O czym chcesz poczytać na blogach?

Seat leon

petrolhead.blog

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze jazdy testowe to fajna zabawa. W niecałe cztery miesiące odwiedziłem pare salonów i odbyłem trochę jazd: Honda (Civic),Citroen (C4), Alfa Romeo (159), VW (Scirocco) i Seat (Leon). Taki zestaw to optymalna ilość jazd, bo wbrew pozorom, mimo tylko paru minut za kółkiem każdego samochodu, można dokonać tego dobrego wyboru. Gdybym miał kupić jakiś sensowny samochód segmentu C, patrząc na tabelki i zdjęcia w internecie mójwybór padłby pewnie na Hondę Civic. Ok, Honda jest fajna, fajnie wygląda, ma świetne wnętrze, silnik benzynowy ładnie wkręca sie na obroty ale jednak jeżdżęSeatem Leonem. Czemu? Bo mi lepiej pasuje i lepiej sie prowadzi, po prostu goczuje. A do tego był tańszy (ok, wyposażenie też uboższe) i ma silnik, który maeee... mniej koni ale ma turbosprężarkę, która funduje 200nm od 1500 do 4000tys. obrotów co w efekcie daje lepsza dynamikę w każdej sytuacji oprócz czasuod 0 do 100km/h ze startu stojącego.

Niebiesko mi

Dlatego nastrój mam w sam raz, jak na Wielki Piątek, niezależnie od faktu, że nie jestem religijna ani trochę, i rocznice tez robią na mnie wrażenie nieduże. Ale mam do Was wszystkich, którzy zaglądacie na tę stronkę choćby mocno okazyjnie, prośbę: dajcie znać, jak zobaczycie na znajomej ulicy czy parkingu auto, którego wcześniej tam nie było: Seat Leon 1 TDI (I jest czerwone na napisie z tyłu samochodu), niebieski, hatchback, z hakiem, z lekko pękniętym plastikowym tylnym zderzakiem (nie zauważyłam raz małego słupka). Ma światła przeciwmgielne i ostatnio miał bardzo dużo jasnego futra na tylnej kanapie (na ciemnym obiciu świetnie widoczne i ciężkie do usunięcia, dzień wcześniej piesa.

fajne autka

sprzedany   kraków-krzeszowice

Komentarzy: 0 SEAT LEON CENA 8000 EURO 2007-10-12 ROK 2003 Komentarzy: 0 suzuki jimny CENA 4000 EURO

SEJO - FOTO -

Dawno nie było Photoshopa. Seat Leon FR w kosmosieLink Wypowiedz się (4)
Lifestyle, 13.09.2011, 17:47,

Diverse Downhill Contest góra Żar


Link Wypowiedz się (0)
Lifestyle, 15.09.2011, 17:42,

dmuchawce latawce

Szybko mój syn sprawdzając czy szczerzenie szczęki mu się aby opłaca. Kiedy jednak A. pokazała mu żółte laborghini uznał, że gra jest warta świeczki i popisowo odsłonił całe uzębienie.

-Wiesz ciocia będzie miała synka niedługo-mówię

-A jak bedzie miał na imię??-zapytał Pimporak

-Leon!-powiedziałam

-O! Seat Leon!-entuzjastycznie zareagował Młody. Czyli imię zaakceptowane;)

Samochody są teraz zdecydowanie numerem jeden. Dlatego nie zdziwiliśmy się specjalnie jego reakcją kiedy moja mama tłumaczyła mu po krótce etapy życia.

-Teraz skończyłeś żłobeczek, niedługo przedszkole, potem szkoła i gimnazjum, później pójdziesz na studia a potem do.

sebavw.blog


Czas ruszać dalej w życie i cieszyć
się z każdego dnia..
W galerii dodaję tym razem Opla Corsę,
którego dziś po raz kolejny miałem
przyjemność podziwiać w salonie samochodowym.
W duszy pomyślałem sobie,
że to autko jest bardzo sympatyczne.
Czyżbym przerzucił się z dawniejszego
ideału w postaci Seata Leona
na inną markę? Bardzo możliwe..
W samochodowej miłości może istnieć
wiele pasjonujących modeli autek,
lecz w miłości międzyludzkiej
na zawsze w sercu mym pozostanie
tylko jedna najwspanialsza Kobieta..


skomentuj (0)

Take My.

Pasdenom's Blog

No i powoli zbliża się wiosna : ) Śnieg, deszcz, słońce, ciepło, zimno idp… Typowa pogoda dla tego okresu. Jednak mimo tych niedogodności zdecydowałam się na wykonanie pierwszej w tym roku sesji o tematyce motoryzacyjnej. Kobieta, o której mowa w tytule i którą możecie oglądać poniżej, to pełna wdzięku Cupra, a dokładnie Seat Leon (dla niewtajemniczonych). Nie będę bawić się w opisywanie danych technicznych samochodu itp. Bo i poco, kiedy każdy może sobie o tym poczytać gdzie indziej. Dla zbliżenia dodam tylko, że prezentowana pani ma zaprzęg 240 rumaków : )
Jej kochanek zadzwonił do mnie w niedzielę z prośbą obcykania damy. “Za godzinę? -OK”. No i.