O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sebastian

Z nimi poznasz prawdę - Onet.pl Blog

Dożywocie!
Aśka: wypuść ją, może sąd złagodzi ci karę.
Mazur: prędzej ją zabiję niż wypuszczę.
Aśka: człowieku, ja cię proszę. Wypuść ją.
Mazur wypuścił kuratorkę. Jednakże przyłożył broń do swojej głowy.
Mazur: zabiję się. 
Aśka:  Dawid, masz dopiero 18 lat.  Odłóż broń, porozmawiamy.
Mazur: ale co to za życie?! Ojciec się nade mną znęcał, a matka była alkoholiczką.
Aśka: a twoja kuratorka zgłosiła się do nas, bo chciała ci pomóc.
Mazur: ona sama chciała sobie pomóc.
Aśka: Dawid, zobacz. Odkładam broń.  Rzuć broń.
Mazur:  marzenia dobra rzecz.
W tej samej chwili rzucił się na Aśkę. Aśka nie miała tyle siły by zyskać przewagę. W tej samej chwili do domu wparował Sebastian i uderzył Dawida w twarz.

W11-Wydział Śledczy - Onet.pl Blog

Wziąść urlop na piątek.

A:No dobrze.To ja idę się wykompać.

S:Ok.

Asia poszła do łazienki się wykompać i po 20 min już wykompana wyszła z niej.Wtedy wszedł do łazienki Seba.Asia udała się do ich sypialni.Po 10min do sypialni wszedł również Seba.Poszli spać.Asia długo nie mogła zasnąć.Myślała o Adamie.Przypomniała sobie te wszystkie chwile spędzone z Adamem.Ich rozmowy,zabawy,a także wspólne wycieczki.Wreszcie zasnęła.

Następnego dnia rano-środa,7.00

Asia i Sebastian śpią sobie snem bardzo mocnym.W pewnym momencie ku ich niezadowoleniu zadzwonił budzik.Musięli wstać.Sebastian poszedł do kuchni zrobić dla nich śniadanie,zaś Asia poszła się ubrać.Później poszedł się ubrać Seba i o 7.45 wsiedli do samochodu i pojechali na komende.Asia była nadal smutna.Sebastian wraz z nią.Oboje byli ubrani na czarno.Gdy weszli na komende spotkali swoich przyjaciół.

A,S:Cześć wam.

K:Ej co wyście tak na czarno przyszli i co tacy jesteście smutni?Stało się coś?

W tym momencie Asia się rozpłakała.Sebastian do niej podszedł i.

Kuroshitsuji - Onet.pl Blog

Kochanków, która się kończy, żądaniem Ciela, żeby Sebastian leżał z nim w łóżku dopóki hrabia nie wstanie...tiaaaaa, no komento. Ale i tak demon jest obrażony. W zamian za wybaczenie zaczyna obciągać Cielowi… na korytarzu posiadłości, która o ile się nie mylę najpierw była mniejsza od tej w Anglii a teraz jest większa oO. Co do scenki na parapecie to moim skromnym zdaniem:

  1. ktoś ich powinien zobaczyć, a na pewno usłyszeć (skoro Ciel krzyczał na całą posiadłość)
  2. hrabia powinien przepraszać Sebastiana, więc powinno być na odwrót. Ale mniejsza.

Ogólnie Ciel wyznaje miłość demonowi i jest pięknie i cudnie, ach, och, UCH. Ciel nadal jest królem, Sebastian lokajem, obaj się pieprzą GDZIE popadnie jak widać i nikt nic nie widzi. Faktycznie służba Ciela to banda kretynów >.<  

Rozdzialik kończy się prośbą Ciela o coś specjalnego z truskawkami, bitą śmietaną i żeby mu smakowało. Ponieważ wszyscy znamy definicję tekstu, odpowiedź CO hrabia dostanie jest oczywista.

Sebastian Piotr B. Story

Gdyby Sebastian mierzył już 1,90 i ważył 90 kg zapewne nie miałoby to miejsca. Gwoli uczciwości należy dodać, że Sebastian prowokował nieco stołeczne ptactwo co rusz samemu biorąc kęsa bułki zamiast rzucać go pomiędzy te gołębie.


