O czym chcesz poczytać na blogach?

Seattle grace

Blog GreysAnatomy - Seriously? Seriously!

2007-10-19 "Grey's Anatomy" to serial medyczny o prywatnym i zawodowym życiu piątki stażystów oddziału chirurgii w szpitalu Seattle Grace. Główną bohaterką serialu jest Meredith Grey (Ellen Pompeo), która pierwszego dnia stażu ma poważny problem. Mężczyzna,przystojny rzecz jasna,z którym spędziła poprzednią noc(oczywiście po kilku drinkach) okazuje się jej.

Monika Luft

Jest taki odcinek drugiej serii „Chirurgów”, którego akcja toczy się podczas świąt Bożego Narodzenia. To nienajlepszy okres w roku dla szpitala w Seattle – lekarze mają bowiem pełne ręce roboty. Ktoś spada z dachu w czasie zawieszania lampek, ktoś ma perforację żołądka z powodu nadmiaru keksu, ktoś inny musi być operowany na przepuklinę, bo próbował osobiście zapakować telewizor.

Chłopczyk po przeszczepie serca, któremu matka wmawia, że nowe serce przyniósł mu św. Mikołaj, a tymczasem on doskonale wie, że inne dziecko musiało umrzeć, by on mógł dalej żyć…). Tak, na pewno każdy, nawet jeśli nie pracuje w Seattle Grace Hospital, ani nie jest jego pacjentem, mógłby znaleźć powody, aby ponarzekać na święta. Ale też każdy mógłby wyliczyć wiele ich dobrych stron. Aby nie być gołosłowną, przez najbliższe dwa tygodnie postaram się robić i jedno, i drugie.

ه Wzór (NUMB3RS) ه - Onet.pl Blog

Diane Farr zagra w Chirurgach

"W czwartym odcinku siódmej serii pojawi się również znana z serialów "'Numb3rs" i "Rescue Me" Diane Farr. Zagra pacjentkę chorą na chorobę Huntingtona. Jeżeli uda się ją wyleczyć lekarzom z Seattle Grace, to może jest również szansa dla Trzynastki z "House'a", która cierpi na to samo schorzenie? Trzymamy kciuki."

 

(c)Popcorner.pl

 

Aby zobaczyć cały artykuł kliknij TUTAJ

Notatki z emigracji / Seattle !!! - bloog.pl

Zal mi bylo kiedy sie z nim zegnalam;/ Dawno mnie nikt nie doprowadzal do smiechu jak On!

 

 

 

A teraz powrot do normalnosci:)

 

Poza tym uczes sie grac w tennisa! Jak na razie jestem do bani! Ale podobno praktyka czyni mistrza! Takze cwicze:P

Mam takze news miesiaca! Moja ulubiona kapela przyjezdza z koncertem do Seattle!!!! "Infected Mushroom" r comin' to the town!!!!!!!! Komu kupowac bilety????:)Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3645878,trackback