim?!''' a on ,, Z romeo 2, czyli miluśkim. '' . , ,Mam pomysła'' rzekł Michał. ,, Zróbmy wszyscy razem seks zbiorowy. ''. ,, Jebło cie? Ja chce jjeszcze troche być.