W kolejce na wieżę Eiffela trzeba było wyjątkowo uważać. Kolejka turystów długa, stoją barierki, które wymuszają od kolejki przyjęcie kształtu zygzaka, celem zminimalizowania przestrzeni zajmowanej przez każdą z kolejek. Sebastian niby spokojny, grzeczny, czasem tylko narzeka, że chce przyjść „opka”. A tu nagle... szust i rzuca się pod jedną za barierek niemal poza zasięg naszych ramion. Gdyby uciekł trzeba by było wzbudzić nerwowość ochrony (krótko przed naszą wizytą wieżę dwukrotnie ewakuowano ze względu na alarm antyterrorystyczny) i przejść górą przed barierki, aby go złapać. Oraz oczywiście pożegnać się z jakże cennym miejscem w bardzo długiej kolejce. Na szczęście Arleta w ostatniej chwili złapała go za pas spodni i z pełną determinacją wciągnęła z powrotem na naszą stronę barierki. Oszczędzono nerwów i jakichś 45 minut na ponowne odstanie swojego.

Idealny świat w11-wydziału śledczego - Onet.pl Blog

Po godzinie wychodzą do pracy...

Wchodzą trzymając się za ręce...

T: Cześć  Mam dla Was niespodzianke...

A i S: Hej  Co to za niespodzianka???

T: Stary Wam dał tydzień wolnego...  

A: Serio??? Ale super!!!  

S: No Asiu...Co robimy???

A: Sebuś najpierw wracamy do domu  

S: Ok

A i S: To cześć  miłej pracy Wam życzymy

T: Hahaha...szczęściarze!

Asia i sebastian wrócili do domu...Pocałowali się...

S: Kochanie skoro mamy tydzień wolnego to ja mam dla Ciebie niespodzianke...

A: Jaką???

S: Asiu niespodzianka to niespodzianka

A: Ale Sebuś...

S: Asiu...Pakuj sie wyjeżdżamy  

A: Gdzie?? Dokąd??? Kiedy???

S: Tajemnica a wyjeżdżąmy zaraz  

Sebastian pocałował Asię a Asia mu to odwzajemniła...

A: Sebuś jesteśmy razem, ale co dalej? Musimy coś postanowić

S: Asiu.

w11-detektywi - mBlog.pl

Językowej i rozmawiała z nauczycielem, który uczy Majkę.

Anka: No i co się dowiedziała?

Krzysiek: Majka była wczoraj na kursie angielskiego. Nauczyciel po zajęciach rozmawiał z nią. Powiedziała tylko tyle, że pokłóciła się właśnie z Mrozem i nic więcej.

Anka: Jak się czegoś dowiesz to powiedz. Ta dziewczyna może być w niebezpieczeństwie.

Krzysiek: Jasne.

Rafał: W razie czego będziemy w kontakcie.

Krzysiek: Dobra.

Do biura wchodzi zdenerwowany Sebastian.

Krzysiek: O, cześć Seba.

Sebastian Wiatr: Cześć. Słuchajcie. Od kilku dni próbuję dodzwonić się do Aśki. Nie odbiera ode mnie telefonów. Dopiero dzisiaj dostałem od niej SMSa. Ona została porwana.

Anka: O cholera! I co teraz robimy?

Seba: Nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia.

Do biura wchodzi Weronika.

Weronika: O, tu jesteś Sebastian. Znalazłam w bazie tego Jacka Mroza. Był wcześniej karany za sutenerstwo i siedział tam 10 lat w pierdlu. Wyszedł za dobre sprawowanie.

Sebastian bach

milencia.wypisuje

Nawet znalazłam te części co mu poodpadały, że nie działał sprawnie do konca. Najlepszy sen o Plutku to mialam dzisiaj. Był o tym, że zostawiłam Pluta w szpitalu, żeby chore dzieci pocieszał i stał się taki sławny, jako pies-pocieszyciel, że aż przyjechał Sebastian B. i zrobił o nim reportaż :) A potem się obudziłam i poszłam na 4,5 godziny ćwiczeń z chemii organicznej + gratis 2 godziny ćwiczeń z matematyki.


skomentuj (1)
2007-01-28
Jest to o jeden mniej powód do bycia niepowtarzalnym. Oczywiscie glupota jest szukanie swojej niepowtarzalnosci w tym jak sie nazywamy. Ale w sumie dlaczego tez nie. To jest jak taki szyld przed sklepem i
zdaje mi sie, ze kazdy chcialby mniec swoj wyjatkowy. A tu bach, wcale nie. Tak na prawde az tak bardzo sie tym nie przejmuje, jak mogloby wsakzywac to ile pisze na ten temat. Po prostu naszlo mnie takie zastanowienie.

Spadł śnieg. Nie lubie bo jest mokry. Alw przynajmniej jakas zmana krajobrazu nastapiła i tez.

