O czym chcesz poczytać na blogach?

Seans

_-_Straszne_opowieści_-_

By osoby mające nieprzepartą ochotę na taki kontakt, nie popełniały podstawowych błędów, które potem mszczą się na uczestnikach spotkań z duchami. Nie wolno traktować wywoływania duchów jako beztroskiej zabawy dla zabicia czasu. Trzeba do tego zajęcia podejść z powagą i mieć rzeczywiście istotny problem czy sensowne pytanie. Kiedy bowiem zadamy głupie pytanie, zgłoszą się do odpowiedzi niższe istoty astralne, często złośliwe, które będą się podszywać pod wywoływanego ducha. Takie nieumiejętnie przywołane astrale mogą pozostać na dłużej w miejscu seansu lub przyczepić się do którejś z osób. Nie jest to ani przyjemne, ani pożyteczne. W mieszkaniu astrale zaczynają urządzać rozmaite harce - słychać hałasy, unoszą się niemiłe zapachy - gdyż "niższe duszki" lubią się bawić i psocić. Wiele osób uczestniczących w takich seansach miało potem problemy ze snem i utrzymaniem równowagi psychicznej. Dlatego w dniu, w którym zdecydujesz się wziąć udział w seansie spirytystycznym, poświęć trochę czasu na kontemplację, medytację i modlitwę za dusze zmarłych bliskich i znajomych. Zapal świecę.

fiumare

Do scenki z tego sklepu, ano była ona mocno komediowa. Otóż pan stojący przede mną w kolejce płacił rachunek w wysokości nieco ponad 200 zł, a płacił całość całą stertą monet 5 zł... Zrobiło to pewne wrażenie jak je wyspał przy kasie. A ja się roześmiałem. Byłem już zrelaksowany - rano odebrałem karnet i porobiłem zakupy w sklepiku festiwalowym. Zdobyłem też wejściówkę na uroczyste otwarcie, czasmi lubię popatrzeć sobie na słynnych ludzi.  Jescze tylko gorączkowe przeglądanie katalogu i planowanie zgodnie z fetsiwalowym rozkładem jazdy, tak by nie przegapić jakiegoś ważnego seansu... Bo jutro o 18 karnawał czas zacząć - gorączka Nowych Horyzontów, tej ósmej edycji już się zaczyna. Będzie co oglądać! Początek tego festiwalu to są te niezbyt częste momenty gdy zapominam o wszystkim i jestem szczęśliwy, bo ja nie umiem inaczej - i kocham kino, moją największą miłość...

17:36, strzyzymir
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 lipca 2008

Miłość to gdy jedno spada drugie ciągnie je ku górze..(*_*)

Do autobusu i wybieganie drugim wyjsciem :P
#Cysiek vel.Adam Małysz i skok z piekarni
#Skoki na główke w zaspy śnieżne
# Później powtórka z wielkiego nacierania na boisku..
# i gra w rugby

hee to bylo ciekawe..na poczatku nie wiedziałam o co w tej grze chodzi ale potem sie rozkręciło..Oczywiscie wszystko jest zarejetrowane na kamerce oprócz mojej gry :P i jakby inaczej komentował Boniek :]
Ale ten meczyk trzeba powtórzyc..nawet miałam dwa udany napady w cigu meczu i unieszkodliwienie przeciwnika :P To chyba dobrze jak na pierwszy raz :]
Dzisiaj robimy seans ..trzeba zobaczyc c z tego filmiku wyszlo..pozdrowionka dla wszystkich, ktorzy uczestniczyli w meczu.. :*
I najlesze zyczenia urodzinowe dla Bienka :) paa

RUGBY
Squad I - Bastek,Chlibek,Pietia,Marta,(?)- i jeszcze ktoś :]
Squad II - Ciuma,Bienek,Kacha,Ja,Adam,Guzik

skomentuj (2)

oblewanie urodzin 2004-02-18 21:53:18

Dzisiaj bienka 16-ste urodzinki...Wieczorem wpadli do mnie Bienek, Cysiek, Hepos, Bialic i Chlibek i oglądalismy filmik ze wczorajszej szyderki :) Pozniej poszlismy do.

Nadzieja Na Lepsze Jutro... >> blondyneczka190.blog

Duchów.I coraz bardziej...i bardziej mam ochotę na rozmowe z jakaś duszą.Ale pewnie nie odwaze się sama...no ale z Klaudia kto wie...:).Nie wiem czy to bedzie dusza zamarłego czy żywego bo nie wiem, narazie odczowam jakiś lęk jak o tym mówie, aż ręce mi się spociły wrrr...Według tego co uczy Kościół wywoływanie duchów jest wielkim grzechem i ten kto zainicjuje kontakt z duchem w tym samym momencie podpisuje pewnego rodzaju pakt z diabłem i wypiera się Boga.Czy tak jest?
A to jest jeden sposób na wywołanie jakiejś duszyczki:
Metodą na spotkanie się z duchami może być seans spirytystyczny. Przed seansem należy się do niego odpowiednio przygotować, mam tu na myśli rekwizyty, jakie powinny nam towarzyszyć podczas tego rytuału. Jednym z podstawowych elementów jest specjalna tabliczka "oui-ja" lub narysowana plansza. Na talerzyku lub kawałku płaskiego drewna należy wymalować strzałkę tak, aby w półmroku była ona dobrze widoczna. Stolik, przy którym będzie się odbywał seans spirytystyczny nie powinien mieć żadnych metalowych połączeń i powinien być okrągły. Obok stolika zapalamy świecę i ząbek czosnku nacięty na krzyż, który zapobiega przybyciu larw.

bugg.blog

Wrażenie, że przez ostatnie kilkanaście lat nie tylko nie poszliśmy naprzód w radzeniu sobie z opadami śniegu, ale wręcz cofnęliśmy.  Ale co tam, byle do wiosny.

 iscarrot

Tagi: ameryka, być jak tony halik

skomentuj (0)

Seans poranny 2010-01-27 21:08:48

Lubię chodzić do kina na pierwsze, poranne seanse, tak koło 9-10. Na tych seansach jest zazwyczaj kilka, kilkanaście osób, zdarzyło się nawet, że byłem sam. Co w tym fajnego ? Atmosfera. Tłumy w kinie zazwyczaj oznaczają hałas, szelest, siorbanie, mlaskanie, rozmowy i te pe i te de. Im więcej ludzi tym większa szansa, że ktoś się spóźni, film już trwa, a ten koniecznie musi przepychać się przez cały rząd na swoje miejsca, do tego wszechobecny popcorn i inne przekąski. Mnie to wszystko rozprasza. No może marudzę, ale czy naprawdę wejście na dwie godziny do ciemnego dużego pomieszczenia z kilkunastoma rzędami foteli musi powodować.

Super Zabawny Bloog z różnymi śmiesznymi fotkami itp - bloog.pl

Zajadanie w kinie to jest normalka, nie mam pretensji, sam często to robię, ale zajadanie to jest, mały popcorn, orzeszki w czekoladzie, jakiś tam cukierek ewentualnie.Jak widzę ludzi targających w jednej ręce trzy kilogramową paczkę chipsów, w drugiej mega kubek popcornu, w zębach udko z kurczaka, a na sznurku ciągną jeszcze za sobą mały wózeczek z beczułką coli, to scyzoryk się w kieszeni otwiera. Jak jesteś głodny to idź do restauracji, na pizze, albo zostań w domu i sam sobie coś przyrządź, ale po cholerę, przynosisz do kina wałówkę? Szczytem było dla mnie, jak na jednym z seansów, ktoś przytargał sobie pizze. Ludzie przychodzą oglądać film, a nie gapić się jak jesz. I jeszcze te szeleszczące opakowania, groza! Człowiek bez jedzenia wytrzymuje tydzień, dwie godziny tonie jest jakieś wielkie wyzwanie.

 

6. Wysocy ludzie

Wiem,wiem, tacy się.