O czym chcesz poczytać na blogach?

Secret life

TheMakowiec

Ze swojej pamięci. Sam nie wiem. Rzadko w moim życiu zdarzają się momenty gdy nie jestem pewien tego czego chcę lub potrzebuję.
A teraz jestem w kropce. I co robić? Walczyć? Poddać się? Zacząć inną walkę? Czy w ogóle walczyć fair? Temat do głębszej analizy. Szkoda że nie mam nawet z kim o tym porozmawiać. Parafrazując tytuł notki blogowej bratniej duszy- "His secret life. His, and his own… No one’s else."
I wonder for how long he will heep his secrets. I think that it won’t take long until he finds his own way…
I hope so, anyway.

Problemy i błachostki odstawiam na bok, szkoda moich nerwów i czasu by się z nimi użerać. Czas wszystko sam rozwiąże i zamaże, o niektórych sprawach lepiej nie przypominać, by same odeszły w niepamięć. Chill.
Tymczasem winamp ostatnio męczy mnie dwoma wykonawcami: Sonic Mayhemem, którego zapewne niewielu kojarzy, oraz jedną konkretną piosenką Bon Jovi- It’s my life. Taka fajna, życiowa nutencja, motywuje, i jeszcze pogłębia mój obecny stan, który chciałbym, by trzymał się jak najdłużej.
Swoją drogą, mocarne pierdolnięcie jest przewidywane na piątek lub sobotę. Jak wypali, to będzie jeszcze mocniejsze pierdolnięcie niż 6 kwietnia gdy mój telefon uległ immolacji a pierdolnięcie trwało od 17 do 12 po południu dnia.

Lepiej umrzeć na stojąco, niż żyć na kolanach...

Kiepsky, niż obejrzeć TVP KULTURA, (kanał tv z resztą i tak wybitnie niewybitny:):|. Zaprawdę powiadam WAM udziela mi się nastrój typu Fin de Sicle' coś tak mi zajechało z deka Tetmayerem Kazimierzem Jego Mać tu Przerwał, lecz róg trzymał:) Takie poczucie beznadziejności... (a w powietrzu ciągnie się ciężki zapach spalonego tytoniu, pomieszany z grobowym głosem Cohena (In My Secret Life). No tak, prawie cała notka wypchana POLACKIM narzekaniem na wszystko co się da... A DO ROBOTY TO KTO się DWA JEGO MAĆ weźmie? Nie ma chętnych? To świetnie bo i tak chyba wszyscy zginiemy... Po klasyfikacji;/;/;/
Przed całkowtym zdychaniem ratuje mnie jesio only "prespektywa" obozu konnego. Tam się pomuartwiam, ale 'bedzie' przynajmniej przyjemnie... Jak Bóg da...
.

Miłość daje, ale niczego nie żąda... - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Daria(treść i ilustracje);
 

el sitio de laseniorita

Sie drapiezca, ktory tak naprawde nie lubi, kiedy sie Nim miata i nie szanuje. Powiedz, ze chcesz prawdziwej milosci, dziewczyny, ktora bedzie tylko Twoja. Niewinny baranek, sliczne, czerwone, rajskie jabluszko, kusi, by skosztowac. Ugryz i nie pytaj co dalej! 

Ale ja wiem jak to jest.

skomentuj (4)

the secret life of daydreams 2009-01-08 10:26:55

Dzis, nie wiadomo czemu, myslalam o Nim. Teraz kiedy nie utrzymujemy zadnego kontaktu i mijamy sie w szkole mowiac sobie zwykle ¨hej¨ i idac dalej, nie moge uwierzyc, ze dwoje ludzi, ktorzy byli sobie tak bliscy, znali sie na wylot, skladali wszystkie swoje tajemnice i sekrety na cialach drugiej osoby, teraz sa sobie tak.

HG & SS - Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu. - Onet.pl Blog


Severus and Hermione
In my secret life....

Statystyka
30349
122

anielu.blog

Odsiadł od nas... Chyba już nie będziemy ich kluczowymi klientami... :) Mam tyle myśli i wspomnień, że nie umiem ich posegregować i opisać w jakiejś logicznej całości.. Kończę i lecę do pracki mojej.. papap

skomentuj (2)

i jeszcze coś 2002-06-18 18:59:02

mi się przypomniało, piosenka "in my secret life" nad ranem... i jeziorko... totalny luz, tylko ja i muzyka i księżyc.. Ależ ja jestem romantczna (myślałam, że wyrosłam z tego)
i interpretacja piosenek na dyskotece:) To był niezły ubaw- reszta towarzystwa myślała, że nam odbiło.. Fajnie widzieć takie miny baaaardzo zadziwione.. Dzisiaj przez telefon rozmawiałam z jedną z tych "zdziwionych" i po zadaniu przeze mnie.