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Pozostaje możliwość iż ucierpiała pod względem psychicznym.” - przecinki przed „że”, „by” i „iż”.
* ”Wybacz ale nie mam czasu.” - przecinek przed „ale”.
* ”Powiedziała gdy dostrzegła dziennik.” - przecinek przed „gdy”.
.Morty’ego, który nosi czerwone soczewki! Bohaterka zostaje wywleczona przed jego oblicze; dowiaduje się, że Dumbledore nie żyje, Riddlej jest jej ojcem, a matką [bach!] Belltriks. Isidora dostała ataku, jednak zręczni panowie śmierciożercy szybko podcięli jej nogi [nie wiem, o co chodzi – grunt, że zadziałało]. Kiedy odzyskuje.Zawodowej przyszłości, urocze! Potter jednak wyznaje Lily, że ją lubi, co wywołuje w dziewczynie nagłą potrzebę negacji i ucieczki na błonia (PMS?). Tam spotyka niejakiego Sebastiana Willisa, któremu opowiada całą historię. Okazuje się, że chłopak ją zna (trąca thrillerami o fanatycznych obserwatorach). Lily, zauroczona Krukonem, godzi się.

Moje myśli, moje słowa, mój świat, czyli moje wiersze o Bollywood, Shahrukhu i Indiach :)

Barbasa –
Znawcę lęków ludzkich
Pokonały trzy siostry wyganiając go do odmętów czeluści
I wiele innych demonów
Co odważyło się na ten śmiertelny krok
Zostało zamienionych w pył już przez pierwszy rok.
I nagle Bum ! i Bach! I każdy demon przerodził się w piach.
A Leo – ich Duch Światłości
Zapałał do jednej z sióstr światełkiem miłości.
I poślubić Piper chciał
Lecz niestety na początku nie dostał tego czego chciał.
Piper również bardzo.

  • Lata 80 – blog Justyny

Tagi

Bollywood India Indie Khan Miłość Shahrukh Shahrukh Khan Szaruk Wiersze zdjęcia

Sebastian vettel

Byle jak najdalej od formuły... - Onet.pl Blog

Skradał się niczym tajny agent z hollywoodzkiego kina akcji, nie dając się zauważyć. Jego celem było zagadanie do szczuplutkiej dziewczyny o niemalże anemicznej karnacji w iście Vettelowskim stylu, czyli niby żartem, ale jednak na serio. Odrobina śmiechu może spowodowałaby urocze rumieńce na jej szlachetnej, iście posągowej twarzy? Może drobny flirt poprawiłby jej humor przed zawodami? Mu poprawiłby na pewno, zwłaszcza jeśli okazałaby się ciekawym.– Przepraszam bardzo, chciałabym przejść. – Automatycznie ustąpił miejsca, słysząc skądinąd znajomy głos, nieukrywający nuty zniecierpliwienia i irytacji. To, jak ciężko było Sebastianowi złapać oddech, kiedy ujrzał przed sobą plecy powodu jego niewysypiania się, wie tylko sam zainteresowany.

Okradłam niebo z gwiazd i w imie miłości ułożyłam z nich naszą historię.. - Onet.pl Blog


- Czy ja wiem? Jesteś pewny, że masz ochotę spędzić tyle czasu z takim smutasem jak ja?
- Tak! Ruszaj się, idziemy do boksu oddać Wojtusia- wstał i ze śpiącym dzieckiem w ręce zaczął iść. Siedziałam jeszcze chwilkę nie wiedząc co zrobić po czym wstałam i zrównałam się z Sebastianem.

Wchodząc ramię w ramię z Vettelem do boksu Renault czułam się obserwowana przez wszystkich tam zgromadzonych. Przesunęłam się bliżej Seby szukając w nim oparcia. Ten jakby wyczuwając moje emocje wziął mnie za rękę i podprowadził do moich osłupiałych rodziców.
- Cześć tato, cześć mamo! Chyba nie.

k1325.blog.interia.pl

Komentarzy: 0 2011-10-16 Sebastian Vettel wygrał 20 wyścig w karierze. Tym razem triumfował na torze Yeongam w Korei Południowej, mimo drugiej lokaty w kwalifikacjach. Drugie miejsce zajął Lewis Hamilton, trzecie Mark Webber, a czwarte Jenson Button. Lotus Renault po raz kolejny bez punktów. Bruno Senna był 12, a.

BMW

2006 12 - -
Robert Kubica     2006- 8 - -
Sebastian Vettel     2007 1 - -
                                           .