O czym chcesz poczytać na blogach?

Sebastian vettel

Miłość nie jest uczuciem chwili - jest świadomą decyzją o sposobie życia. — Marion Stroud - Onet.pl Blog

Wypadku wyleciałaby z hukiem z jedynej portugalskiej telewizji transmitującej wyścigi Formuły 1. Kiepskiej telewizji, nawiasem mówiąc.

Jeśli chodzi o mniej korzystne zdarzenia, zostałaby pozwana do sądu przez Sebastiana Vettela. Powód? Znieważenie publiczne. Gdyby nie to, że nie uśmiechało jej się wykłócanie przez kilka następnych lat o przegraną od początku sprawę (w końcu co znaczy głos skromnej prezenterki telewizyjnej przy milionach dwukrotnego mistrza świata?), jej niewyparzony język z.

Bolid Blox

Red Bull - mistrzowie wirtuala
Red Bull to solidny średniak stawki F1, ale w komputerowej animacji 3D... Zdecydowany mistrz. Oto świetny klip pokazujący zmiany w bolidach na sezon 2009. Enjoy.


Sebastian Vettel explains 2009 F1 rule changes from Automotive Tv on Vimeo.

Przypomnijmy równie świetny klip Red Bulla przed pierwszym nocnym Grand Prix w historii - GP Singapuru:

 
Pozostaje mieć nadzieję, że pokażą się w nadchodzącym sezonie na kilku podiach. W 2008 roku udało im to się dwa razy - David Coultard był 3 w Kanadzie, a Sebastian Vettel wygrał GP Włocha na torze Monza. Oby w tym roku było lepiej, ale będzie cieżko.
22:02, rdkg
Link Dodaj komentarz »

90 minuta

Zadania, starając się aby chociaż ta niedziela była weselsza. Robert jechał dobrze, pewnie i skutecznie. W przeciwieństwie do naszych piłkarzy wykazał maksymalną ambicję, za co niestety zapłacił wysoką cenę na 3 okrążenia przed końcem wyścigu. Wyprzedzany przez polskiego kierowcę Sebastianem Vettel nie zachował zimnej krwi i uderzył w bolid BMV. Efekt: ani Polak, ani Niemiec nie ukończyli wyścigu. Obydwu kierowcom podium przeszło koło nosa. 

 -
Vettel kajał się i.

pobieranko | Just another WordPress.com site

May 7, 2011 by pobieranko

Treningi przed GP Turcji były wyjątkowo emocjonujące. Kierowcy popełniali sporo błędów, a największą wpadkę zaliczył Sebastian Vettel. Bolidy Red Bulla wygrały dotąd 5 z 6 piątkowych sesji. Wczoraj pierwszy raz były dalej.

Deszcz to jedna z ostatnich rzeczy, jakiej można się spodziewać w GP Turcji. Nawet w Malezji, gdzie tropikalne burze to codzienność, i w Szanghaju, gdzie często pada, wszystkie sesje były suche. Paradoksalnie to w zazwyczaj upalnej Turcji, na pierwszym treningu było mokro. Zawodnicy popełniali błędy i kręcili piruety.

Najbardziej spektakularną przygodę miał gwiazdor Red Bulla. Pół godziny przed końcem treningu Vettel za mocno najechał na tarkę na wyjściu z bardzo szybkiego łuku numer 8 i w mgnieniu oka z kierowcy stał się pasażerem. Jego bolid obrócił się kilka razy i z dużą siłą uderzył w barierę.

f1 mania 2009 download,rfactor f1 2009 pobierz,rfactor 2010 mody

CHRUPEK i IGOREK - Pamiętnik - bloog.pl

 Wspólna zabawa.

 

 

Na drugim blogu wrzucę przy okazji filmik, jak chłopcy szaleją samochodami... ale i tak nie oddaje on tego huku, który panuje w mieszkaniu. Dodam, że Igor to Sebastian, Sebastian Vettel, kierowca Formuły1 . Tak zwraca się do niego Hubi, hihihi. Może sąsiadka rzeczywiście ogłuchła  

 


komentarze (10) | Napisz do nas

Igula chodzi!

Opowiadanie o F1, Robert Kubica - Onet.pl Blog

Wiesz, że to nie ma sensu, a poza tym za tydzień wychodzę za mąż za faceta, którego kocham- w tym momencie nie powiedziałam ani słowa prawdy i trochę żałowałam, że tak naskoczyłam na niego.
-Za mąż?- nie dowierzał
-Tak za mąż i to za osobę, którą dobrze znasz.Sebastian Vettel, kojarzysz?- powiedziałam z kpiną
- Kojarzę- odpowiedział i posmutniał, ale...- chciał coś powiedzieć, ale przerwałam mu
-Myślę, że wszystko między nami skończone, nie mamy o czym rozmawiać.... Ty masz swoje życie z Edytą, ja swoje- mówiłam tak, chociaż tego nie.***
Tej nocy nie mogłam zasnąć, jutro mój ślub z facetem którego nie darzę żadnym uczuciem, nie mogłam już się z tego wycofać. Byłoby to nie fer w stosunku do Sebastiana.
-Dziecko obudź się!- usłyszałam krzyk mamy
Otworzyłam oczy. Chmury. Ale nie pada. OK. Która godzina? 7:30.  Na 8:30 do fryzjerki. To mam jeszcze 15 minut snu. To dziś? Ano dziś. Eeeee tam, to w końcu żadna filozofia – wziąć ślub….