O czym chcesz poczytać na blogach?

Secret service

taka- blog

Się w centrum zainteresowania. Są duszą towarzystwa, potrafią rozbawić każdego. To wokół nich skupia się życie towarzyskie."

'I byłem królem. Lecz sen przepadł rankiem.'

taka 2004-02-04
skomentuj (3)


secret service

'Internetowi oszuści zaatakowali - Niektórzy klienci polskiej filii Citibanku zostali skierowani na fałszywą stronę www, gdzie podawali hasła dostępu do kont oraz numery kart kredytowych. Złodzieje wykorzystali też błąd przeglądarki.Różaną konfiturą. Z płatkami lukru kuszącymi do oblizania palców lub śnieżnym cukrem pudrem. Do tego aromatyczna, gorąca Lavazza. Z mleczkiem czy bez?
Voila - proszę się częstować :)

taka 2004-02-19
skomentuj (2)
top secret

Jest przystojny. Ma ciepłe ręce i zniewalający uśmiech. Kiedy nachyla nade mną swoją twarz, czuję jak ładnie pachnie. Delikatny. Często pyta, czy mi nie zadaje bólu. Kiedy się z nim umawiam, drżę przed każdym spotkaniem.

Nie.

yasioooo blog

Pulsu, stwierdzali zgon.
Anna K. z Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata wiezienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.
W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnie fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, ze są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów fałszywe "zielone" wykonane zostały staranniej niż … autentyczne banknoty.

Jestem dumnu z tego że jestem polakiem :)(serio, serio:))
yasioooo

Blog bleich160

Zgon.
16. Anna K. z Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata wiezienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.
17. W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnie fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, ze są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów fałszywe "zielone" wykonane zostały staranniej niż … autentyczne banknoty.

- tree - szmigielek blog

Zgon.

12. Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata więzienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.

13. W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnię fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, że są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów, fałszywe dolary zostały wykonane staranniej niż autentyczne banknoty.

skomentuj (2)

So much to live for, so much to die for... Arric's blog

7-8 godzin dziennie bo sie niewyrobimy z materialem jesli chce miec lipiec wolny (a dzieciaki do budy beda zasuwac heheh:P). Wogle pierwszy raz mi Petey cos milego powiedzial - bo gadalismy akurat o ksiazkach i mu mowie ze czytam kryminal o gosciu ktory pracuje w brytyjskim Secret Service a Petey powiedzial ze ja bym sie tam przydal ze swoim IQ. LOL:P
Ok to ja lece a jak to czyta Wiktoria to ma w zeby ze sie nieodzywa a ja tu usycham;D Nie no zartuje ale moglabys sie przejsc do kawiarenki i wyslac chociaz maila ze zyjesz i jest ok:P Pozdrowiki.

Gamoń

Radzieckimi towarzyszami od kieliszka przestawili snopki i przesunęli granicę o kilkaset metrów w kierunku zachodnim.

-W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnię fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, że są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów fałszywe zielone wykonane zostały staranniej niż autentyczne banknoty

Armia Boga kontra Imperium Zła * God's Army vs Evil Empire

Po wyjściu ze szpitala swojemu przyjacielowi kard. Terence J. Cooke’owi z Nowego Jorku. Reagan zawdzięczał życie swojemu sekretarzowi prasowemu Jimmowi Brady’emu, który osłaniając prezydenta, został poważnie ranny w głowę, a także przytomności agenta Secret Service, który zdecydował się zawieźć Reagana do uniwersyteckiego szpitala w Waszyngtonie. Jak się okazało, gdyby prezydent trafił do szpitala później, zakończyłoby się to dla niego tragicznie.

(…)

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE..