O czym chcesz poczytać na blogach?

Second life

Second Life dla poczatkujacych

(tzw. Third-Party Viewers jak Phoenix, Snow Globe, Imprudence) nadal można spotkać się ze starą klasyfikacja regionów. Niemniej jednak, zasady zachowania oraz dozwolonych rodzajów treści obowiązują w tym samym stopniu jak w przypadku nowej klasyfikacji i są przez Linden Lab egzekwowane na tych samych warunkach.

Kilka ważnych linków odnośnie tematu:
- strona główna Second Life – http://secondlife.com/
- regulamin Second Life (TOS) – http://secondlife.com/corporate/tos.php
- Third-Party Viewers – http://secondlife.com/corporate/tpv.php
- oficjalna lista przeglądarek Second Life dozwolonych przez Linden Lab – http://wiki.secondlife.com/wiki/Third_Party_Viewer_Directory#Viewer_List

Wielowymiarowość życia... - Onet.pl Blog

Opalona brunetka wyruszam na poznanie tego „świata”. Rzeczywiście,początkowo jestem zafascynowana ilością miejsc z całej kuli ziemskiej, które mogę odwiedzić… raz jestem w Nowym Jorku, później szukam społeczności polskiej.W końcu trafiam na Titanica, na którym podziwiam rozłożyste suknie i garnitury obecnych tam ludzi. Poznając coraz to nowe możliwości Second life, tańczę w rytm piosenki „Something stupid”, śpiewanej przez mężczyznę o uroczym głosie,stojącego obok fortepianu na scenie (trzeba przyznać, że grafika SL powala na kolana

Miej serce i patrz w serce

Barier które osaczyły mnie. Zatem przeplatanie moich notek będzie niczym etiuda, która może uczyni trochę dobra w moim życiu.

22:10, reniaendk
Link Dodaj komentarz »
Second Life
Na głównej stronie portalu można przeczytać interesujacy artykuł o Second Life. Uważam, że wielu ludzi ma swój Second Life, nie tylko na łamach internetu. Dopasowujemy sobie nasze drugie życie do niespełnionych marzeń i potrzeb w realnym życiu. Żyjac we własnym, hermetycznie zamkniętym świecie tylko na zewnątrz dostosowujemy się do stawianych nam wymagań, spełniając lepiej badż gorzej, oczekiwania najbliższych. Umyka nam z życia świat.

Your love is enough. Enough for forever! - Onet.pl Blog

 

Wydawało się, że cztery części Sagi "Zmierzch" zakończą przebojową serię o wampirach. Sukces filmów i książek rodzi jednak potrzebę kontynuacji popularnej serii. W czerwcu Stephenie Meyer wyda opowiadanie zatytułowane "The Short Second Life of Bree Tanner", która będzie wykorzystywało i rozwijało wątki znane fanom Sagi.

To pierwsza nowa książka Stephenie Meyer od dwóch lat. Wiele od tego czasu się zmieniło. Książki zyskały status bestsellerowych, filmy na ich podstawie sprzedają się jak świeże bułeczki. Jednym słowem sukces.